Profilinizin kontrolünü alın Bilgileri düzenle

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 26 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzma... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 26 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 4 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 4 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 2 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 5 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 23 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 20 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet fizyoloji uzmanı, 8 adet gastroenteroloji uzmanı, 22 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 17 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 51 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 23 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 21 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 9 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 15 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 14 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 12 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 11 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 23 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 5 adet spor hekimliği uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 3 adet tıbbi genetik uzmanı, 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 7 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bursa ilinde İzmir Yolu Görükle Kampüsü Nilüfer adresinde bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 224295 00 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Adres bilgisi

 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

  İzmir Yolu Görükle Kampüsü

  Nilüfer,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sara Şebnem Kılıç

  Çocuk Alerjisi, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Prof. Dr.

  • doktorumuz sayesinde oglum kisa zamanda sagligina kavustu doktorumuzun hizli ve dogru teshis ve tedavisi neticesinde zor ve izdirapli gunlerioglum ve biz geride biraktik kendisine sonsuz tesekurler gonul rahatligiyla doktorumuzu tavsiye ederim

  • Doktorun tanisi ve uyguladigi tedavi sonucunda oglum sagligina kavustu, tesekkur ederim.


 • Nihat Sapan

  Çocuk Alerjisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Prof. Dr.

  • SAYIN HOCAM MERHABALAR BEN SAFİYE EKİZ ÖZDEMİR. MUAYENEHANENİZ ÇEKİRGEDE IKEN 4 YIL TEDAVİ SÜRECİ GEÇİRDİM.SU AN 22 YASINDAYIM 11 YASINDA IKEN 4 YIL TEDAVI GORDUM. ESKIYE RAGMEN DAHA IYIYIM .ALERJILERIM ESKIYE GORE DAHA AZ DIKKAT ETTIGIM SURECE IYIYIM ALLAHIMIN İZNİ İLE .HOCAM SAGOLUN TEŞEKKÜR EDERİZ.

  • Oğlumun geçmeyen kuru öksürüğü için gitmiştik. Daha önce birçok çocuk doktoruna sorunumuz için gittiğimizde bronşit deyip antibiyotikle geri gönderiyorlardı.İlaçlar bitmesine rağmen oğlumun öksürüğü geçmiyordu.Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Nihat Hoca ya yöneldik, iyi ki de gitmişiz.Şu anda ne öksürük ne bir şey. Teşekkürler Nihat Sapan...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at


 • Mehmet Muharrem Erol

  Göğüs Cerrahisi, Doç. Dr.

  • Araştırmalarım sonucunda en iyi deneyimlere sahip olduğunu için tercih ettik.İşini çok iyi biliyor ve açık konuşmayı seven bir doktor.Babam Akciğer kanseri bunun için kapalı ameliyat geçirdi.Tedavimiz ve takibimiz devam ediyor.Çok şükür babamın vücudu her tedaviye yanıt veriyor.

  • Radyasyon onkoloji doktorumun tavsiyesiyle gittim. Hastasıyla çok güzel ilgilendi. Konuşmalarıyla güven verdi. Daha önce prostat ameliyatı olmuştum ışın tedavisi görmüştüm.Film çektirdikten sonra göğsümde kemik kırılması ve kitle olduğu belirlendi.ameliyatla beraber kemik ve kitle alındı. Şu anda gayet iyiyim.Tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at


 • Emin Balkan

  Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ürolojisi, Prof. Dr.

  • Emin Balkan a güvenerek fıtık ameliyatı nedeniyle emanet ettiğim 40 günlük bebeğimi ameliyat sonrası bizi 38 derce ateş ve solunum sıkıntısı varken taburcu ettigi icin akşamına başka bir hastanenin yoğun bakıma alındı ordada ameliyatta enfeksiyon kaptıgı solendi bunları bize yaşattığı için Emin Balkan a dicek bisey bulamıyorum

  • ZK

   Hocamız bizi çok güzel bilgilendirerek oğlumun hidrosel ameliyatını yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at


 • Dane Ediger

  Alerji Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Doç. Dr.

  • Hoca hanım Hastalığımın tetkikinde çok hassas davrandı. Muayene de ilgili, gerekli gördüğü test ve tahlillerde işinde cok ciddi olduğunu gözlemledim. Umarım teşhis ve tedavi de de iyi sonuçlar elde eder ve bende şifa bulurum.

  • Referans üzerine Gittim. Astım ve alerjik şikayetim üzerine gitmiştim.Prensip sahibi ve tedavisini çok güzel takip eden bir doktor.Astım ve alerjilerim için tedavi görüyorum halen devam etmekte ve çok faydasını gördüm.Çok rahatladım.Kendisine çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at


 • Oğuz Basut

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • Her zamanki gibi başarılı ve formdasınız. Son yapmış olduğunuz ameliyattan da , yıllar önce gene yapmış olduğunuz ameliyat gibi son derece memnun kaldım. Herşey için çok teşekkürler hocam.

  • geçen yıl oğlumu geçmeyen yeşil burun akıntısı geniz akıntısı ve öksürük sebebiyle göğüs doktorlarının KBB yönlendirmesi sebebiyle Oğuz Bey'e götürdüm.1yıldır yapılan testleri,endoskopileri,kullandığımız ilaçları gördü hiçbir fayda görmediğimizi anlatınca peki bana neden geldiniz, Verebileceğim tüm ilaçları kullanmışsınız zaten dedi.uzun uzun düşündü,bekledi.ithal bitkisel bir ilaç ve muadilini kullandığımız burun spreyi önerdi :/ teşhis koyamadığı gibi geçmezse 2 ay sonra gelin dedi.Oysa iki ay sonra gitsek ne yapacağını O'da bilmiyordu.önereceği ilacın yaş grubuna uygun olup olmadığına dahi internetten baktı.Belki çocuk alanında iyi değil bilmiyorum ama para da umutta çöpe gitti.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (46) göz at


 • Hakan Coşkun

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • Annemin tedavisi için tavsiye üzerine hakan beyi bulduk yaklaşık 20 seneden beri kulağında yasadigi probleme çözüm getirdi kesinlikle siddetle tavsiye ediyorum

  • 1 hafta önce burun deviasyon ve estetik operasyon geçirdim bugun alçı ve tamponlarım alındı.Hakan beyden gayet memnun kaldık burnum doğal duruyor ve nefes problemım hiç kalmadı.Ameliyat sonrasında 1 hafta boyunca hiç ağrım olmadı ve morluklarda minimum seviyedeydi.Delikli tampon sayesinde ameliyat sonrasıda nefes alabildim, tamamen tıkalı değildi.Hakan bey ve Ebru Hanıma samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at


 • Dilruba Eskinoba Okumuş

  Radyasyon Onkolojisi, Ass. Dr.

  • Çok nazik anlayışlı deneyimli bir doktor


 • Kader Irak

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • YAKIN İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER


 • Sevgül Vatansever

  Dermatoloji, Ass. Dr.

  • uzun yıllardır olan sivilcelerim için değişik tedaviler aldım ancak tam olarak geçmedi. sevgül hanıma başvurdum. kendisinin yakın ilgisi ve başarılı tedavisi sonrası şuan hiçbir şikayetim kalmadı. kendisine çok teşekkür ediyorum.