Op. Dr.

Murat Tuncay Tiftikçi

Beyin ve sinir cerrahisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Allah razı olsun doktor beyden. 1 ay önce annem ameliyat oldu ve çok iyi Allaha şükür. İlgi ve alakası zaten mükemmel. İnşallah tüm doktorlarımıza örnek olurda hastalara muamelede böylesi güzel davranıp moral olurlar. Allah murat bey gibi doktorlarımıza hayırlı sağlıklı uzun ömür versin inş. Tekrar Allah razı olsun doktor beyden.

 • Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  30 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Allah razı olsun doktor beyden. 1 ay önce annem ameliyat oldu ve çok iyi Allaha şükür. İlgi ve alakası zaten mükemmel. İnşallah tüm doktorlarımıza örnek olurda hastalara muamelede böylesi güzel davranıp moral olurlar. Allah murat bey gibi doktorlarımıza hayırlı sağlıklı uzun ömür versin inş. Tekrar Allah razı olsun doktor beyden.

  • 6 ay önce ameliyatımı gercekleştirdi. Hiçbir sıkıntım olmadı.Allah razı olsun. Rabbim başımızdan eksik etmesin.Çok iyi bir doktor mükemmel bir insan.Tüm hayatınız boyunca başarılarınız daim olsun doktor bey.

  • M

   Mesut bulun ben 01/10/2015 Tarihin de ameliyatim %100 basarili gecti sayin doktorum murat tiftikci ve ekibi sayesinde allah razi olsun hocam su an cok iyiyim şikayetlerim ortdan kalktı Allah sizleri başımızdan eksik etmesin

  • O

   benim de belimdeki fıtığım patlamıştı bir akrabam önerdi murat beyi ben de ona ameliyat oldum ameliyatım çok iyi geçti çok moral verdi bana doktor bey ben 25 yaşındayım ve aşırılı kiloluyum bunlardan dolayı sonradan belki kötü olurum diye bir düşünce vardı ben de ameliyat olalı 1 yılı geçti çok şükür iyiyim Allah ondan razı olsun

  • M

   iki senediir bel arısı cok çektim çok doktor gezdim bir türlü çare bulamadım ama sonunda murat acamı tanıdım ve ona gittim bana muhaynede bel fıtıhın patladığını söyladi acil amiliyata aldı şini çok iyiyim murat ocamdan allah razı olsun şuhan 2 aylık amilatlıyım çokta memnunum içte arı sızı çekmedim allah razı olsun doktorumdan

  • M

   Bulent guzel 21.11.2014
   mukemmel bir insan herseyden once.allsh razi olsun.kendisine ve ekibine sonsuz tesekkurlerimi sunarim

  • B

   Bulent guzel 21.11.2014
   mukemmel bir insan herseyden once.allsh razi olsun.kendisine ve ekibine sonsuz tesekkurlerimi sunarim

  • S

   Sayın Doktorum tarafından 2010 nisan ayında Ada Tıp hastanesindeyken bel fıtığı ameliyatı oldum, kendisinden Allah razı olsun beni büyük bir dertten kurtardı, onun sayesinde sağlığıma kavuştum yeni görevinde başarılar diliyorum.

  • Ö

   BOYUN-KOL VE SIRT AĞRILARIMIN SEBEBİ OLAN BOYUN FITIK AMELİYATIMI OLMAMI SAĞLAYAN,KENDİNE OLAN GÜVENİNİ HASTASINA ULAŞTIRABİLEN AMELİYATIM ÖNCESİ VE SONRASI HİÇBİR SIKINTI YAŞATMAYAN,GÜLER YÜZ VE SAMİMİYETİ SAHİBİ DOKTORUMA VE EKİBİNE İLGİ,ALAKA VE HASSASİYETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.TETKİK VE TEDAVİ İHTİYACI DUYANLARA KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.

  • S

   5 ay önce doğum yaptım ve hiç geçmeyen bel ve sırt ağrılarım vardı bir çok özel hastaneye gittim fizik tedavi, akupunktur ve ilaç tedavisi gördüm. Hiç birinden bir sonuç alamadım akrabam ve annem murat beye gittiğini çok güler yüzlü, işinin ehli, profesyonel bir doktor olduğundan bahsettiler. Son çare bende Murat beye gittim. Aylardır çektiğim sırt ve bel ağrılarım onun sayesinde geçti. Rahat hareket edebildiğim her an ona dua ediyorum.

  • F

   7 ay çektiğim bel kasık ağrıları ve ayak uyuşmaları şikayetiyle doktoruma gittimVERTEBRA teşhisi koydu,tıbbı terimleri anlıyabilecegim türde anlattı,pozitif enerji ve güven verdi,28.3.2014 debaşarılı ve zorlu geçen 3 saatlik ameliyatımda doktoruma ve ekibine çok teşekkür ederim.ben 60 yaşında diyabet,sistem lupus tansiyon kalp damarsertligi bulunan zor bi hastaydım.Bence alanınıda güvenebilceginiz süper bi cerrah,güleryüzlü sevecen ben evlat gibi sevdim.Allah yüzünden gülen yüzünü eksik etmesin.Herkese tavsiye ediyorum.

  • F

   ben ferhan civelek.önce allahın sonra doktorumun sayesinde başarılı ve zorlu geçen 3 saatlik amaliyatımda op.dr.murat tuncay tiftikçi ve ekibine tşkr ederim.Bence a süper cerrah.çok sevecen.hastaya değer veren tıbbı terimleri anlıyacagınız gibi anlatan hekim tavsiye ederim,şahsen ben evlat kardeş gibi sevdim.Hastahane temiz çalışanlari güleryüzlü hepsine tşkr ederim.

  • F

   ben ferhan civelek,başarılı ve zorlu geçen 3 saatlik amaliyatımda op.dr muratituncay tiftikçiye ve ekibine çok tşkr ederim.e alanında süper bir cerrah beni hayata sağlığıma döndürdü.çok sevecen 10 nr.ben çok sevdim etvlat kardeş gibi.tıbbı terimleri anlıyablcegimiz gibi anlattı.güven verici herkese tavsiye ederim.hastahane temiz çalışanlar güler yüzlü.özenle tek tek seçilmiş sanki.

  • F

   ben 59 yaşında ferhan civelek,15 gün önce vertebre fıtık yoğun kemik erimesinden kireçlenme 3 saat süren zor bir amaliyat geçirdim titanyum vida takıldı.doktorum sayın marat tiftikçi başarıyla gerçekleştirdi.kendisinden aldığımdim o Güleryüz pozitif enerjiden dolayı amaliyata evet deyip hünerli ellerine kendimi bıraktım kardeş evlat gibi kendisini sevdim.allah onun güleryüzünü hiç soldurmasın,tşkr ederim.ya hastahanenizdeki tüm çalışanları özenlemi seçtınız sıcak yardımsever emeği geçen herkese tşkr ederim.

  • H

   Bel fıtığı patlaması nedeniyle,4 ayrı beyin cerrahi uzmanına gittim.Hepsi de kesin ameliyat önerdi.Ancak çok aşırı ağrılarım yoktu.15 gün fizik tedavisi aldım.Ağrılarım daha azaldı.Ama daha önce gittiğim doktorlar kesin ameliyat gerekli dedikleri için ,kafamda ki soruları açıklığa kavuşturmak için Sn.Murat TİFTİKÇİYE gittim.Allah razı olsun,çok ilgilendi ve beni şuan için ameliyat olmama gerek olmama gerek olmadığına inandırdı.Kendisine teşekkür ediyorum ve benzer hastalıkları olan herkese tavsiye ediyorum.

  • Ü

   3 aydır çektiğim bacak ağrılarım yüzünden bir çok doktora gittim, fizik tedavi uygulandı ve onlarca ilaç kullandım fakat her hangi bir teşhis konulamadı ve ağrılarım dahada şiddetlendi. Son olarak tavsiye üzerine gittiğim Murat Bey teşhisi koymuş ve acil olarak bel fıtığı ameliyatı olmam gerektiğini ve kapalı ameliyat olacağımı söylemişti. Kendisinin vermiş olduğu güven ve samimiyet üzerine kararımı verdim -Tamam olacağım.- dedim. ALLAH'a binlerce şükürler olsun ki çok iyiyim. Murat Bey'e gerçekten çok çok teşekkür ederim, ALLAH ondan razı olsun ve tabii beni Murat Bey'e yönlendiren sevgili komşumdan da. Tekrar teşekkür eder ve şükranlarımı sunarım. Kendisine güveniniz tam olsun.

  • M

   Mesleğinde iyi olduğu kadar kendisi de çok iyi bir insan . yardım sever. bize karşı olan iyiliklerini asla unutmayacağız Allah ona sağlık sıhat versin .Ailecek çok seviyoruz sizi iyi ki varsınız.

  • Y

   06 12 2011 de murat bey beni bel kaymasından ameliyat etti belimde 6 adet platin bulunmaktadır önce allahın sonra doktorumun sayesinde gayet iyiyim işlerimi güçlerimi halledebiliyorum sağ ayağım kitleniyordu belimden dolayı şu anda üstünden 2 sene geçti hiç sıkıntım yok bel üzerine murat tuncay tiftikçi hocama güvenebilirsiniz kendisine çok tşkler ameliyatımı adatıpda olmuştum

  • U

   Ben Nurdogan KARSIN torunu Uğur AÇIKBAŞ Dedeme 1.5 ay önce yapmış oldugunuz ameleyat başarılı geçti ve dedem 20 gündür iş yapabiliyor çok şükür eski haline geri döndü allah sizden razi olsun allah sizleri başımızdan eksik etmesin DOKTOR : MURAT TUNCAY'a teşekürler HASTA ADI :NURDOGAN KARS UGUR AÇIKBAŞ .ADAPAZARI / SAKARYA .

  • U

   dedem yüksekten düştügünde murat bey cok yardımcı oldu sagolsun bizim hüznümüze ortak oldu allah ona uzun ömür versin dedemi belki ölümden kurtardı allah ondan razı olsun Torun : Uğur AÇIKBAŞ

  • A

   Opr. Dr. Murat TUNCAY beye bel fıtığı şikayeti ile gitmiştim. İlgisi ve tedavisi sayesinde doktorumdan çok memnun kaldım. Hiçbir şikayetim kalmadı. Beni boşuna çektiğim ağrılardan kurtardı. Bütün hastalara tavsiye edebilirim. Murat beye tekrar teşekkür ederim.

  • S

   yüzde yüz güvenebileceğiniz dalında gerçekten uzman çok iyi bir doktor. Ben Ekim ayında bel fıtığından ameliyat oldum.Ağustota da annem olmuştu.ikimizde şimdi çok iyiyiz .bir çok kişiyi de ona yönlendirdik ve onlarda hem doktor beye hemde bize dua ediyorlar. allah ondan razı olsun tavsiye ederim.

  • F

   ANNEM YILLARDIR BEL KAYMASI,FITIĞI VE SKOLYOZ ÇEKİYORDU AMA MURAT BEY TANIŞMASI HAYATINI DEĞİŞTİRDİ YAŞAM KALITESİ ARTTI.GİTMEDİĞİ DR VE ALTERNATIF TIP ARTIK ÖYLEKİ YAPMADIĞIMIZ DENEMEDİĞİMİZ BİŞEY KALMAMIİŞTI.3 YIL ÖNCE GÖLCÜK DEVLET TRK ABAK BU AMALİYATI YAPAMIYACAĞINI RİKSLİ BEN BUNU GÖZE ALAMAM DEMİŞTİ VE ANNEMİ 2 YIL OYALADI AMA MURAT BEY 5 SAAT SÜREN AMELİYATİNİ 2,5 SAATTE YAPTI ANNEMİ ÖNCE ALLAH SONRA MURAT BEY EMANET ETTİK SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ .ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN...

  • E

   bana kardeşim tavsiye etti arkadaşı çok memnun kalmış oda bana söyleyip tavsiye etti.çok ama çok memnun kaldığını söyleyince bende merak ettim tavsiye edilen gibi çok ama çok iyi bir doktormuş...

  • M

   senelerdir ağrıdan yürüyemiyorken beni hayata yeniden döndüren canım dr murat beye nekadar tşk etsem azdır çok mükemmmel tatlı dilli güler yüzlü dokdurumşimdi çok rahat yürüyor ve ağrı çekmiyorum bu bi mucize tşkler murat oğlum

  • B

   Babam ,abim ,ben,kuzenim,ve tavsiye üzerine bir sürü kisiyi bel fitigi ameliayati yapmis dr once insan olarak sevdigim mukemmel adamon numara dr sizi s2viyoruz hic br sikayet olumsuz birsey duymadim amwliyat sonrasi tesekkurle hocam iyiki sizin gbi hekimler var

  • R

   ben sakaryadan cihan hastanesinde bel fıtığı ameliyatı oldum cooooook memnunum 2 gün sonra gezmeye başladım allah murat tuncay tiftikciden razıolsuntuttuğu altın olsun allah hocamızasağlıklı uzun ömür versin adam gibi adam

  • N

   mükemmel bi dr hastalarına davranışı onları hastalıkları hakkında bilgilendirmesi onlarla yumuşak ses tonuyla konuşması ve tedavi sonrsı gerçekten çok iyi bi dr ve insan.

  • Ö

   MURAT BEY TEMMUZ 2011 DE ANNEMİN BEL FITIĞINI PATLAMASI SONUCU AMELİYATINI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRMİŞTİ.VE ANNEM KISA SÜREDE KENDİSİNİ TOPARLAYARAK NORMAL YAŞANTISINA DÖNDÜ.MURAT BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDER.MESLEK HAYATINDA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

  • S

   mart 2010 tarihinde kaza geçirerek yaşaması mucize olan oğlumu tekrar hayat döndüren sevgili doktorumuz MURAT TİFTİKÇİ ye yürek dolusu sevgiler sunar hayatında başarılar dileriz. YEMİŞÇİ AİLESİ