Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

(691 görüş)
Uzmanları gör

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 26 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzma... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İzmir Yolu Görükle Kampüsü

Nilüfer,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 26 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 4 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 4 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 2 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 5 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 23 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 20 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet fizyoloji uzmanı, 8 adet gastroenteroloji uzmanı, 22 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 17 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 51 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 23 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 21 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 9 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 15 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 14 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 12 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 11 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 23 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 5 adet spor hekimliği uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 3 adet tıbbi genetik uzmanı, 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 7 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bursa ilinde İzmir Yolu Görükle Kampüsü Nilüfer adresinde bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 224295 00 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hakan Coşkun

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • Annemin tedavisi için tavsiye üzerine hakan beyi bulduk yaklaşık 20 seneden beri kulağında yasadigi probleme çözüm getirdi kesinlikle siddetle tavsiye ediyorum

  • 1 hafta önce burun deviasyon ve estetik operasyon geçirdim bugun alçı ve tamponlarım alındı.Hakan beyden gayet memnun kaldık burnum doğal duruyor ve nefes problemım hiç kalmadı.Ameliyat sonrasında 1 hafta boyunca hiç ağrım olmadı ve morluklarda minimum seviyedeydi.Delikli tampon sayesinde ameliyat sonrasıda nefes alabildim, tamamen tıkalı değildi.Hakan bey ve Ebru Hanıma samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim.

  Tüm görüşlere (9) göz at


 • Selçuk Kırlı

  Psikiyatri, Prof. Dr.

  • O
   Konum: SELÇUK KIRLI - SÜHEYLA KIRLI MUAYENEHANESİHizmet: Panik atak

   Selçuk bey Allah sizden razı olsun ben 10 yıldan beri başka doktora tedavi olan bir hastanızdım bir buçuk yıldan beri sizin de görüşüyorum artık çok iyiyim allah sizden razı olsun herkese tavsiye ederim sade bir doktor değil anne baba kardeş bir akraba gibi Allah razı olsun

  • E
   Konum: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: Panik Bozukluğu Şiddet Ölçeği

   Harikasiniz hocam. Sizi çok seviyorum ❤ Ben sizinle büyüdüm resmen. Hata da yapsak siz bir baba gibi kucaklardiniz . Gerçek bir öğretmen, harika bir baba ve çok başarılı bir doktor. Daha ne olsun... Kalbim sizinle..

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Mehmet Zarifoğlu

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • Konum: Mehmet Zarifoğlu MuayenehanesiHizmet: şitdetli baş agrisi

   yıllar oldu çok doktor gezdim çare bulamadılar tavsiye üzerine mehmet hocama gittim derdime çare oldu allah ondan razı olsun şuan çok rahatım ellerinden öperim kalp hastası olduğumdan beyabi zamandır ziyaretine gidemedim

  • P

   Nereden başlasam bilemiyorum yazacak çok şey var da. Haziran başında şah damarı tıkanıklığı sebebiyle beyne pıhtı atmış teşhisiyle iyi bir dr arayışına girdik. Teşhis uludağ üniv. Konduğu için ve hocaları tecrubelidir diyerek burdan yolumuza devam edelim dedik yukarıdaki yorumlara ve bir kaç tavsiyeye istinaden muayenehanesine gitme kararı aldık( parayı hiç düşünmeden sağlık bu sonuçta) ilk muayenede acil dr ile aynı şeyleri söyledi ve beyin anjiyosu istedi neyse sonuca geleyim sonuca göre şah damarı % 95 tıkalı çıktı sonuçlara göre gittiğimizde hemen stand takılıcak dedi, salı günü heyete sunulacak deyip arayacaklarını söyledi. Uludağ üniv. Stand takılacaktı.Bu işi girişimsel radyologlar yapar sadece yapıyorum diyen kapl damar cerrahları yalan söyler dedi tam da bu ifade ile. Kardiyolog bir akrabamızın bizi yüksek ihtisasa yönlendirmesiyle tlf beklerken bir taraftan kalbe bakıldın dendi. Sonuç mu? Bu hafta şah damarı ve bypass birlikte olacak babam. Peki dr bey neden bizi yanlış yönlendirdi ilk düşündüğüm, 1,5 ay geçti hala arayan yok ki başka bir hastane acilen yatırdı. Yani şunu gördüm isminin önündeki ünvan onu hoca yapmış sadece duyarlılık ve başka insanların hayatına karşı hassasiyet kazanamamış bunca yıl. Ya biz hala kendisinden haber bekliyor olsaydık? Ve babama bir şey olsaydı...

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Mahmut Yavuz

  İç Hastalıkları, Nefroloji, Prof. Dr.

  • B
   Konum: Mahmut Yavuz Muayenehanesi

   Hocamızın ilgisi ve hastalarına yaklaşımı gerçekten takdire şayan.Kendisine şahsım ve babam adına teşekkür ederim.Babam bacaklarındaki şişme şikayeti için daha önce bir kaç doktora gitmişti.Böbrekte protein kaçağı olduğu yönünde bir kanı belirtilmişti.Tedavi noktasında bir sonuca henüz varılmamıştı.Taki tavsiye üzerine gittiğimiz Sayın Prof.Dr. Mahmut Yavuz Hocamızın muayanesi ve tetkiklerinden sonra bizlere durumu çok açıklayıcı bir şekilde anlatmasından ve adım adım izlenecek tedavi sürecini belirtmesinden sonra babamda bir moral ve ileşeceğine dair ciddi bir inanç oluştu.Ve bu da tedavinin en önemli ilk adımında başarılı olduğu sonucunu ortaya çıkardı.İnşallah ilerleyen zamanlarda tedavisinde çok iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz.Allah ülkemizdeki böylesine değerli bilim insanlarının varlığını daim etsin.Mardin'den sevgi ve saygılarımızla..

  • Z

   Ben memnunum, 2.5 yıldır hastayım. İlgisinden ve bizden istediği tahlilerden, böbreklerimde üre ve kreatin yüksekliğinde verdiği periz ve önerilerle dengede tutuyorum, memnunum, güler yüzlü iyi bir insan.

  Tüm görüşlere (9) göz at


 • Dilruba Eskinoba Okumuş

  Radyasyon Onkolojisi, Ass. Dr.

  • O

   Çok nazik anlayışlı deneyimli bir doktor


 • Kader Irak

  Gastroenteroloji, Uzm. Dr.

  • S

   YAKIN İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER


 • Sevgül Vatansever

  Dermatoloji, Ass. Dr.

  • D

   uzun yıllardır olan sivilcelerim için değişik tedaviler aldım ancak tam olarak geçmedi. sevgül hanıma başvurdum. kendisinin yakın ilgisi ve başarılı tedavisi sonrası şuan hiçbir şikayetim kalmadı. kendisine çok teşekkür ediyorum.


 • Cenk Ermutlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Ass. Dr.

  • cok iyi bir doktor.kaynamayan tibia kırıgımı basarılı bir sekilde tedavi etti.aynı zamanda guleryuzlu ve son derece yardımsever bir doktor.


 • Ahmet Özmen

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • I

   Ben doktorumuzu arkadaşım vasıtasıyla tanıdım.İnsanlara ve hastaya yaklaşımı çok iyi.Tedaviye sonuna kadar devam etti.En son ameliyat kararı verdi.Bir defada her iki gözünden ameliyat etti.Sonuç çok güzel oldu.Kendisine buradan teşekkür etmek istiyorum.Başarılarının devamını diliyorum.


 • Ahmet Gültepe

  İç Hastalıkları, Ass. Dr.

  • R

   hasta ilgili tavır ve davranışları süperpazar günü acilde değilde özelde muayene eder gibi.inşallah sonuça varmamızda bu kadar kolay ve güzel olur.teşekkür ediyorum kendisine 3 hastene gezdikten sonra sonucu buldu.