Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
12 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M

  Memlekete gelmeden bir çok kişiye danıştığımızda doktor bey onerildi 3,5aylık oğlumun mukuslu kakası, şiddetli karın krampları ve ishali vardi bayramın 3.gunu ayni hastanede acile gelmiş ve tahlil yapılmış ve enfeksiyon tespit edilmiş idi kendisine öncesinden randevu aldıgımız için kontrol amaçlı gittiğimizde şikayetimizi, daha önce istanbulda doktora gittiğimizi sonuç alamadığımızı ve acile geldiğimizi, verilen ilaçları, kakasının farklı olduğunu bir kaç farklı kaka fotosunu çektiğimi gösterebilceğimi ilettim ama hiç ummadığım şekilde hakarete varır derecede tepkisiyle ve terslemesiyle karşılaştım. Nerede ise oğlumu muayene bile etmeyecekti sinirlenip azarladı detaylı muayene etmeden hemen kan tahlili ve kaka tahliline yönlendirdi. Maalesef saatlerce tahlil sonucu bekledik ve oğlum kakasını yapmadığı için tahlilimizi yaptıramadık. Daha önce gittim doktorlar oğlumun kakasınıda görmek istemişlerdi ona binayen bu teklifte bulunmuştum.
  Doktor beyin tersleyip tepki gösterdiği görmek istemediği kaka resmi oğlum için önemli alerjen belirtileri taşıyor imiş. Kendisinin hasta ile üslubunu düzeltmesi gerekiyor. Zire minicik bebeğimin rahatsızlığı ve şifası için kendisine başvurduk azar işitmek için değil.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • İki çocuk sahibiyim. İkiside Mehmet Beyin kontrolünde. Çok sakin, anlayışlı ve net teşhisleri var. Çocuk paikolojisinden de iyi anlayan, anne babayı rahatlatan, her zaman ulaşabileceğiniz 10 numara, 5 yıldız kalbur üstü mükemmel bir doktor.

 • NİSAN 2010 YILINDA PREMATÜRE DOĞAN İKİZLERİM ÖZBERK NADİR VE İPEK NAZ IN KÜVEZDE KALDIKLARI ANDAN İTİBAREN DR.MEHMET ÖZDEMİR İLGİLENMEYE BAŞLADI...DOĞUMLARINDAN BU GÜNE KADAR BİZİM GİBİ PİPİRİKLİ BİR AİLEYİ BİLE RAHATLATAN ÇOK İLGİLİ SAKİN TAVIRLI SAAT KAÇTA ARARSANIZ TELEFONUNU AÇAN DOKTORLUĞUN HAKKINI SONUNA KADAR VEREN BİR DOKTOR...

 • Kızım deniz Ada'nın doğumundan bu yana 6 yıldır doktoru mehmet özdemir sakin tavrı, ilgisi, teşhisleri ile bugüne kadar bize güven vermiş, saygımızı ve sevgimizi kazanmıştır. Herkese tavsiye ederim.

 • Mehmet Bey'e olan minnettarlığımız anlatılamaz o bizim için aileden biri kızım doğduğu andan bugüne gelene kadar her anında çok büyük emeği ve desteği var. kızım şimdi 3 yaşında ve onun sayesinde yanımızda sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum kendisine.

 • çok sakin.bebeği incitmeden muayene eden,dikkatli ve net bir doktor,rahatlıkla telefonla arayabilirsiniz,bebeğimi başka bir doktordan sonra ona götürdüm ve diğer doktorun gereksiz antibiyotik ve yanlış teşhisini düzeltti.Çocuğum bu sayede gereksiz yere ilaç akciğer filminden kurtuldu

 • elek üstü bir doktor.devlet hastanesindeki diğer doktorların koyamadığı teşhisi koyup kızımı sağlığına kavuşturdu.çok yaşa hocam.ciddi ve biras sinirli bi yapısı olsa da onu tercih etmenizi tavsiye ederim sonuçta bebemizin sağlığı önemli.

 • Kızım 3 yaşında ve çok hastaydı bir an önce hastaneye yatması gerekiyordu.DR MEHMET ÖZDEMİR'i bir arkadaşım tavsite etti iyiki de etmiş çok kısa zaman dakızım toparlandı.Çok güven verici,ciddi.dikkatli ve başarılı.Ona minnettarız.Öncelikle ailesine böyle bir evlat yetiştirip okuttukları için sonrada Mehmet bayin sahsına sonsuz saygı ve teşekkürler..

 • Çok özverili çok çalışkan örnek bi hekim herkese tavsiye ederim

 • birkaç doktor deneyimimden sonra buldum geç oldu ama Allah razı olsun sonunda kızımı Mehmet bey iyileştirdi.

 • Dr. Mehmet Bey'in 1997 yılında premature olan, akciğerleri bile tam oluşmamış oğlumuz için göstermiş olduğu büyük alakayı hala unutamadım. Öğle arasında bir elinde ekmek arası bir şeyler atıştırırken diğer yandan bebekler için kan verirken görmüştüm onu. Yaşaması Allahın izniyle büyük bir mucize olan çocuğumuz ve diğer çocuklar için yaptığı fedakarlıklar bence Eskişehir ve çevresinde oturan bir çok ailenin hafızasındadır. Mehmet Beyi hala unutamadık. Şimdi görevim itibarıyla İstanbul'da yaşıyoruz. Hala çocuğu alıp yanına gidip ziyaret etmeyi çok düşünürüm. İnşallah bir gün ziyeret etmek nasip olur. Kendisine bize ve tüm çocuklara yaptığı hizmetler için teşekkür eder, başarılar dilerim...

 • Dr.Mehmet Özdemir 7 yıldır oğlum Efe'nin doktoru. Çok ilgili ve dikkatli bir doktor.Ve en önemlisi gece gündüz acil durumlarda aradığımda daha bir kere bile telefonlarıma bakmadığı olmadı.Herkese tavsiye ederim.

Bu doktor musunuz?

205

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın