Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Kardiyolog, Radyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Genel cerrah, Kalp ve damar cerrahı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Patolog, Acil tıp doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Nörolog, Göz doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Göğüs hastalıkları doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Nefrolog, Dermatolog, Ürolog, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Radyasyon onkoloğu, Beyin ve sinir cerrahı, Gastroenterolog, Mikrobiyolog, Spor hekimi, Psikiyatrist, Çocuk cerrahı, Fizyolog, Aile hekimi, Hematolog, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Onkolog, Göğüs cerrahı, Çocuk endokrinoloji doktoru, Genetik uzmanı, Biyoetik uzmanı, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Çocuk enfeksiyonu doktoru, Çocuk hematolojisi doktoru, Tıbbi ekoloji ve hidroklimatoloji uzmanı, Çocuk alerjisi doktoru, Çocuk kardiyoloğu, Farmakolog, El cerrahı, Çocuk psikiyatristi, Neonatolog, Romatolog, Biyokimya uzmanı, Onkoloji cerrahı, Çocuk romatoloğu, Çocuk onkoloji uzmanı, Pratisyen hekim, Çocuk nöroloji uzmanı, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Çocuk nefroloji uzmanı, Çocuk metabolizma hastalıkları doktoru, Nükleer tıp doktoru, Jinekolojik onkoloji cerrahı, Hepatolog, Çocuk göğüs hastalıkları doktoru, Halk sağlığı hekimi, Çocuk üroloğu, Algoloji doktoru, Adli tıp doktoru daha fazla

Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 26 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzma... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 26 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 4 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 4 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 2 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 5 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 23 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 20 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet fizyoloji uzmanı, 8 adet gastroenteroloji uzmanı, 22 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 17 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 51 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 23 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 21 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 9 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 15 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 14 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 12 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 11 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 23 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 5 adet spor hekimliği uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 3 adet tıbbi genetik uzmanı, 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 7 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bursa ilinde İzmir Yolu Görükle Kampüsü Nilüfer adresinde bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 224295 00 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Adres bilgisi

 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

  İzmir Yolu Görükle Kampüsü

  Nilüfer,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sara Şebnem Kılıç

  Çocuk Alerjisi, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Prof. Dr.

  • doktorumuz sayesinde oglum kisa zamanda sagligina kavustu doktorumuzun hizli ve dogru teshis ve tedavisi neticesinde zor ve izdirapli gunlerioglum ve biz geride biraktik kendisine sonsuz tesekurler gonul rahatligiyla doktorumuzu tavsiye ederim

  • Doktorun tanisi ve uyguladigi tedavi sonucunda oglum sagligina kavustu, tesekkur ederim.


 • Osman Dönmez

  Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi, Prof. Dr.

  • Bandırmada ikamet ediyoruz. orada ki çocuk doktor'u iyi bir profesöre gitmeniz gerekiyor dedi . biz de araştırmalarımız sonucun da Osman hocamı vulduk. hiçbir sıkıntı çekmeden randevu alabildik. şimdiye kadar gittiğimiz doktorlar ilaç antibiyotikler verip gönderiyolardı. 17 yaşına kadar hiçbir teşhis koyamıyordu. çok değişik ataklar geçiriyordu. bacakları şişmeye başlamıştı gtmeden önce. Hocamıza gittiğimizde tahliller yaptı ve Akdeniz atelşi teşhisi koydu. şuanda kontrol altında ve süreç çok olumlu ilerlemekte. atakları sona erdi. sabah ve akşam kullandığı hapı var ve her 3 ayda bir kontrollere gitmemiz gerekiyor. Hocam bu alanda çok iyi ve herkese tavsiye ediyorum.

  • Arkadaşımın yeğeni hocamın öğrencisi olduğu için tercih etmiştim Hocamı.Birde internet ortamında yorumlarını okudum ve çok olumlu yorumlarından dolayı tercih ettim. Çok ateşlenip idrar yolu enfeksiyonu geçiren çocuğumdan dolayı gittim. Bizi havale geçirmesinden dolayı hastaneye yönlendirdi ve tetkikleri almamızda yardımcı oldu. ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. tedaviyi kademe kademe ilerleyeceği hakkında da detaylı olarak açıklama yaptı. kesinlikle ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum. İlaç tedavisinden sonra uyguladığı ilaçların böbreklerde tahribat yapıp yapmadıgı hakkındada testler uyguladı. hiçbir tahribat olmamıştı. gerçekten mükemmel bir doktor. Çocuğum sayesinde sağlığına kavuştu.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at


 • Mehmet Muharrem Erol

  Göğüs Cerrahisi, Doç. Dr.

  • Araştırmalarım sonucunda en iyi deneyimlere sahip olduğunu için tercih ettik.İşini çok iyi biliyor ve açık konuşmayı seven bir doktor.Babam Akciğer kanseri bunun için kapalı ameliyat geçirdi.Tedavimiz ve takibimiz devam ediyor.Çok şükür babamın vücudu her tedaviye yanıt veriyor.

  • Radyasyon onkoloji doktorumun tavsiyesiyle gittim. Hastasıyla çok güzel ilgilendi. Konuşmalarıyla güven verdi. Daha önce prostat ameliyatı olmuştum ışın tedavisi görmüştüm.Film çektirdikten sonra göğsümde kemik kırılması ve kitle olduğu belirlendi.ameliyatla beraber kemik ve kitle alındı. Şu anda gayet iyiyim.Tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at


 • Emin Balkan

  Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ürolojisi, Prof. Dr.

  • S

   Emin Balkan a güvenerek fıtık ameliyatı nedeniyle emanet ettiğim 40 günlük bebeğimi ameliyat sonrası bizi 38 derce ateş ve solunum sıkıntısı varken taburcu ettigi icin akşamına başka bir hastanenin yoğun bakıma alındı ordada ameliyatta enfeksiyon kaptıgı solendi bunları bize yaşattığı için Emin Balkan a dicek bisey bulamıyorum

  • Z

   Hocamız bizi çok güzel bilgilendirerek oğlumun hidrosel ameliyatını yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at


 • Hakan Coşkun

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • Annemin tedavisi için tavsiye üzerine hakan beyi bulduk yaklaşık 20 seneden beri kulağında yasadigi probleme çözüm getirdi kesinlikle siddetle tavsiye ediyorum

  • 1 hafta önce burun deviasyon ve estetik operasyon geçirdim bugun alçı ve tamponlarım alındı.Hakan beyden gayet memnun kaldık burnum doğal duruyor ve nefes problemım hiç kalmadı.Ameliyat sonrasında 1 hafta boyunca hiç ağrım olmadı ve morluklarda minimum seviyedeydi.Delikli tampon sayesinde ameliyat sonrasıda nefes alabildim, tamamen tıkalı değildi.Hakan bey ve Ebru Hanıma samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at


 • Oğuz Basut

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • G

   Merhaba 1 ay kadar önce sağ kulak altındaki sislik sebebiyle doktora gitmiştim ve bana tükürük bezi tümörü teşhisi konuldu tek kesin çözümün ameliyat olacağı ama bu ameliyatın yüz sinirlerine yakın bölgede olması sebebiyle yüz felci riskinin oldugu bu yüzden çok iyi bir cerrahi tedavinin sağlanması gerektiği soylendi. Doktor arastirmalarim sayesinde Oğuz hocamda karar kıldım ve geçen hafta ameliyatımı gerceklestirdi. Ameliyat öncesi çok korkuyordum ama beni kendisi çok rahatlattı ve yüz felci riskinin yüzde 1 bile olmadığını soyledi. Ameliyat başarılı geçti ve bu yüzden içim çok ferah korkularim gitti sadece hafif ağrılarim var. Tükürük bezi tümöründen tedavi olmak isteyenler Oğuz hocamı tavsiye ediyorum.

  • Cok saygı duyduğum fakültemizin güzide prof.ü ameliyatım için ziyaret ettim çok memnun ayrıldım alaka ve bilgileri için minnettarım.saygılarımı sunuyorum....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (49) göz at


 • Dilruba Eskinoba Okumuş

  Radyasyon Onkolojisi, Ass. Dr.

  • Çok nazik anlayışlı deneyimli bir doktor


 • Kader Irak

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • YAKIN İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER


 • Sevgül Vatansever

  Dermatoloji, Ass. Dr.

  • uzun yıllardır olan sivilcelerim için değişik tedaviler aldım ancak tam olarak geçmedi. sevgül hanıma başvurdum. kendisinin yakın ilgisi ve başarılı tedavisi sonrası şuan hiçbir şikayetim kalmadı. kendisine çok teşekkür ediyorum.


 • Cenk Ermutlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Ass. Dr.

  • cok iyi bir doktor.kaynamayan tibia kırıgımı basarılı bir sekilde tedavi etti.aynı zamanda guleryuzlu ve son derece yardımsever bir doktor.