Adresler (2)

Mudanya Yolu No:150 (Umi Plaza) Kat:6 No:42, Bursa
Macit Gülten Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

4.5

Genel skor
7 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
U
Konum: Macit Gülten Muayenehanesi Diğer

Anneme siroz tanısı konuldu. Bir tanışımız aracılığı ile macit beyin adını duyduk. Kendisi uyguladığı tedavi ile 2 aylık süreçte annemin sirozdan kaynaklanan suyun büyük bir kısmın vücudundan attık. Halen daha takipli hastasıyız. İlgili, anlayışlı bir hekim olduğunu, alanında mükemmel bir doktor olduğunu söyleyebilirim.


E

Kendisine hastahane de muayene oldum fakat çok ilgisizdi, tedaviyi yarıda kesti hiç anlam veremedim. tavsiye etmiyorum.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


N

hocamla 2013 yılında tanıştım kendisinden gerçekten çok memnun kaldım benim kabızlık problemim vardı ne gerekiyorsa bütün incelemeleri büyük bir hassasiyet göstererek yaptı fakat ben bazı sebeplerle tedavimi yarım bıraktım fakat en kısa zamanda hocamı tekrar ziyaret edip tedavime tekrar başlıycam çünkü insanı hem psikolojik olarak hemde hastalarına güler yüz göstererek rahatlatıyor dalında bir numara bütün herkese hocamı tavsiye ediyorum gerçekten mükemmel bir hocasınız size çok teşekkür ederim


E

Değerli hocam Macit Gülten'e bana göstermiş olduğu engin sabırdan ve hoşgörüden,dostluğundan... En önemliside mükemmel hekimliğinden dolayı çooook teşekkür ederim. İyi ki sizi tanımışım... Dualarım sizinle!


Ş

51 Yaşında macit beyin 13 senedir hastasıyım .menmuniyetim kelimelerle anlatamam güvenim sonsuz ve 13 senedir bir an bile doktorumu degişmeyi düşünmedim iyiki varsınız macit hocam bana verdiginiz emekleriniz için size ne kadar teşekkür etsem azdır saygılarımla.


C

insan hayatına ve insana değer veren birisi..keşke onun gibi düşünen hekimlerin sayıları artsa ne iyi olurdu.. ben kendisinden çok razıyım hep kendisine duacıyım..eminimki onu tanıyanlarda aynen benimle aynı fikirdelerdir.


E

Saygıdeğer hocam Macit GÜLTEN tanıdığım en mükemmel doktordur.Onun sayesinde psikiloğa bile gitmiyorum çünkü hastalığımın psilojik kısmıyla bile ilgilenip beni çok rahatlatıyor.Ona sonsuz teşekkürler..İyi ki varsınız Hocam:))


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet