Adres

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: başka bir yer

Doktor her yerde doktor.Tatilde de onlara rahat yok.Geçirmiş olduğum emboli nedeniyle Armonia'da danıştığım Dr. Mehmet Ali Bedirhan bey kıymetli zamanından ayırarak bana geniş bilgi ve tavsiyeler verdi.Teşekkürlerimi buradan iletirken sağlık çalışanlarımıza son senelerde yapılan saldırıları da kınayarak tümüne sağlıklı ömürler ve zor mesleklerinde sabırlar dilerim. Sevgiler saygılar...
Mualla Rubacı


A

Dr.mehmet ali Bedirhan çok iyi bir insan çok iyi bir doktor gerçekten hastalarına yaklaşımı çok iyi babamı ameliyata ikna eden bize güven veren herşeyden öteye iyi bir insan.inşallah ameliyatı da başarılı geçer ama ne olursa olsun şimdiden Bedirhan bey e çok teşekkür ederim saygılarımla


G

Saygıdeğer hocamıza, bize göstermiş olduğu yoğun ilgi ve destekten ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.İstanbul gibi bir yerde 1 ay içerisinde bütün işlemlerimizi yapıp, akciğer kanseri olan hastamızı başarılı bir şekilde ameliyat etti, sağlığına kavuşturdu.Cumartesi pazar demeden hastaneye gelip hastalarıyla ilgileniyor.İlk gittiğimizde çok çaresiz ve umutsuz hissediyorduk, hocamızın ilgisi ve babacanlığıyla bu stresi atlattık.34 yaşındayım böyle bir doktor henüz görmedim.ALLAH bütün hastalara şifasını versin ve hastaları Mehmet Ali bey gibi merhametli ALLAH korkusu olan doktorlara rast getirsin.hocamızın kişiliği bütün doktorlara örnek olması dileğiyle herkese geçmiş olsun.Ayrıca tüm yedikule hastanesi çalışanlarına teşekkür ederiz.hocam ALLAH sizi korusun başımızdan eksik etmesin, ömrüm boyunca size dua edeceğim.Diyarbakırdan en derin saygı ve sevgilerimle.(gakkoş polis)


A

Mehmet Ali Bedirhan beye ne kadar çok teşekkürlerimizi sunsak o kadar az kalır. Annemin hastalığını duyunca çok korkmuştuk. Bulunduğumuz şehirdeki doktorlar acil ameliyat demişlerdi. Oysaki ciddi bir tetkik yapılmamıştı bile.. Sayın Bedirhan beyin faklılığı burada başladı en ince ayrıntısı ile muayene etti yapılması gereken bütün araştırmalarını yaptı. Annemin ameliyat olmasına gerek kalmadı. 6 senedir çok sağlıklı olan annem için çok hassasiyet gösteren doktorumuza sevgilerimizi, şükranlarımızı ve saygılarımızı sunuyoruz.


M

değerli hocam babamı sağlığına kavuşturdunuz için sizlere binlerce kez teşekkur ederim. aile olarak bu kadar ciddi bi hastalıkla ilk defa karşılaştık rabbim bir daha göstermesin.sayın hocam size ne kadar teşşekur etsek azdır siz adam gibi adam harika bir hekimsiniz sonsuz şükran ve saygılarımla hocam.murat karadağ.


Z

Tedavimi ve Ameliyatımı yapan Sayın Doc.Op.Dr. Mehmet Ali BEDİRHAN Beye Sonsuz Şükranlarımı sunar, Aynı şekilde üzerimde emeği geçen Diğer Tüm personelinizi en derin saygı ve sevgilerimle Çalışmalarını Tebrik ederim.


S

çocuğuma sizin adınızı vereceğim bana yeni bir hayat bağışladınız için teşekkür ederiz. bir hafta içinde doğacak dört gözle yeni Bedirhan ı bekliyoruz


M

BABAM MUSTAFA ŞAKRAK'I SAĞLIĞINA KAVUŞTURAN(40 SENEDİR ARALIKSIZ SIGARA NETİCESİNDE AKCİĞER KANSERİ OLAN) BABACAN TAVIRLARIYLA GÖNÜLLERDE İZ BIRAKAN SAYIN MEHMET ALİ BEDİRHAN HOCAM SİZE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR ALLAH SİZDEN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN SAYGILARIMLA... ALLAH HERZAMAN YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN..OĞLU MURAT ŞAKRAK..


O

8.4.2013 günü başarılı bir ameliyatla sağlığıma kavuşturan doktoruma minnettarım güler yüzlü hoşsohbet ve hastayı ameliyata motive ederken verdiği moral ALLAH razı olsun ömrüm boyunca minnetle şükranla anacağım saygılarımı arzederim.


O

adam gibi adam mehmet ali bedirhan mükemmel bir hoca iyi kalpli insan bu memleketin senin gibi hocalara ihtiyacı var seninle ömrümün sonuna kadar görüşmek dileğiyle osman karakaş


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet