Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Turan Turan Sağlık Grubu

Ulu Mahallesi, Ulubatlı Hasan Bulvarı, No:48-62

Osmangazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ferda Çetinbaş Diğer

  İnanılmaz çalışkan, işinin ehli bir doktorumuz. Tüm emekleri için teşekkürü bir borç bilirim. Hastalarına sıcak ve sabırlı yaklaşımı takdire şayan. Doktorumuz beyin kanamasından yoğun bakımda olan hastamıza haftalarca itinayla baktı. Tedavinin gidişatında tüm gereklilikleri yerine getirdi ve günlük olarak detaylı bilgilendirme verdi.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. İsmet Yalkın Çamurcu Menisküs Alımı

  Mükemmel bir doktor. Hastasıyla çok yakın.geçirdiğim kaza sonucu ön çapraz bağımda kopuk meydana geldi. Yaşadığım şehirde uygun bir doktor bulamadığım için başka şehirlerde doktor arayışına girdim. Kendisine muayene olduktan bir hafta sonra ameliyat günü aldık.Ameliyat öncesinde bana süreci gayet detaylı açıkladı. Menisküs operasyonu ile sıkıntılarımı bilgi ve tecrübesiyle kısa zamanda çözdü. Hem ameliyat hem iyileşme sürecinde güler yüzünü, ilgisini ve sabrını esirgemedi. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kayhan Turan Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Ayak tabanımda oluşan siğilden dolayı çok şikayetçiydim. Çeşitli tedavi seçeneklerini denememe rağmen olumlu sonuç alamamıştım. Kayhan Bey mikrodalga tedavisi ile kısa zamanda siğilden kurtulacağımı söyledi. Gerçekten dediği gibide oldu 3 Seansta siğilden kurtuldum. Doktor beye ve ekibine çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar