Op. Dr.

Müjde Koyuncu

verifiedCreated with Sketch.

42 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 757 profil ziyareti var

Opr.Dr. Müjde Koyuncu kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş, uzmanlığını da aynı üniversiteden almıştır. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
42 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S

  Hekimliğin hakkını veren, pozitif yaklaşımıyla en kötü durumda bile umut veren, hassasiyetiyle her şeyinizle ilgilenen ve sizi annelik serüveninize en doğru şekilde hazırlayan harika bir insandır. Oglum ve ben ona minnettarız iyi ki doktorumuz oldu. Doğru yerde olduğumu bilip gözüm kapalı güvendim ve başka hiç bir hekime ihtiyaç duymadım.
  Zeynep Koç Doğan

 • C
  Konum: Müjde Koyuncu MuayenehanesiHizmet: Normal (Vajinal) Doğum

  2 yıl önce eşimin doğumu için müjde hanımı tercih ettik, iyiki de öyle yapmışız . Tecrübesi, dakikliği,sancının başlamasından itibaren başımızda beklemesi doğumumuzun çok konforlu olmasını sağladı . Biraz gecikmiş bir teşekkür oldu ama insan iyileri unutmuyor

 • M
  Konum: Müjde Koyuncu MuayenehanesiHizmet: gebelik

  Hamilelik gibi hayatımın çok özel bir sürecini Müjde hanım gibi işinde çok iyi bir doktorla tamamladığım için çok mutluyum. Müjde hanımla arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Mesleki donanımı ve tecrübesi ve hassas kişiliği sayesinde gebeliğimde yaşadığım tüm sıkıntılara sakinlikle çözüm bulduk. Her ihtiyacım olduğunda rahatlıkla ulaşabileceğimi bilmek huzurlu ve güvende bir süreç yaşamamı sağladı. Bebeğim ve ben çok rahat ve sağlıklı bir şekilde doğumu gerçekleştirdik. Hamilelik doğum ve doğum sonrasında ilgi ve desteği benim ve bebeğimle oldu inanın aklınızda tüm süreçlerle ilgili tek bir soru kalmıyor. Bu süreçte annem kadar güvendiğim bir doktora sahip olduğum için çok mutluyum.

 • Ç
  Konum: Müjde Koyuncu Muayenehanesi

  İnternet yorumlarını okuyarak ulaştığım Müjde Hocam ile sorunsuz bir hamilelik sürecini tamamlayarak 17 Mart’ta bebeğimize kavuştuk.
  Hamilelik süresince soracağın soruları yaz unutursun diyen herkese verdiğim tek cevabım vardı. Benim doktorum her dönemin bilgilendirmesini ayrıntılı olarak yapıyor zaten ekstra bir soru sorma gereksimi hiç duymuyorum oldu.
  Oldukça pimpirikli bir yapıda olmama rağmen ilk hamileliğimi Müjde Hocamın bilgi ve tecrübesinin verdiği güven, ilgi ve samimiyetinin rahatlığı ile sorunsuz huzur içinde tamamladım.
  Normal seyreden hamilelik için önceliğimiz normal doğum oldu. Sancılarım başladığında Müjde Hocam’a gece yarısı olmasına rağmen rahatlıkla ulaşabildik ve hastaneye gittiğimde sevgili doktorum içimi rahatlatan gülümsemesi ile beni beklemekteydi. Tüm sancı süresini başımda anne şevkatiyle bekleyerek, hamilelik sürecinde olduğu gibi doğumda ne yaşayacağımı nasıl olacağını anlatarak, sabaha karşı kızımla beni kavuşturan Müjde Hocam’a ne kadar teşekkür etsek az olacak.
  İnternet yorumları ile ulaştığım doktoruma aklımda acabalar ile gitmiştim, şimdi diyorum ki on kez hamilelik de yaşasam onunu da Müjde Hocamla tamamlarım. Hamilelik gibi hassas bir dönemde benim İYİKİM olan Müjde Hocamı herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim... çağla-caner-duru :)

 • H
  Konum: Müjde Koyuncu MuayenehanesiHizmet: Hamilelik

  Hamile olduğumu öğrendiğimde tanıdığım 2 arkadaşımın tavsiyesi üzerine ilk muayenem için Müjde Hanım’a gittik. 1 saat boyunca hem gebelik hakkında konuşup, hem de benim ve bebeğimin sağlığı ile ilgili bilgi verdi. Aklımdaki bütün soruları cevapladı. Ondan sonraki bütün muayenelerimizde büyük bir ilgiyle bütün sorunlarımı çözmemde bana destek verdi. Gebelik boyunca yaptırdığım bütün testlerin ve taramaların sonucunu ben daha sormadan, sonuçlar çıkar çıkmaz arayıp bilgi verdi her seferinde içimize su serpti. Doğum zamanı yaklaştığında ise her zamanki gibi benim ve bebeğimin sağlığı ön plandaydı. Hamilelik sürecinde o kadar alışmıştım ki doğumdan sonraki muayenelere gitmeyi iple çektim.9 ayımın her gününden keyif almamı, aklımda soru işareti kalmadan bebeğime kavuşmamı sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim. Hamile olan arkadaşlarıma güvenle kendisini tavsiye ediyorum. Doğum zamanında yanımda olan arkadaşlarım ise şimdiden o güzel zamanlar geldiğinde kendisine başvurmak istiyor. İyi ki Müjde Hanım’la yolum kesişmiş, herkese gözüm kapalı tavsiye edebilirim :)

 • Y

  Müjde hanımı internet aracılığıyla yorumlara bakarak buldum. Öyle olunca gidip gitmemekte çok teseddüt etmiştim ama şimdi iyiki gitmişim ve kendisini tanımışım diyorum. Hamile kalmayı düşününce gidip muayene oldum ve o zaman bile ilgisinden çok memnun kaldım o yüzden Ankara da yaşamasam da sürekli gidip gelmeyi göze alıp hamile kalınca da kendisine gidip geldim. O kadar ilgili , alanında uzman ve son derece bilgili ki kendimi bütün hamileliğim boyunca son derece güvende hissederek hamileliğimi tamamladım. Saat kaç olursa olsun telefonlarıma cevap verdi, hem bir doktor hem bir anne sıcaklığıyla yaklaştı ve bütün sorularımıza büyük bir sabırla cevap verdi. Hamileliğim boyunca sayesinde son derece rahat oldum ve hem bu süreçten hem de doğumumdan son derece memnun kaldım. Hatta yaşadığım şehirden hamile kalan arkadaşlarıma da tavsiye ettim onlar da son derece memnun bir şekilde devam ediyorlar. İlk çocuğumuzu çok şükür sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldık. Tekrar çocuk düşündüğümde de mutlaka kendisine giderim.

 • Y
  Konum: Müjde Koyuncu MuayenehanesiHizmet: Hamilelik takibi ve doğum

  Zorlu geçen hamilelik sürecimde en büyük şansım, hep “iyi ki” dediğim, ailem gibi gördüğüm insan :)

 • Konum: Müjde Koyuncu Muayenehanesi

  Müjde Hoca'yi arkadaşim bana tavsiye etti. Hamilelik dönemimin ilk haftalariydi Müjde hacanin güzel ve tertemiz muayne hanesine gittim. Ilk görüştükten sonra doğru doktoru bulduğumdan emin oldum ve işte benim güvenebileceğim doktor dedim. Müjde hoca her kontrolde özen ve dikkatle benim ve bebeğin durumunu izliyordu ve en zor günlerimde yanımdaydı. Hocamin, annenin ruhsal durumunu göz önunde bulundurarak davranması ve her zaman gece yarısı bile olsa cep telfonunu aramaya izin vermesi en büyük destekdi benim için öyle ki insan kendini güvende hissediyordu.
  Ben bebeğimin pozisyonundan dolay sezaryen oldum. Hocam ameliyati o kadar güzel yamişti ki ameliyattan sonra ilk defa ayağa kalktiğimda hiç acı çekmedim ve dim dik yürüdüm hatta ikinci gün rahatca yürüyebiliyordum. Doğumdan sonra iki defa kontrole de gittim. Ben kendimin ve bebeğimin sağliğini Müjde hocama minnettarım ve Müjde hocayı kendini ve bebeğini güvende hissetme isteyen her anneye tavsiye ederim.
  Fehime hüseyinnejat

 • 5

  Müjde Hanım hastayı bilgilendirme ve moral verme konusunda çok iyi. İşini iyi yapan bir doktor teşekkürler

 • Konum: Müjde Koyuncu Muayenehanesi

  Müjde Hanım'a hamile olduğumu öğrendiğim ilk gün arkadaş tavsiyesi ile ulaştım. Daha ilk randevumuzda aklımıza takılabilecek, merak edeceğimiz ve bilmemiz gereken her şeyi tek tek anlattı. Her randevumuzdan mutlu bir şekilde ayrıldık ve bir sonraki randevuyu iple çektik :) Ben bebeğimin iri bebek olması nedeniyle sezaryen doğum yaptım. Bu kadar rahat bir doğum olacağını bilseydim sezaryen doğum yapacağıma hiç üzülmezdim. İşinin ehli bir elden çıktığı belli olan incecik bir sezaryen izim var sadece. Doğum sonrası da hiç korktuğum gibi değildi. İlk günden ayaklandım :) Müjde Hanım doğum sonrasında da hem benim, hem de bebeğimin sağlığıyla son derece ilgiliydi.

  Müjde Hanım'ın verdiği güvenle çok huzurlu ve sorunsuz bir hamilelik geçirdim. Siz ne kadar huzurlu olursanız bebeğiniz de o kadar huzurlu olur derler ya gerçekten de öyle oldu. Bu kadar güler yüzlü, içten, deneyimli ve ilgili bir doktorum olduğu için çok şanslı hissediyorum kendimi. Herkese de tereddütsüz tavsiye ediyorum. İyi ki varsınız :)

Hakkımda

Hakkımda

 • Opr.Dr. Müjde Koyuncu kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş, uzmanlığını da aynı üniversiteden almıştır.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1991
 • Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Uzmanlık,
 • Ankara Eğitim ve Araştırma :Hastanesi - Uzmanlık,

Yayınlar

 • Ankara Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzman Doktor,

Ödüller

 • Ankara Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzman Doktor,

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Ankara Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzman Doktor,

Sertifikalar

 • Müjde Koyuncu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum şu şehirde: Ankara - Sertifikalar

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

 • Kızlık zarı ve Kızlık Zarı onarımı (Hymenoplasti)

  11 Mayıs 2017

  Hymen Yunan mitolojisinde evlilik tanrısına verilen addır. Gerdek gecesi bu tanrıya adandığı için kızlık zarına Hymen denir. Kızlık zarının bilinen tıbbı...
 • Kızlık zarı ve Kızlık Zarı onarımı (Hymenoplasti)

  11 Mayıs 2017

  Hymen Yunan mitolojisinde evlilik tanrısına verilen addır. Gerdek gecesi bu tanrıya adandığı için kızlık zarına Hymen denir. Kızlık zarının bilinen tıbbı...
 • Kadın Genital Sistem Enfeksiyonları ve Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

  11 Mayıs 2017

  Kadın Genital sistem iltihapları alt genital sistem ve üst genital sistem enfeksiyonları diye ikiye ayrılır. Alt genital sistem enfeksiyonları: Vulva(dış...
 • Aile Planlaması

  10 Mayıs 2017

  Aile planlamasına daha geniş açıdan bakıldığında; bu yüzyılda insan nüfusundaki hızlı artış insanın varlığını tehdit etmektedir. Bugünkü hızıyla dünya...
 • Kürtaj (Gebelik Sonlandırılması)

  9 Mayıs 2017

  İstenmeyen hamileliği tıbbı yöntemlerle sonlandırılmasına kürtaj (Tıbbı terim : Küretaj) denir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre, kürtaj işlemi yapılacak...
 • Gebelik ve Gebe Takibi

  8 Mayıs 2017

  Normal bir hamilelik süresi 40 haftadır. Başka bir deyişle 40 hafta, 280 gün yada 9 ay 10 gündür. İster bebekteki gelişmeler,ister anne vücudundaki değişiklikler...
 • İnfertilite - Kısırlık

  7 Mayıs 2017

  İnfertilite: Tetikleri tamamlanmış veya yapılmamış, tedavi edilebilir olgular için infertilite terimi kullanılır. Çiftlerin evliliklerinden itibaren arzularına...
 • Korunmasız İlişkide Gebe Kalmaktan Nasıl Korunulur?

  3 Mart 2015

  Ailelerin istediği zaman ve bakabildikleri sayıda çocuk sahibi olmaları,aile planlaması başlığı altında olup ayrı başlık altında incelenir. Bu makalede...
daha fazla

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Cerrahi branş olması,hastalar la birebir ilişkide olması,yüzgüldürücü tedavilerin ön planda olması

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Mesleğimdeki yüzgüldürücü sonuçlar ve hastalarıma faydalı olması nedeniyle hiç bir zorluk benim için ön planda değil

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Hastaların tedavisinde %100 başarı sağlamak,topluma sağlıklı bebekler dolaysıyla ilerde sağlıklı bireyler kazandırmak,sadece bir kişinin değil aynı zamanda ikinci bir bireyin(Anne ve bebek) sağlığını korumak

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Özellikle çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin mutluluğunu paylaşarak o kadar çok keyiflendiren vakalar varki arasında ayrım yapmak istemem

Videolar

Ultrason Canlı (1/3)
Ultrason canlı (1/3)
Ultrason Canlı (2/3)
Ultrason canlı (2/3)
Ultrason Canlı (3/3)
Ultrason canlı (3/3)
Dr. Müjde Koyuncu Gebelik Ve Gizli Şeker Hastalığı
Dr. müjde koyuncu gebelik ve gizli şeker hastalığı
MUJDE KOYUNCU Gebelikte Beslenme
Mujde koyuncu gebelikte beslenme