Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Kardiyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Radyolog, Kalp ve damar cerrahı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Patolog, Acil tıp doktoru, Genel cerrah, Göz doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Nörolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Nefrolog, Beyin ve sinir cerrahı, Dermatolog, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Radyasyon onkoloğu, Gastroenterolog, Mikrobiyolog, Ürolog, Psikiyatrist, Aile hekimi, Çocuk cerrahı, Fizyolog, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Spor hekimi, Hematolog, Çocuk enfeksiyonu doktoru, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Çocuk endokrinoloji doktoru, Biyoetik uzmanı, Onkolog, Göğüs cerrahı, Çocuk hematolojisi doktoru, Çocuk psikiyatristi, Genetik uzmanı, Neonatolog, Tıbbi ekoloji ve hidroklimatoloji uzmanı, Farmakolog, El cerrahı, Çocuk alerjisi doktoru, Romatolog, Çocuk kardiyoloğu, Biyokimya uzmanı, Çocuk onkoloji uzmanı, Pratisyen hekim, Çocuk nöroloji uzmanı, Çocuk göğüs hastalıkları doktoru, Jinekolojik onkoloji cerrahı, Hepatolog, Algoloji doktoru, Çocuk metabolizma hastalıkları doktoru, Çocuk romatoloğu, Çocuk üroloğu, Halk sağlığı hekimi, Nükleer tıp doktoru, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Onkoloji cerrahı, Adli tıp doktoru daha fazla

Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 26 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzma... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 26 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 4 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 4 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 2 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 5 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 23 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 20 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet fizyoloji uzmanı, 8 adet gastroenteroloji uzmanı, 22 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 17 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 51 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 23 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 21 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 9 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 15 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 14 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 12 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 11 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 23 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 5 adet spor hekimliği uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 3 adet tıbbi genetik uzmanı, 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 7 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bursa ilinde İzmir Yolu Görükle Kampüsü Nilüfer adresinde bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 224295 00 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Adres bilgisi

 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

  İzmir Yolu Görükle Kampüsü

  Nilüfer,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Emin Balkan

  Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ürolojisi, Prof. Dr.

  • S

   Emin Balkan a güvenerek fıtık ameliyatı nedeniyle emanet ettiğim 40 günlük bebeğimi ameliyat sonrası bizi 38 derce ateş ve solunum sıkıntısı varken taburcu ettigi icin akşamına başka bir hastanenin yoğun bakıma alındı ordada ameliyatta enfeksiyon kaptıgı solendi bunları bize yaşattığı için Emin Balkan a dicek bisey bulamıyorum

  • Z

   Hocamız bizi çok güzel bilgilendirerek oğlumun hidrosel ameliyatını yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at


 • Hakan Coşkun

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • Annemin tedavisi için tavsiye üzerine hakan beyi bulduk yaklaşık 20 seneden beri kulağında yasadigi probleme çözüm getirdi kesinlikle siddetle tavsiye ediyorum

  • 1 hafta önce burun deviasyon ve estetik operasyon geçirdim bugun alçı ve tamponlarım alındı.Hakan beyden gayet memnun kaldık burnum doğal duruyor ve nefes problemım hiç kalmadı.Ameliyat sonrasında 1 hafta boyunca hiç ağrım olmadı ve morluklarda minimum seviyedeydi.Delikli tampon sayesinde ameliyat sonrasıda nefes alabildim, tamamen tıkalı değildi.Hakan bey ve Ebru Hanıma samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at


 • Selçuk Kırlı

  Psikiyatri, Prof. Dr.

  • E
   Yer: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: Panik Bozukluğu Şiddet Ölçeği

   Harikasiniz hocam. Sizi çok seviyorum ❤ Ben sizinle büyüdüm resmen. Hata da yapsak siz bir baba gibi kucaklardiniz . Gerçek bir öğretmen, harika bir baba ve çok başarılı bir doktor. Daha ne olsun... Kalbim sizinle..

  • O sadece bir tıp adamı veya doktor değil;o ağabey,baba,arkadaş,o uzaklarda bile olsa mevcudiyeti insana güç veren, o şiirsel ses tonunu duyunca hayata yeniden binlerce merhaba dedirten nadide insan.Tanıma şerefine nail olduğum adam kere adam.O hayır dualarımızın ilki ve daim olanı,Allah bizim ve necip milletimizin başından etmesin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at


 • Dilruba Eskinoba Okumuş

  Radyasyon Onkolojisi, Ass. Dr.

  • Çok nazik anlayışlı deneyimli bir doktor


 • Kader Irak

  Gastroenteroloji, Uzm. Dr.

  • YAKIN İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER


 • Sevgül Vatansever

  Dermatoloji, Ass. Dr.

  • uzun yıllardır olan sivilcelerim için değişik tedaviler aldım ancak tam olarak geçmedi. sevgül hanıma başvurdum. kendisinin yakın ilgisi ve başarılı tedavisi sonrası şuan hiçbir şikayetim kalmadı. kendisine çok teşekkür ediyorum.


 • Cenk Ermutlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Ass. Dr.

  • cok iyi bir doktor.kaynamayan tibia kırıgımı basarılı bir sekilde tedavi etti.aynı zamanda guleryuzlu ve son derece yardımsever bir doktor.


 • Ahmet Özmen

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • Ben doktorumuzu arkadaşım vasıtasıyla tanıdım.İnsanlara ve hastaya yaklaşımı çok iyi.Tedaviye sonuna kadar devam etti.En son ameliyat kararı verdi.Bir defada her iki gözünden ameliyat etti.Sonuç çok güzel oldu.Kendisine buradan teşekkür etmek istiyorum.Başarılarının devamını diliyorum.


 • Ahmet Gültepe

  İç Hastalıkları, Ass. Dr.

  • hasta ilgili tavır ve davranışları süperpazar günü acilde değilde özelde muayene eder gibi.inşallah sonuça varmamızda bu kadar kolay ve güzel olur.teşekkür ediyorum kendisine 3 hastene gezdikten sonra sonucu buldu.


 • Binevş Heja Aygören

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Ass. Dr.

  • BÜTÜN AKSAKLIKLARA RAĞMEN BANA GÖSTERDİĞİ GÜLERYÜZ VE SICAKLIK İÇİN ONA ÇOOOOOOOOOOOOK TEŞEKKÜR EDERİM TANIDIĞIM ENDER DR.LARDAN BİRİDİ HERŞEYİN ONUN GÖNLÜNCE OLMASINI İSTERDİM YAPTIĞI AMELİYAT İÇİN ELLERİNE SAĞLIK ELLERİ DERT GÖRMESİNKİ HERKEZ O MUHTEŞEM ELLERİN YAPTIĞI ŞAHASERLERE SAHİP OLABİLSİN HAYATTA HERŞEY KOLAY GELSİN