Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Online Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Online Danışmanlık

Online Danışmanlık

Online Terapi +94 daha fazla

Online Terapi

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Randevusu

Randevu

Tümünü göster


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online Danışmanlık


Online DanışmanlıkOnline Danışmanlık


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

Diğer Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

15 hasta/danışan görüşü

Genel skor

B

Uzun araştırmalar sonucu ulaştım. Terapi odasına girdiğimde hiç yargılanmayacağımı, ilgi ile dinlenilen bir ortamda olduğumu bilmek beni son derece rahatlattı. Her şeyi anlatabileceğimi her şeyi paylaşabileceğimi gördüm. En gizli duygularımı en içteki düşüncelerimi kendisine rahatlıkla anlatabildim. Terapilerde kendimi çok rahat hissettim hiç rol yapma gereği duymadan olduğum gibi davranabilmek beni değiştirdi. Kendisini çok içten bir şekilde tavsiye edebilirim. İyi ki tanıştık.

M

Merve hanım'a tavsiye üzerine ulaştım. Sevgilimle aramız çok iyi olmasına rağmen ayrılacağımıza dair korkularımın fazlalığı sebebiyle başvurdum kendisine. Kendimi çok sıcak bir ortamda hissettim ilk baştan ve bu kendisine güvenmemi sağladı. Başka kaygılarımla da seanslar boyunca yüzleştim. Aslında tahmin etmediğim durumların da bu sorunum üzerindeki etkisini fark ettirdi ve farklı açılardan bakabildim bu sorunuma. Hayatımdaki tek sorun bu durum zannediyordum ama başka durumlarla oldukça etkiliymiş bunu anladım. Seanslarımız devam ediyor. Memnun kaldığım bir süreçte sorunlarıma yanıtlar bulmaya devam etmeyi umuyorum.

B

Kendisine internet aracılığı ile ulaştık. Dikkat dağınıklığı sebebiyle başvurdum. Bizi dinlemiyor dikkatini derslerine veremiyor ve düzenli bir hayat sürdüremiyordu. Görüşmeler sayesinde kızım sorumluluklarını yerine getiren bizimle daha iyi iletişim kurabilen biri hale geldi. Aynı zamanda bizimde süreç içindeki sorumluluklarımızı doğru bildiğimiz yanlışları anlattı. Kendisine çok teşekkür ederim ve önerebilirim

M

Konyada uzman arayışındaydım ve sonucunda ulaştım. Çok kötü günler yaşıyordum böyle bir zamanda çok umudum olmayarak başvurduğum terapilerden çok mutlu ayrıldım. Önerebileceğim ve yetkin olduğunu düşündüğüm bir uzman.

M

Şehir değiştirme sonucu geldiğimiz Konyada kızımın okuluna ve dolaylı olarak da çevresine uyum sorunları oldu. Biz de bir uzman arayışına başladık. Kızımıza ve bize ayrı ayrı seanslarda sorun hakkında bilgiler verdi. Bu durumda kendi yapmamız gerekenleri anlattı ancak daha çok kızımla görüşmeleri oldu ve kızımın açılmasında çevreye uyumunun artmasında birçok pozitif değişiklik fark ettik. Ayrıca seanslara gitmeyi kendisinin istemesi çok memnun kalması merve hanıma güvenimizi arttırdı. Devam eden bu süreçte kendisine teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum .

Ş

Konyada destek arayışı ile ulaştım kendisine. İçimde son zamanlarda hep bir huzursuzluk taşıyordum. Ne yaparsam rahatlayamıyordum. Bunun sebeplerine inmek ve aslında bambaşka bir açıdan bakmamamı sağlama oldu Merve Hanımın yaptığı. Aslında tahmin etmediğim şeylerin bu durumu etkileyebileceğini gösterdi. Önerebileceğim bir danışman.

G

Merve hanımı destek arayışındaki insanlara öneriyorum. İşinde çok başarılı birisi. Ben tükenmişlik hisleri yaşayan birisi olarak sürekli kendimi gergin hissederek terapist arayışına başladım ve Merve Hanım’la tanıştım. Kendi kişiliğim ve duygularımla beni tanıştırdı. Hiç temas etmediğim yönlerime dokunmamı sağladı. İyi ki tanımışım kendisini. Konyada uzun bir araştırma sonucunda karar kılarak gitmiştim. Tavsiye ederim

M

Sosyal ortamlara adapte olma konusunda zorluk çeken biriyim. Çoğu yerde kendimi ifade etmekte güçlük çekiyordum. Merve Hanımla bu durum üzerinde çalıştık. Kendime olan güvenimin tesisinde birlikte çok mesafe kat ettik. Kendime değer vermem gerektiğini anladım. Tavsiye üzerine ulaşmıştım ben de tavsiye ediyorum.

A

Merve Hanım'a Konya'da uzman arayışım ile ulaştım. Onunla tanıştığımda oldukça kaygılıydım. Kaygı sorunum vardı, en ufak şey dahi beni tedirgin etmeye yetiyordu. Zaman içinde seanslar sayesinde farklı tekniklerle davranış şeklim değişti. Kaygı düzeyimde gözle görülür bir azalma oldu. Kendisi ile yolum kesiştiği için çok mutluyum ve arkadaşlarıma benim de tavsiye edebileceğim bir danışman. Tüm desteği için tekrar teşekkür ederim.

F

İnternet üzerinden ulaştığım Merve hanımla tanıştıktan sonra öğrendiğim teknikler ve yöntemlerle terapi sonrasında kendi halime de sorunlarımı çözebiliyorum. Profesyonelliği işine olan saygısı ve düzeni takdire şayan. Tavsiye ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş