Mehmet Çelik Babaoğlu Muayenehanesi

(2 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Mehmet Çelik Babaoğlu Muayenehanesi

Şehit Mustafa Mahallesi 3512. Sokak No:1/10 Asutay İş Merkezi

33440 , Tarsus ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Muayenehane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Çelik Babaoğlu 4 Boyutlu Ultrason

  Merhabalar 13 yıldır menstrüyel düzensizliğim var adanada 4 defa histereskopi yapılmasına ve defalarca medikal tedavi görmeme rağmen bir yanıt alamadım sonrasında doktorum Mehmet beyi tavsiye ettiler,gittim doktorumun muayene ve uyguladığı tedavi sürecinden sonra 13 yıl aradan sonra tekrar mens olmaya başladım hastasını güleryüzle karşılaması detaylı muayenesi ve bilgi vermesi harikaydı.İyiki varsınız hocam sonsuz tşk ediyorum size

  B
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Çelik Babaoğlu Diğer

  5 aylık bir evlilik sürecim vardı her şey olması gerektiği gibiydi ama tek bir şey hariç diğer insanlar gibi eşimle ilişkiye giremiyorduk ilişki esnasında kasılmalar sonrasında ağlama krizleri vs. Araştırmalar sonuçu "vajinismus" hastası olduğumu anladım snra kader mi şans mı bilmiyorum ama karşıma mehmet hocam iyiki çıktı. Onunla görüştüğümde sadece 3 seansta bu işi çözeceğimizi ve herşeyin normal olacağını anlattı. Gerçektende 3 seansta her şey çok mükemmeldi harika geçti. Ve doktorumda dediği gibi korkulacak hiçbir şey yoktur☺️ önce kendinize snra da kendinzden çok doktorunuza güvenin. 5 aydan snra çocuk hayalim çok ama çok yakın bu tabii ki de mehmet hocamın sayesinde. Vajinismus hastasıysanız mehmet hoca bir telefon yakınınızda. Herşey için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız hocam.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar