Son 30 gün içerisinde 204 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • DİKKAT EKSİKLİĞİ VE HİPERAKTİVİTE BOZUKLUĞU
  • OTİZM (OTİSTİK BOZUKLUK)
  • ÖZEL ÖĞRENME BOZUKLUĞU (DİSLEKSİ)
Tümünü göster

Fotoğraflar


Hizmetler


Fevzi Çakmak Mah. Altın Yunus Sok No:15, Samsun

Ücretler Hakkında

Uzm. Dr. Mahmut Çakır

6 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
O
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Uzm. Dr. Mahmut Çakır

Doktorumuzu Amasya .dan tanıyorum oğlumda dikkat eksikliği sosyal fobi rahatsızlığı vardı.Mahmut hocam 1.2 sene takibini tedavisini veriyordu.hocamin ilgi alakası işini layıkıyla yapması bize güven veriyordu.hocamın tayini samsuna çıktı biz o ara 4 ay ilaç vermedik fakat oğlum rahatsizlandi bizde amasya ve Ankarada baktirdik.bir netice alamayinca hocami aradim durumu anlattim kendisi getir bakalim deyince hemen gittik.bakti uzun uzun dinledi teşhis tedavi verdi gönderdi.tedavi sürecini paylasacagim.kendisine güvenimiz tamdir.insallah çocuğum sağliğina kavuşur.Hocam işinin ehli güvenilir başarili profosyonel bir hocadir.başarilarin daim olsum sağlikli mutlu başarili bir hayat dilerim güzel insan Mahmut hocamın alakası benim için önemliydi.


Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Çocuğumun davranışsal ve akademik sorunları

Doktorumuzu uzman çocuk doktoru olduğu zamanlardan tanırım(18 yıl öncesi) uzman çocuk doktorluğunun üzerine bir de çocuk ve ergen ruh sağlığı ihtisasını yapmış Çalışkan bir doktordur. Oğlumu 1. Sınıftan itibaren doktor doktor gezdirdim. Profesörlere götürdüm 15-20 dakikalık görüşmelere dünyanın parasını bayıldım. Mahmut hocam gelince ona devam etmeye başladık. En kısa görüşmemiz 45 dakika. Oğluma çok iyi geldi. Dr Mahmut beye çok güveniyor. Onunla her şeyini paylaşıyor. İlaçları ve tavsiyeleri çok işe yarıyor. Her an ulaşabiliyorsunuz .oğlum onun yanında değer verildiğini hissediyor. Tespitleri de nokta atışı. Oğlum şu an ergenlik dönemini yaşıyor . Bu yaz bana kök söktürdü. Mahmut beye gittik oğlumla görüştü ilaç düzenledi sonuç mükemmel. Ben bu yazıyı dr Mahmut beyin 4-5 yıllık hastası olarak yazıyorum Teşekkür ederim Mahmut Bey Allah sizin gibi işini layıkıyla yapan doktorlarımızın sayısını arttırsın yolunuz açık olsun


Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Çocuğumuzun hastalığı.

Çocuğumun aşırı hareketli halleri okulda hem kendisinin hemde çevresindekilerin hiçbir şey öğrenememesine neden oluyordu. Birde aşırı dikkatsizliğinden kaynaklanan çok sık kazalar geçiriyordu. Bu da çocuğa fiziksel zararlar veriyordu. Mahmut Hocaya çocuğumuzu ilk olarak Amasya da götürdük. Hocam sağolsun bizi dikkatlice dinledikten sonra çocukla iletişim kurarak tedavisine başladı. Tedaviden çok kısa bir süre sonra gözle görülür bir değişim yaşanmaya başlandı. Kesinlikle ders çalıştıramadığımız çocuk ders çalışmaya başladı. Okulda hiçbirşey öğrenemeyen çocuk sınıfın en başarılı çocuklarından oldu. Bu yıl ilkokulu her iki dönemde de takdir alarak bitirdi. Bundan sonraki süreçte de Mahmut hocayla tedavimize devam edeceğiz. Yaptıkları için Mahmut hocamıza çok teşekkür ediyoruz.


Doğrulanmış kullanıcı

Hastaları ile gayet ilgili. Dalında çok başarılı bir doktor. Oğlumuzun tedavi sürecinde bize çok yardımcı oldu. İstediğimiz zaman gece gündüz demeden kendisini arayıp ulaşabiliyoruz. Çocuklarının tedavi süreçlerinde içi rahat olmayan ailelere kesinlikle önereceğim bir hekim.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Tedavi

Tedavi sürecindeki tespitleri ve aileleri yönlendirmesi konusunda müthiş destek aldığımız bir hekim. Oğlumuzun 5 senelik tedavi sürecinde hiç olmayacak diye düşündüğümüz süreçleri çoktan geride bıraktık. Kendisine minnet ve şükran borcumuz var. Bizim için bir hekim değil ailemizden biri oldu. En değerli canımız oğlumuzu bize geri kazandıran hocamıza sonsuz teşekkürler.


S

çok başarılı görvini aşırı titizlik ve samimiyetle yapan işini seven ve sevecen bir beyefendi..başarılarının devamını diliyorumm saygılar...sdt vrl..çanakkkale...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • DİKKAT EKSİKLİĞİ VE HİPERAKTİVİTE BOZUKLUĞU
  • OTİZM (OTİSTİK BOZUKLUK)
  • ÖZEL ÖĞRENME BOZUKLUĞU (DİSLEKSİ)
Tümünü göster

Fotoğraflar