Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sakarya Özel Ada Tıp Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve h... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Sakarya Özel Ada Tıp Hastanesi

İstiklal Mahallesi Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi No:67

54050 , Serdivan ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Sakarya Özel Ada Tıp Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Sakarya Özel Ada Tıp Hastanesi Sakarya ilinde Serdivan mahallesi Kazımpaşa Yolu adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Türker Pabuccu Kardiyoloji Randevusu

  Ben Nehir 5 yaşındayım. Bu cümleleri anneme söylüyorum,şuan o yazıyor. " Türker abi çok uslu bir doktor, kalbimin resmine canımı hiç acıtmadan baktı.Şuan selam söylüyorum, kalbinize iğne yapmayan doktorlar iyidir,Türker abi kalbin resmine bakıyor ve zaten kalbinizin dans ederek attığını size gösteriyor. Ve o cok komik ben güldüm o da güldü. "
  Nehir'in ailesi ;
  Doktordan cok daha fazlası. Bizim abimiz oldu. Güvenilir, merhametli, akademik anlamda başarılı , güvenebileceginiz bir hekim. Eşimle kızıma konulan tanı ile o kadar üzüntülü ve endişeliydik ki, bize kalp resmi cizerek aklımızdaki tüm endişeleri ailemizden biri gibi anlatarak destek oldu. Böyle doktorlar iyiki var, Minnettarız.


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Türker Pabuccu Diğer

  Gönül ister ki hiç hasta olunmasın hiç doktora işin düşmesin ama her şer görünende bir hayır vardır o hayrlardan birisi Türker Bey ile tanışmak olduğunu düşünüyorum öyle ilgili öyle içtenki annem ve babamın doktoru ama her muayeneden sonra sanki 40 yıldır tanıyoruz gibi sanki bizim evin oglu gibi yorumlarında bulunuyorlar. Çevremizde çok kişiye tavsiye ettik ve hepside bizimle aynı duyguları paylaşıyorlar. Eğer bir Kardioloji doktoruna ihtiyacınız olursa hiç düşünmeden Aklınızda soru işaretleri kalmadan gönül rahatlığıyla gidebilirsinz Türker Beye umarım Sakaryadan hiç ayrılmaz

  Uzm. Dr. Türker Pabuccu

  Değerli yorumlarınız için Çok teşekkür ederim , mutlu ve motive etti .


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Türker Pabuccu Kardiyoloji Randevusu

  Annemin kap atışları yüksek ve nefes darlığı çekiyordu Türker bey kontrollerimiz yaptı ilaçlarımı düzenledi şükür annem suan daha iyi ilac tedavimiz devam ediyor gercekten cok ilgili samimi güven veren bir doktor


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Türker Pabuccu Diğer

  İlgili oluşu, anlayışı, titizliği ve nezaketi için Türker Bey'e çok teşekkür ediyorum. Çarpıntım sebebiyle gitmiştim kendimi rahat ifade edebildim, gerekli kontroller ve tahliller de yapıldı. Bu süreçte güler yüzlü oluşu ve sakinliği ile bana da kendimi rahat hissettirdi.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ümit İpeksoy Diğer

  Babam siroz hastası. Karnı şişmeye başladı. Babam şişkinliğinden dolayı nefes almaktada zorlanıyordu. Doktorumuz asit boşaltımı için Dr. Ümit İpeksoy'a yönlendirdi. İşlem için aynı gün görüşüldü ve o gün işlem hemen yapıldı. O akşam rahat uyku uyuyabildi. Şişkinliği azaldı. Doktorumuz Ümit İpeksoy'un samimiyeti, güler yüzü ve işinin tecrübesinden dolayı hala bu işlem için Ümit İpeksoy'a devam ediyoruz. Herşey için çok teşekkür ederiz. Allah razı olsun.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ümit İpeksoy Diğer

  Annem 75 yaşında geçmeyen bel ağrıları vardı. Ayakta namazını bile kılamıyordu, yürümekte güçlük çekiyordu. Ameliyatı kaldıramıyacağı için dokturumuz belden iğne ile işlem önerdi. Bizde bu işlemi Dr. Ümit İpeksoy'un yaptığı öğrendik. İşlem için görüştük, aynı gün randevumuzu aldık. İşlemimizi olduk. Çok şükür daha bir gün sonra ayakta namazını kıldı. Yürümesi rahatladı. Doktorumuzun bizimle olan iletişime, güler yüzü ve samimiyetine çok tesekkür ederiz.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muhtar Sinan Abbasoğlu Diğer

  Çok kibar ve işinin ehli , 16 ağustos 2022 de jinikosti ameliyatımı yaptı . Ameliyat öncesi ve sonrası için gerekli açıklamaları yaptı. Ben çok memnun kaldım bu yorumu teşekkür amaclı yazıyorum


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Türker Pabuccu Diğer

  By pass sonrası kontrollerimde ilgisi ve açıklamalarıyla ve tedavi yöntemleri ile çok memnun kaldim.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Türker Pabuccu Diğer

  Dr. Türker beye tavsiye üzerine göğsümdeki ağrı nedeniyle gittim. İyiki de gitmişim. Hiçbir detayı atlamadan tetkiklerimi yaptırdı. Kalp ile ilgili bir sıkıntı değilmiş çok şükür. Başka bir doktora yönlendirdi. Enerjisi, ilgisi, alakası ve güler yüzü ile hastasını çok iyi rahatlatıp moral veriyor. Ben çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum. İyiki varsınız


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Tuncay Tiftikçi Diğer

  Bel fıtigim patlamış eğitim ve araştırma amiliyati kabul etmedi kilodan resmen o halde bıraktı ama Murat bey benim kurtulmamış vesile oldu. Ahlaki olsun bilgi olsun herşeyi çok güzel bir doktor, ekip de çok iyi di hepsinden allah razı olsun. Rabbim öyle insanların sayısını artırsın, canım doktorum iyiki varsın.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar