Bilgileri düzenle

Özel Medi Time Cerrahi Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Medi Time Cerrahi Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Medi Time Cerrahi Tıp Merkezi İstanbul ilinde Ferhatpaşa mahallesi Yeditepe Cad.no:85 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Özel Medi Time Cerrahi Tıp Merkezi

  Ferhatpaşa Mahallesi Yeditepe Caddesi No:85

  Ataşehir,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hasan Murat Ayten

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Annem evde düşerek belindeki omurlarından birini kırdı hemen hastaneye kaldırdık Murat hoca muayene etti ameliyat olması gerektiğini söyledi çok başarılı bir ameliyat yaptı kendisinden çok memnun kaldık hem ameliyattaki başarısı hem de güler yüzü insanı rahatlatıyor kendisine çok teşekkür ediyor hayatı boyunca başarılar diliyorum.

  • çok memnunum

   İNSANIN GÜVENEBİLECEĞİ BİR DOKTORU OLMASI ÇOK ÖNEMLİ. ÜSTELİK HİÇ TANIMADIĞINIZ BİR DOKTORA GÜVENMESİ ZOR AMA ÇOK DAHA ÖNEMLİ. BİZ VALİDENİN AMELİYATINDA ÇOK DÜŞÜNDÜK, ARAŞTIRDIK VE MURAT HOCAYA AMELİYATA KARAR VERDİK. ZOR KARARDI AMA DOĞRU ZAMANDA, DOĞRU YERDE VE DOĞRU DOKTORA AMELİYAT OLURSANIZ HİÇ SORUN YOK. ELBETTE ANASTEZİ UZMANLARI, GÜLERYÜZLÜ UZMAN GÜVEN HASTANESİ PERSONELİ DE BU İYİLİĞE DOĞRUDAN KATKI YAPTILAR. TEŞEKKÜRLER MURAT HOCA, TEŞEKKÜRLER GÜVEN HASTANESİ... HEP BÖYLE İYİ KALIN... MERİÇ ENERCAN

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Okyar Altaş

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Okyar Bey mükemmel bir doktordur. Hastaya yaklaşımı çok iyidir. Gereksiz operasyondan ve tedaviden kaçınır. Gerekli olmayan hiçbir işlem ve ilaca başvurmaz. Ortopedik rahatsızlıklarınızda rahatlıkla kendisine başvurabilirsiniz.

 • İbrahim Temiz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   İbrahim Bey normal doğumu savunan,kesinlikle sezeryancı olmayan,işinin ehli bir doktor.Biz normal doğumda zorlanınca isteğe bağlı sezeryan istedik.Ama doktor bey kendi ortağı olduğu hastanesinde ticari düşünmeden bizi normal doğuma teşvik etti.Kararsızlığımıza netlık kazandırdı.İnsanlığı,hastasını takibi de harika.Yanİ İbrahım Bey'e gittiğinizde kendınızı güvende hissedebilirsiniz.

 • Cihangir Gündüz

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   sabırlı,neşeli,devamlı moral veren samimi iyi bir insan ve hekim.keşke burada olsaydınız.herşey için teşekkür ederim.sayenizde ayaktayım artık.görüşmek ümidiyle..

  • memnun değilim

   Dr. Cihangir bey teyzemi bel fıtığı nedeniyle ameliyat etti, 2 ay sonra ağrıları başladı, başka bir hastanede emar çekildi, yeniden ameliyat olması gerektiği söylendi ve ameliyat oldu.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Rüstem Üçel

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   2006 yılının ekim ayında tanıdık doktorumuzu...Üç günlük ve neredeyse ölmek üzere olan bebeğimizi ona emanet ettik...Şimdi kızımız 10 yaşında ve kliniği evimize neredeyse 50 km uzakta olmasına rağmen her hastalandığında Rüstem beyin kapısını çalıyoruz...Daha iyisini tanımadık...Allah razı olsun..

  • çok memnunum

   abi bi insan hep mi aynı kazağı giyer.. ama kazağı beni ilgilendirmiyor tabiikii.. şaka bi yana insanı rahatlatan iyi bir doktor... 1 yıldır düzenli gidiyoruz.. çok ta memnunuz... teşekkürleimizle Rüstem Doktorumuz...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at