Opr.Dr.

Metin Mürşitoğlu

Göz hastalıkları

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Hasta soruları (44)

 • Pterjium rahatsizligi

  Merhaba benim sol gözüm de pterjium var.ameliyat olursam gozum de herhangi bir deforme kalir mı? Kaç gun de iyilesir. Tesekkurler.

  DOKTORUN CEVABI:

  15 GÜNDE TAM İYİLEŞEBİLİR,DEFORME KALMAYABİLİR

 • Üveit hastalığı

  Merhaba daha önce gitmiş olduğum bi hastanede sol gözümde ''ÜVEİT'' tanısı bulundu ve hastanede 5 gün tedavi gördüm bu gözümdeki ''ÜVEİT''in geçme imkanı varmı merak ediyorum ne yapmam gerekiyor ?

  DOKTORUN CEVABI:

  üveit tekrarlayabilir

Tüm cevapları kontrol et (44)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Merhabalar hastalığımı öğrendiğimde başka bir dr. tarafından metin bey'e yönlendirildim ve bana muayeneden sonra hemen ameliyat olmamı söyledi ve hiç düşünmeden kabul ettim çünkü metin bey bana güveni sonuna kadar vermişti.. iyiki de ameliyat oldum son derece memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum.....

 • memnun değilim

  Bu doktoru hiç tanımazken burdaki yorumlardan dolayı randevu alıp gittim . Özel muayene olmasına rağmen 23 dakika beklettiler doktorun hastası olmadığı halde . Sonra doktor geldi ve muayeneye aldı...beni muayene ederken 2 kez cep telefonuyla özel birkez de dahili hattan görüşme yaptı. 7 dakikalık bir muayene sonunda söylediği şey ise "iki gözünündende ameliyat olman lazı" oldu. Çok yazık sevgi göze hiç yakışmadı...

 • çok memnunum

  Çukurova Göz merkezinde 2012 ağustos ayında Makula teşhisi konuldu. Nuriddin Görmüş tarafından yaptırmazsan kör olursun denildi. Çukurova göz merkezinde her 2 gözüme katarakt yaptırdım. Katarakt ameliyatımın ardından gozumde oluşan bir enfeksiyon icin başvurdum. Ancak iğne yapmada yetkili olmadığını bilmiyordum. iğne yapamadı. Öylecene merhem verip bıraktı. Gözümü ağrılar içinde kıvranırken ve tam iltihaplar kaplamaktayken metin beyi tavsiye ettiler. Yaptığı iğneden kısa süre içinde fayda gördüm. hastalik hakkında bilgilendirmesi bunun nedeni hakkında ayrıntıli bilgi verdiği ve herşeyden önce bizim hastalığımizi sahiplendiği için teşekkürler. Sevgi göz merkezindeki gerek Ayşe hanıma, gerek Münevver hanıma ve Metin Murşidoğlu beye çok teşekkürler ederim.

 • çok memnunum

  Görme bozukluğu yaştan dolayı Dr. Metin beyle görüştüm karşılaması, muayenesi ve lazer tedavi sonucunda olacak-olabilecekleri anlatımı ikna edici tavsiye ederim. Kendisine buradan tekrar TEŞEKKÜR ederim.

 • çok memnunum

  yaklaşık 12 yıldır metin hocamla arkadaşız bu süre zarfında ailem hariç çevremden çok hasta yönlendirdim hepsi memnuniyetlerini belirttiler halen dostluumuz devam ediyor inşallah böyle devam eder benim için çok deerli bir hekim ve arkadaş.....

 • memnunum

  Hasta karşılaması ve teşhisi çok güzel, herkese tavsiye edilebilir.

 • çok memnunum

  Meslegine kendisini adamis,meslek olarak degilde ettigi doktorluk yemininin bilincinde basarisini büyütmekte olan yillarin getirdigi tecrübelerin birikimiyle dahada yildizi parlayan Sevdigimiz Doktorumuzdur.. Ben siteye Almanyadan katiliyorum, izindeyken tam arabayla dönüs yoluna cikacagim günlerde gecirdigim ciddi bir göz rahatsizligimda tanismis olduk , etkili ve kisa süren tedavisi sonucunda 3500 km yolu sorunsuzca geri gelebilmistim.. oysa birkac gün önce adeta gözüm kapanmisti.. Kendisine basarilarinin devamini sevdikleriyle saglik mutluluklar diliyorum.

 • çok memnunum

  ilk doktorum.15 yıldır doktoru.