En Değerli Varlığınız Sağlığınız… “Toplumun geneline tüm sağlık hizmetlerinin tam teşekküllü sunulması sağlıklı toplumun temel taşını oluşturmaktadır. Her birey kaliteli, güler yüzlü, saygılı, şeff... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Gözde Hastanesi Adıyaman

Eskisaray Mahallesi 702. Sokak No:8

02100 , Adıyaman ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

En Değerli Varlığınız Sağlığınız…

“Toplumun geneline tüm sağlık hizmetlerinin tam teşekküllü sunulması sağlıklı toplumun temel taşını oluşturmaktadır. Her birey kaliteli, güler yüzlü, saygılı, şeffaf ve eşit sağlık hizmeti alma hakkına sahiptir” anlayışı ile yola çıkan Gözde Hastaneleri 5 hastanesi ile hizmet vermektedir.

Gözde Hastaneleri toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden ödün vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Sağlık sektörüne ilk yatırımını 1998 yılında Malatya’da yapan Gözde Hastaneleri arkasından Adıyaman, Konya ve Bolu olmak üzere tıp merkezi, fizik tedavi merkezi, görüntüleme ve diyaliz merkezi gibi çeşitli sağlık yatırımlarında bulunmuştur.

Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve güncel tanı tedavi yöntemleriyle çıtasını sürekli yükselten Gözde Hastaneleri, bugün Malatya, Adıyaman ve İzmir’de toplamda 5 hastane ve 2 cerrahi tıp merkezi ile hizmet vermeyi sürdüren güçlü bir sağlık grubudur.

Sağlık alanındaki yatırımlarına önümüzdeki yıllarda da devam edecek olan Gözde Hastaneleri’nin Aydın’da devam eden hastane projesinin tamamlanması ile birlikte hizmet verdiği hastane sayısı altı olacaktır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Zencir Diğer

  Doktorumuz ailemizden biri gibi ilgilenerek detaylı açıklamalarda bulundu.Yapmamız gerekenler,öneriler kısmını oldukça verimli bir zaman ayırdı.Besin alerjisi yaşadığımız zorlu günlerde doğru bilgilendirme yaparak sürece katkısından dolayı kendisine buradan teşekkür ediyorum.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Zencir Diğer

  28.12.2021 tarihinde 19 aylık kızımın üst solunum yolu enfeksiyonu sıkıntısı ile arkadaşlarımın da önerisi ile doktorumuzun yanına gittim. Ama sadece enfeksiyon ile ilgili değil tüm genel muayene ve kontrolünü yapıp tek tek bana açıklamasından, ilgi ve alakasından dolayı çok memnun kalmış olup kendisine teşekkür ediyorum. Her sıkıntımızda gaziantepe gidiyordum. Adıyaman'da böyle ilgili ve işini titizlikle yapan bir doktor ile tanıştığımıza memnun olduk


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mete Açıkgöz Lazer Ameliyatı

  Annem yakını uzun zamandır göremediği için gözlük kullanıyordu. Göz derecesi arttığı için Mete Bey'e giderek niyetimiz yeni gözlük derecesini öğrenmekti. Fakat Mete hocamın yakını görme bozukluklarında başarılı ameliyatlar yaptığını, randevu saatimizin gelmesini beklerken öğrendik. Annem ameliyattan çok korkmasına rağmen Mete hocanın Malatya'da gittiğimiz diğer doktorların aksine güven verici tavırları, hareketleri ve bilgilendirmesi sayesinde annem ameliyat olmak istediğini söyledi. Ertesi gün randevu verdi ve annem iğne vurulmaktan bile korkan bir kadın olarak, Mete Bey'in çalışmakta olduğu hastaneye giderek iğnesiz dikişsiz ameliyatını oldu. Ne bir ağrı hissetti, ne bir acısı sonradan oldu. Kendisi artık gazetenin küçük yazılarını bile gözlüğe ihtiyaç olmadan okuyabilmektedir. Göz sağlığı çok ciddiye alınmalı ve bir hekim ararken mutlaka işinin piri olan bir hekim bulmalısınız.Göz sağlığı konusunda Malatya'nın en iyisi Mete Açıkgöz’dür. Teşekkürler hocam


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mete Açıkgöz Excimer Lazer

  Astigmatım vardı. Gözlük kullanmayı bir türlü beceremedim. Araştırma yaptım ve Mete hocanın alanında en iyisi olduğunu öğrendim. Muayene oldum kendisine. Lazer için gün verdi ve lazerimi sorunsuz gerçekleştirdi. Kendisinin dediği gibi ağrısız bir işlemdi gerçekten. Şu an gözlüksüz isem Mete hoca sayesinde. Sağolun hocam.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Akkuş Burun Estetik Cerrahisi

  Burunumdan nefes alamiyordum basarili bir ameliyat sonucu su an hic olmadigi kadar rahat nefes aliyorum ve burnumdaki egrilik duzeldi doktorumuza cok tesekkurler ilgisinden dolayi.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Müslüm Ergün Cinsel İsteksizlik Sorunu Tedavisi

  Bende erektil disfonksiyon denilen sertlesme problemim vardı .... Dr Müslüm bey bu sorunumu tamamen çözdü ... ne kadar teşekkür etsem azdır .... Allah sizden razı olsun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar