Adres

İstanbul, İstanbul
Fzt. Melis Öztürk (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

1995 yılında İstanbul’da doğdum. Liseyi Avcılar Mehmet Baydar Anadolu Lisesi’nde okudum. İstanbul Arel Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölü...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Omuz Ağrısı
  • Boyun Fıtığı
  • Bel fıtığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
N

Çok memnunuz.Zaten olumsuz bir durum yoktu, diz ameliyatıydı. Her geçen gün daha iyiye gidiyor.2 seanstan sonra çözüm bulmaya başladık.


H

Melis Hanım'dan çok memnun kaldım kişilik olarak.Gerçekten ağrılarımda azalma hissettim.12 seansta sonlandırdım.Her şey çok güzeldi.Ben arkadaşımın tavsiyesi ile bir doktora gittim, o şekilde Melis Hanım'a ulaştım.Kendisi çok cana yakın, işini severek yapıyor.Şu anda yeterli olduğunu düşünüyorum, yine bir sıkıntı olduğunda Melis Hanım'ı tercih ederim.


I

Melis Hanım çok yardımcı oldu.Hem söz de hem de fiziksel olarak kendisi takip etti.3 seanstan sonra ara verdim devam edeceğim.Çevremde duyduğum yapılması gereken şeyleri,evde uygulamam gereken şeyleri uyguladım. Cimnastik yaptım.Arkadaşım sayesinde doktora gitmiştim, doktorun hizmet verdiği yerde Melis Hanım da hizmet veriyordu. O şekilde bağlantı sağlamış oldum.Melis Hanım'ın en beğendiğim özelliği ise ilgili oluşuydu.


Ş

Önceden hiç hareket edemiyordum, Melis Hanım'a gititkten sonra kendime güvenim geldi. Yürümeme yardımcı oldu.2 dizimden ameliyat olduğum için zorlanıyordum.Melis Hanım'ın sevecenliğiyle eli çok iyi geldi.Çok memnun kaldım 2. seansta düzelmeye başladım.Diz kapaklarımı bükmesi olsun, her türlü yürümem olsun yardımcı oldu bayağı.Ameliyat olduğum doktorun tavsiyesiyle, aynı binada hizmet veriyordu Melis Hanım, onun için tercih ettim.10 seans gittim.Bir insanda en güzeli tatlı dili ve yaklaşımı,Melis Hanım'ın her şeyi güzellikle oluyor ve devam etmek istiyorum.


H

Melis Hanım'a, ağrılarım çok fazlaydı o yüzden gittim.2-3 seans gittim, şimdi azaldı.Arkadaşımın yeriydi, daha önceden tanıyordum, o şekilde gittim.Elektrik şok aleti uyguladı,o rahatlattı beni.Desteğinin yeterli olduğunu düşünmüyorum fakat devam etseydim yeterli olacaktı.


H

Şu anda hiç bir sıkıntım yok, tedavim olumlu devam etti.Benim çok ciddi ağrılarım vardı, tedaviden sonra ağrılarım hafifledi.12 seans sürdü.Manuel terapi ağırlıklı olarak izledik, onun dışında evde yapmam gereken egzersizleri yaptım.Ben akrabamın önerisi ile gitmiştim kendisine.Melis Hanım yapmam gereken egzersizleri çok güzel bir şekilde bana gösterdi.Desteğinin yeterli olduğunu düşünüyorum.


Ş

Melis Hanım'dan çok memnun kaldım.İkinci ve üçüncü seanstan sonra ağrılarım azalmaya başladı.Şikayetlerimin %70'i gitti.Melis Hanım önce gevşetme amaçlı masaj ve sonra kaslara doğru sorun olan yerlere uyguluyor. Sonra da tens olan yerlere uyguluyordu.Melis Hanım'a öneri ile gittim.Bir kere insan olarak iletişimi çok güzel Melis Hanım psikolojik olarak da rahatlatıyor.Terapilerin çok faydasını gördüm.Benim için desteğinin yeterli olduğunu düşünüyorum.


Ç

Sırt ağrılarım vardı.Manuel terapi yaptık ve iyi geldi.Melis Hanım'a 4-5 seans gitttm.Annem gidiyordu oraya, ben de gittim.Melis Hanım gayet ılımlı ve sıcakkanlı, kendisinden çok memnun kaldım.Desteğinin yeterli olduğunu düşünüyorum, sırt ağrılarım geçti.


M

Melis Hanım'dan çok memnun kaldım, işi ile çok alakalı. Devam ediyorum şu anda kendisine.5-6 seanstan sonra hafiflemeye başladım.Manuel olarak çalışıyor.Melis Hanım'ın güleryüzlü olması ve çok güzel bir şekilde anlatması, insanı rahatlatması benim en beğendiğim özelliği oldu.


S

Melis Hanım'dan çok memnunum, 3 seans gittim.3 seansta ağrılarımı dindirdi, eline emeğine sağlık.Çok şiddetli bel ağrılarım vardı.Melis Hanım'a gittiğimde ilk gün ağrın olacak dedi, öyle de oldu. Daha sonra 2.seansta ağrılarım hafifledi. Sonra 3. seansta kayboldu.Manuel terapi ile çok rahatladım.Zaten doktorum önerdi, onun sayesinde gittim kendisine.Melis Hanım çok profesyonel, ikili ilişkilerde çok başarılı, çok nazik ve çok kibardı.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1995 yılında İstanbul’da doğdum. Liseyi Avcılar Mehmet Baydar Anadolu Lisesi’nde okudum. İstanbul Arel Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölü...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Omuz Ağrısı
  • Boyun Fıtığı
  • Bel fıtığı
Tümünü göster