Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Aliağa Tıp Merkezi

Kültür Mahallesi 252 Sokak No: 6

Aliağa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ayşe Nur Önal Diğer

  Eşimin göğüs ve sırt ağrısı sebebiyle bir çok alanda birçok doktora gittik röntgen ve mr çekilmesine rağmen kimse birşey bulamadi. Ayşenur hanım tıp merkezi gibi büyük hastanelere nazaran daha kısıtlı imkanları olmasina rağmen çektiği mr lari defalarca tekrarlayıp net görüntü alıncaya kadar uğraştı ve omurilikte kitle olduğunu farketti. İyi ki gittik, tanıdık Dr hanımı. O olmasa belki daha aylarca senelerce kimse farketmeyecekti. İyi ki varsınız Aliağa i in büyük sanssiniz.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Suna Yurdseven Diğer

  DR.Suna Hanım işinin ehli bir Doktor, smir testi için kendine başvurdum muayenede kitle olduğunu tesbit etti. smir testi temiz geldi ama SUNA hanım biyopsi yapmak istedi ve sonuçu 5 gün sonra öğrendik. İyi değil di jinekolok onkolojiye yönlendirdi. Jine onkoloji, patoloji prof dr görüşü istedi tekrar Ege üniversitesin de parcalar incelendi Rahim Ağzı kanseri teşhis kondu... Ameliyat oldum Sonuç temiz geldi erken evrede yakalandı. SUNA YURTSEVEN Smir temiz diye ilaç verip yollasaydı bugün ilerlemiş olacaktı. Ben biliyorum DR SUNA ilk muayene aslında teşhisi koymuştu..!!! Ben kendisine bir hayat borçluyum çok yakınlarını Rahim ağzı kanserinden ameliyat kaybeden biri olarak 10numara yıldız bir Hekim...
  Ayrıca yanındaki sekreter hanimda çok ilgili alakalı güler yüzlü ben çok menun kaldım.. ALLAH İLMİNİ ARTIRSIN, VAR OLSUN SAĞOLSUN..... ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Suna Yurdseven Smear Testi

  İlk muayene gittiğimde beni zorla ikna edip vajinal muayene etti. Smear testim sorunlu çıktı ve gereken yerlere beni refere etti. Çok şükür kanser olmaktan kurtuldum.
  Suna hanım çok profesyonel. Eğitimini Almanya’da ve Amerika’da aldığı belli.
  Doktor hanımı Sada hastanesinden tanıyorum. İyiki Aliağa geldi. Başka bir yere gitmeye gerek yok. Çok iyi bir doktor.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ayşe Nur Önal Sırt ağrıları

  Uzun zamandır sırt ağrılarım vardı.yolumuz Ayşenur hanımla kesişti. Öyle detaylı bir muayene yaptı ki...diğer araştırmalardan sonra teşhisi koydu. İnsani yöndende çok naif çok tatlı güler yüzlü bir doktor. Çok güzel dinliyor.ben ona çok teşekkür ediyorum.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Baran Düzgün

  Yıllardır çektiğim bel fıtığı rahatsızlığı için gittiğim Baran Bey önemli tavsiye ve yönlendirmelerde bulundu.Branşına vakıf mükemmel bir doktor.Çok teşekkür ederim.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Baran Düzgün Topuk dikeni

  Saygıdeğer ,idealist,kendisini sürekli geliştiren ve yenileyen ender doktorlardan biri..
  Annemin topuk dikeni rahatsızlığı nedeniyle birçok hastaneye gittik ve farklı doktorlardan görüşler aldık . Sürecimizin hiç biri olumlu geçmedi. Bunun yanında psikolojik çöküşte yaşadık .
  Biz Baran Bey'i , teyzemiz Fulya Özçoban'ın tavsiyesi doğrultusunda tanıdık ,randevu aldık..
  Randevu görüşünden sonra emar , röntgen ve diğer işlemler gerçekleştirildi Sonuçlar doğrultusunda kök hücre tedavısı olacağı belirlendi ... süreçte geçen adımlar pürüzsüz şekilde ilerledi
  En önemlisi de psikolojik açıdan çok büyük destek gördük
  Tedavimiz biteli 5 ay oldu ve annem eskisinden çok çok daha iyi oldu .. tedavi olumlu şekilde tamamlandı ..evin içerisinde bile yürüyemeyen annem şuan tüm gereksinimlerini karşılıyor .
  emekleriniz ilginiz için size çok teşekkür ederiz Baran Bey..

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tansu Turgut Kolik

  Kolik agrisi ile gittim kendisine. Çok ilgili. Açıklayıcı güler yüzlü bir doktordu. Tedavi sonrasında kontrollerde de aynı hassasiyeti gördüm kendisinde.

  Hata oluştu, tekrar deneyin