Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağı Kayabaşı Mahallesi Hastane Caddesi

51240 , Niğde ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Cihan Robotik Cerrahi

  Babamın prostat ameliyatını Ahmet Cihan bey yaptı. İlgisi alakası, hasta takibi gerçekten çok ama çok güzel. Biz çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz.

  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Cihan Diğer

  Nigde için büyük kazanç. Babamın (Remzi T.) böbrek ameliyatını yaptı. Çok mütevazı, işini bilen ve çok iyi bir insan. Herkese tavsiye ederim. Babam ameliyatı olalı bir sene geçti, çok şükür iyi. Ayrıca Ağustos ayında mesaneden ve prostat dan ameliyat oldu, çok şükür iyi geçti. Ahmet beye çok teşekkür ediyorum.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gündüz Kadir İstan Lomber dar kanal (spinal stenoz)

  Doktorumuz Gündüz Kadir Beye babamın bel fıtığı ve bel kayması ağrısı ile geldik . İlgisi ve alakası, hastalık hakkındaki bilgileri detaylı anlattıktan sonra en kısa zamanda ameliyat günü alıp ameliyat oldu .doktor, ameliyatı kendisi özenle yaptı . herşeyi bizzat kendi ilgilendi. Ameliyat 9saat sürdü.hic bir ayrıntıyı göz ardi etmedi .ve sonra ekibi ve hemşirelerin yakın ilgisiyle çabucak iyileşmeye başladı. Çok şükür iyiye gidiyor .hafta sonu bile kontrollere gelip hastalarına bakıyor .rabbim böyle hekimleri başımızdan eksik etmesin doktorunuzdan Allah razı olsun. Allah'ım hayırlı uzun ömürler versin iyiki varsınız

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ekrem Karatepe Laparoskopik Fıtık Tedavisi

  1 Ekim’de açık fıtık ameliyatı oldum. Ben Niğde’de böyle bir doktor olacağına inanmazdım. Son derece güler yüzlü, detaylı bilgi veren bir hekim. Böyle doktorların daha iyi yerlere gelmesini diliyorum.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Kuru Diğer

  19 yaşında bir kız olarak defalarca pnömotoraks geçirmiştim ve en umutsuz olduğum anda Murat hoca'yı bulmuştum.Sayesinde iyileştiğimi hissettim.Benim için bir doktordan daha fazlası oldu.Ne zaman ne sorsam cevapladı.Pnömotoraks gibi bir belayla uğraşırken bana her zaman güven verdi ve her zaman en doğru hamleyi yaptı.Bugün beni ben yapan kişi büyük ölçüde Murat Hocadır benim için büyük bir umut kaynağı ve belki de ağabey oldu.Korkularımı yenmeme yardımcı oldu.Benimle en iyi şekilde ilgilendi.Yaptığı her şey için ona minnettarım.Bir kere yolunuz Murat hocayla kesiştiyse şanslısınız demektir.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gündüz Kadir İstan Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

  Bel fıtığı nedeni ile Niğde Ömer Halis Demir araştırma hastanesinde muayene olduğum Gündüz Hocam 'a çok ilgisi ve bilgilendirmesi icin teşekkür ederim.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Ass. Dr. Burak Gürer Diğer

  Ayağımdan iki kez ameliyat oldum her iki ameliyatı da Burak Bey yaptı. Yoğun çalışma şartlarına rağmen işine önem veren özverili, hasta ile iletişimi iyi ve ortopedi alanında başarılı bir doktor. Ameliyat sonrası iyileşme sürecinde de çok ilgilendi. Ayrıca, Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi ortopedi servisindeki diğer sağlık çalışanları da çok kibar ve özveriliydi. Hepsine teşekkür ediyorum.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ahmet Sinan Sarı Diğer

  Annemin kolu çıktığında tedavisini Op.Dr. Sayın Ahmet Sinan Sarı Beyefendi yapmıştı. Tedaviyi gerçekleştirirken, hiç acı çektirmeden dikkatli ve özenle çıkan kolu yerine getirmişti. Op.Dr. Ahmet Sinan Bey'in; kibar, mütevazi, işinin ehli, işini severek yapması ve hastalarla iletişiminin iyi olması takdire şayandır. Allah ondan razı olsun. Ailecek kendisinden çok memnun olduk..

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Ass. Dr. Burak Gürer Diğer

  Annemin kolu çıktığın da annemin tedavisinde Dr Burak Gürer vardı. Dr. Burak Gürer'e Annem 'doktor bey pek ağrıyor biraz uyuşsun demesi üzerine 'Seni mi bekleyeceğim, çoluğum çocuğum var' demesinden ve annemin kolunu yerine getirirken çok acı çektirmesinden rahatsız olduk. Memnun değiliz. Ve tedavi sürecinden dolayı annem kolunu kaldıramıyor.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ünal Katman Diğer

  Ünal hocam çok anlayışlı, güler yüzlü, merak ettiğiniz ve endişe duyduğunuz her noktayı sorup her bir sorunuza detaylı bir şekilde cevap alacağınız güzel bir insan. Ameliyat öncesi ve sonrası yakinen ilgilenip size cesaret veren bir doktor. Kendisi genç ve dinamik gayette başarılı birisi. Sizde ameliyat olmaya cesaret bulamıyorsanız ve çok büyük endişeleriniz varsa ilk önce Allah’a sonra Ünal hocama güvenin. Herkese geçmiş olsun.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar