Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Emek Mah. F.Sultan Mehmet Cad.No:131 Darıca Bayramoğlu Yolu, Gebze, Kocaeli
Hospital Park Darıca Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

8 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Hospital Park Darıca Hastanesi Diğer

Musa hocaya sonsuz teşekkürler bel fıtığı ameliyatı mı oldum şimdi çok iyiyim işini bilen karar lı iyi bir doktor.. Boşuna bel bacak ağrısı çekmeyin..


C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Hospital Park Darıca Hastanesi Diğer

15.11.2021 bel fıtığı ameliyatı oldum .
Musa hocama ve ekibine ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Boyun fıtíğı ve bel fıtığı ağrısı çeken hastaların gözü kapalı kendilerini teslim edebilicek hekimdir.
Ameliyat günüm evlilik yıl donumume denk geldi, Musa hocamın ve hastane yönetiminin yaptigi jestten dolayı tekrar tekrar teşekkür ederim.


Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Hospital Park Darıca Hastanesi

Sayın Musa Boztepe'ye 2015'te tavsiye üzerine gittik.Eşim boyun fıtığı ameliyatı oldu.Beş gün öncede bacağındaki ve belindeki şiddetli ağrılarla hastaneye gittik.Belindeki fıtık patlamış tetkikler sonrası iki gün sonra ameliyat kararı alındı.Çok şükür ameliyat bölgesi dışındaki bütün ağrı şikayetleri yok oldu.Doktorumuza,ekibine,hemşire ve diğer tüm çalışanlarına çok çok teşekkür ederiz.


F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Hospital Park Darıca Hastanesi

1 aydır sol kolumdan çok şiddetli ağrılar çekiyordum. Gitmediğim doktor,hastahane kalmadı. Elimde tüm MR ve tahlillerim olmasına rağmen gerekli ilgi alakayı göremedim. Musa beye tavsiye üzerine gittim, daha fiziksel muayenemde ne sıkıntım olduğunu söyledi bana ve acil ameliyat olmam gerektiğini belirtti.Pazartesi günü ameliyat oldum (18.12.2018) Ameliyat sonrası ne ağrı ne bir şey, allaha çok şükür. Kendisinden allah razı olsun, ilgisi, alakası, hastalarına yaklaşımı on numara beş yıldız bir doktor. Herkese tavsiye ederim.


M
Doğrulanmış kullanıcı

Melek Mirasyedi..02/06/2015 yani dun kanal daralmasi bel fitigi ameliyati oldum,hic sancim olmadi,bugun 03/06/2015 evimdeyim cok sukur kuslar gibiyim,10 numara 5 yildiz,doktoruma ekibine cok tesekkur ediyorum Allah razi olsun.


A
Doğrulanmış kullanıcı

20 gün önce annem bel fıtığı ameliyatı oldu.ertesi gün eve sevk etti.ilk bir kaç gün ağrıları devam etti fakat şuan annem çok iyi,ağrısı kalmadı kendisine ekibine çok teşekkürler.


A

geçen hafta çarşamba günü bel fıtığı ameliyatımı gerçekleştirdiniz ..ve ameliyat sonrası kendimi çok rahat hissttim ve çok memnun kaldım bütün tanıdıklarımada tavsiye etcem hem siz hem ekibiniz çok güzel ilgilendiniz çok teşekkür edrim ..


Ö

Bir yıl önce Boyun Fıtığı nedeniyle ameliyat oldum.Kolumdaki uyuşma ve güçsüzlük şikayeti düzeldi.Ameliyat olduktan 40 gün sonra tatile ve yüzmeye gittim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar