Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

4 hasta yorumu

Genel skor

S

Yaklaşık on yıldır dönem dönem yaşadığım ağır travmalardan dolayı deprasyon yaşıyordum.Hep özel muayenehanelerine giderdim ki birazcık olsun iyileşeyim,fakat hiç olumlu sonuç alamıyordum gittikçe kötüleşiyordum.Hastaneden randevu almak için bakıyordum .LEYLA hanımı da varmış.VE ALLAH ondan razı olsun,mükkemel doktor.

H

merhaba aslında güçlü biriyim fakat bazen insanların hassas olduğu dönemler oluyor doktora gitme ihtiyacı duyuyor tesadüf Leyla hanıma randevu aldım kendisi çok asil pozitif enerji veren bi insan kendisiyle konuştuğum zaman bile rahatlıyorum kedisinden sonderece memnunum

Y

eşimle aile içi sorunlarımız vardı tesadüfen leyla hanıma gittim beni hayata yeniden bağlayıp hayata bakış açımı değiştirdi o zor günlerimi sayesinde atlattım rabbim ne muradı varsa versin 10 numara bir doktor.

M

muhteşem bir yaklaşımı var hastalarına karşı...sank yıllardır tanıyormuşsunuz gibi.sabırlı.... devlette olmasına rağmen sizi saate önem vermeden dinleyebiliyor.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet