Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler (6)

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Ceran Depresyon Anksiyete Stres Ölçeği

  Depresyon için gittim bir ilac başladık, kontrolümde ilacimi değiştirdi. O kadar iyi geldi ki anlatamam. Hem konuşma tarzı hem tedavi uygulama şekli çok başarılı. Tebrik ve tavsiye ederim...


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Elif Gizem Işık Diş Hekimi Randevusu

  Kendisi bu gün iki dolgu yaptı.Çok çok memnun kaldık.Hastam psikiyatri tedavisi görüyor.Epey endişeli gitmiştik.Sağolsun yaklaşımı,ilgisi,bilgisi öyle iyiydi ki hiç bir sorun yaşamadık.Bu kadar rahat olduğunu gören kızım dişci koltuğu korkusuna rağmen heves etti ve o da dolgusunu yaptırdı.Eli de çok hafif.Çok teşekkür ediyoruz kendisine.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sibel Özdinç Varol Fizik Tedavi

  Yıllardır sırt ağrılarımdan dolayı fizik tedavilerle uğraşıyorum. Maalesef şiddetle devam eden ağrılarıma Sibel Varol hocam herşeyden önce samimiyeti sıcak kanlılığı ve hastalığıma olan ilgisi ile ilaç gibi geldi. Geç kaldığım bir zaman diliminde sizi beklerim demesi bile şu zamanda mumla aranacak bir hizmet. Öneri üzerine geldim, başka bir doktora da gitmem artık.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sibel Özdinç Varol Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uygulamaları

  Sibel Hanım alanında oldukça uzman, hastayı dinleyen, sorulara net cevap verebilen, samimi bir doktordur. Ameliyat sonrası fizik tedavi sürecimi yakından takip ederek, çok yardımları oldu. Hiç tereddüt etmeden gidebilirsiniz. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


  B
  Doktor: Doç. Dr. Bekir Altay Randevu

  Zaman zaman olan ve beni çok rahatsız eden geniz akıntısı ve balgam sıkıntısıyla doktor beye tesadüfen gittim; doğru teşhis ve ilaçlar hemen etki gösterdi 1günde akıntım yok denecek kadar azaldı diyebilirim. İşinin ehli ve çok güven veren bir doktor, teşekkürler


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Odunpazarı, Kurtuluş Mahallesi Asarcıklı Caddesi No:94/A

İlgili aramalar