Prof. Dr.

Mahmut Gümüş

Tıbbi onkoloji

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
4

Genel skor
4 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Öncelikle kendisi şu an Bezmialem Üni. Hastanesinde (International Clinic tarafında) calismaktadir.
  Güleryüzlü biri olsa da, tam anlamiyla ilgili ve işinin ehli oldugunu soyleyemem.
  Babam pankreas kanseriydi, ve bircok onkolog gezdikten sonra, Mahmut Gumus ile ilerleme karari aldik. Mahmut Bey ile ilk gorusmeyi yaptik, ve sonrasinda sanirim kan tahlilleri icindi, 1 kez daha gorustuk. Babam 4 seans kemoterapi aldi. Ancak ne seanslardan once ne de sonrasinda vs. hocayla gorusemedik. Cunku bunun icin Mahmut Hoca'dan randevu almamiza ragmen, sanirim yogun oldugu icin, baska hocalarla gorusturulduk.
  Hocayla daha cok cep telefonu uzerinden iletisime geciyorduk. İlacimiz cok toksik bir ilacti, ve yan etkilerinde kanli ishal vs. yaziyordu. Mahmut Bey'e diskida kanama oldugunu soyledigimizde, bize basur olabilir dedi. Ve biz belki de bu yuzden rahat davranip zamaninda önlem alamadık. Babamın kanaması sonraki hafta daha da arttı, ve son kanamasında da babamı kaybettik.
  Kendisi bize gidisatla ilgili bir bilgilendirme yapmadı. Hersey güllük gülistanlikmis gibi gidip geldik. Özetle, elinden geleni yaptığını düşünmüyorum, ve kendisine gitmenizi tavsiye etmiyorum.

 • 7sene evvel yakalandığım göhüs kanserınde benı tedavı eden mükemmelin ötesinde bır doktor sayın mahmut gümüşe sonsuz saygı ve sevgilerimi iletir ona bir ömür boyu şükranlığımı sunarım saygılarla ayla ayşe aldemir

 • 2001 yılından beri benimle sabırla güler yüzle ve şefkatle ilgilenmiştir mahmut abiye sonsuz teşşekkür vede şükranlarımı sunuyorum.

 • Mesleki başarıyı ve mesleki etiği birarada bulunduran ender hekimlerdendir.Tedavi süresince hastalarına gösterdiği yaklaşım ve güler yüz gerçekten takdire değerdir.Tedavi sonrası bile her sorunuza ve sıkıntınıza cevap verebilecek engin bir sabrı vardır.Hastalığım boyunca karşılaştığım en iyi doktordur.Hem uyguladığı tedavi hem de moralimi yüksek tutmasıyla hastalığımı yenmemdeki en büyük adımdır.Kendisine gönülden saygı,minnet ve şükran duyuyorum.Çoğu doktorun işini layıkıyla yerine getirmediği,ellerinde muayenehane kartlarıla gezdiği bu zamanda,meslek etiğinden ayrılmayan GERÇEK BİR HEKİM dir.