Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Mücahitler Mah. 52063 Sok.No:2, Şehitkamil
Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm.Dr. Mehmet Erkan Altuncu Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - ABD uzmanlık eğitimini tamamlayan Mehm...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Üşütme
  • Bebeklerde Gaz Sancısı (Colic)
  • Büyüme Ağrısı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

18 hasta yorumu

Genel skor

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu Diğer

Oğlum sürekli zayıflıyordu meğer abur cubura alerjisi varmış yumurta alerjisi de cıktı şuana kadar hiçbir doktor bilemedi Erkan hocam bacağına bakınca bile hemen alerji olup öyle güzel bir merhem yazdı ki oğlumun alerjisi gecti şuan rahatladık işini iyi yapan sevecen içten samimi,Allah razı olsun böyle doktorların sayısı artsın rabbim gönlünüze göre versin.

M

Memnun kaldığımız doktorumuz, hala daha hastasıyız çocuğumu götürüyorum çok da memnunum benim kızımın kan hastalığı varmış. Bunun teşhisinde çok yardımcı oldu.

I

Biz doktorumuzdan memnunuz, sevecen anlayışlı işini iyi yapıyor yapamadığı konularda da yol gösteriyor yönlendiriyor biz memnunuz bir sıkıntı görmedik. Çocuklarda genelde doktoru belli yaşlarından sonra bağışıklık sistemi düştükten sonra yetişkinlik sürecine kadar sürekli olarak hasta oluyorlar biz de oğlumun ve kızımın rütin kontrolleri için gidiyoruz çevremdeki 4-5 arkadaşıma da tavsiye ettim giden hastaları da var.

F

Kızımın 9 yıllık doktoru, kızımı iyileştiren tek doktor, aile hekimimiz oldu resmen koyduğu teşhis ve tedaviden memnunuz sürekli olarak hastasıyım rutin olarak kontrollere gidiyoruz.

E

Erkan Bey bizim 10 yıldır doktorumuz, çocuklarımın çok sevdiği abi olarak bildikleri çok sevdikleri doktorumuz. Çok ilgili tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim ve giden tüm arkadaşlarım da çok memnunlar kendisinden. Rutin kontrollerimizde takip ediyor arayıp ihtiyaç duyduğumuzda konuşabiliyoruz.

Ü

gerçek anlamda işin çok iyi bilen iki çocuğumunda büyüme sürecin de sürekli yanımızda olan özellikle kızımın hastalık sürecinde sanki kendi çocuğu gibi herşeyi ile birebir ilgilenen doktorumuz değil arkadaşımız olan hocamıza sonsuz teşekkürler

A

Hocamızdan çok memnun kaldık. Çocuğumun gelişimiyle ilgili sorunundan dolayı gidiyorum. Karbonhidrat tozu takviyesiyle cocuğumun gelişimi daha iyiye doğru gitti. Hocamızın hastalarıyla ilgilenmesi ve anlatılan herşeyi dinlemesi en hoşuma giden özelliği. herkese tavsiye ederim hocamızı.

S

Arkadaşımın tavsiyesiyle gittik hocamıza. Güleryüzlü ve insanlara davranışından dolayı çok memnun kaldık. Tedavi çok olumlu ilerlerdi çocugumda. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum Hocamızı. Bende zaten çevremin tavsiyesiyle gitmiştim.

K

Hocamıza internet üzerinden yorumlardan yola çıkarak tercih ettik. Hastamızla çok iyi ilgilendi. hastalığın neden kaynaklandığını belirtti. ilgili bir doktor, hastalığı ve nasıl tedavi edileceği hakkında detaylı olarak bilgilendirdi bizi. çok memnunuz. tedavi süreci devam ediyor ama olumlu gelişmeler var.

S

Erkan Bey gerçekten işinin ehli , çalışkan , ne yaptığını bilen, güncel gelişmelerden haberdar, kendinizi ve çocuğunuzu güvenerek teslim edebileceğiniz, güler yüzlü, alçakgönüllü, ne oldum delisi olmayan , bir öğretim üyesi kalitesinde hasta bakan, ailenin sorularını sakin bir şekilde olabildiğince anlaşılır ve halk dilinde cevaplamaya çalışan, annenin tedirginliğini giderip güven ve huzur veren, empati yapabilen , geniş tetkik imkanlarını akıllıca kullanan, zeki ve pratik bir hekim. Gaziantep te böyle kaliteli bir çocuk hekimi bulabileceğimizi tahmin bile edemezdik. Başka şehirlerde özel muayenelerde harcadığımız zaman ve paraları düşündüğümde antep için bir şans olan Erkan Bey iyi ki varsınız ve iyi ki bizim doktorumuzsunuz. sizi çok seviyoruz....Özel primer hastanesinde erkan bey herhalde özel hastaneler içinde türkiye de en çok hastası olan hekimdir diyebilirim. Allah a emenat olun....

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm.Dr. Mehmet Erkan Altuncu Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - ABD uzmanlık eğitimini tamamlayan Mehm...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Üşütme
  • Bebeklerde Gaz Sancısı (Colic)
  • Büyüme Ağrısı
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (1)

İlgili aramalar