Hospital Park Darıca Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı,... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Hospital Park Darıca Hastanesi

Emek Mah. F. Sultan Mehmet Cad. No:131 Darıca Bayramoğlu Yolu

41000 , Kocaeli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Hospital Park Darıca Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Hospital Park Darıca Hastanesi Kocaeli ilinde Emek mahallesi F.sultan Mehmet Cad.no:131 Darıca Bayramoğlu Yolu - adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Musa Boztepe Diğer

  Musa hocaya sonsuz teşekkürler bel fıtığı ameliyatı mı oldum şimdi çok iyiyim işini bilen karar lı iyi bir doktor.. Boşuna bel bacak ağrısı çekmeyin..


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Musa Boztepe Diğer

  15.11.2021 bel fıtığı ameliyatı oldum .
  Musa hocama ve ekibine ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Boyun fıtíğı ve bel fıtığı ağrısı çeken hastaların gözü kapalı kendilerini teslim edebilicek hekimdir.
  Ameliyat günüm evlilik yıl donumume denk geldi, Musa hocamın ve hastane yönetiminin yaptigi jestten dolayı tekrar tekrar teşekkür ederim.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Özgür Kaplıca Güncan Diğer

  Merhaba,Özgür hocam çocuklarımın doktoruydu,ilimizden ayrıldığı için çok üzüldük.Onun gibi iyi doktorlar çok çok az maalesef.Gerçekten de alanında çok uzman,çok dikkatli,hastalarına karşı çok özenli ve gerek çocuklarla gerek ebeveynlerle çok etkili iletişim kurabilen bir hekim.Hastaların takibini o kadar özenli yapar ki annesi babası olarak sizin bile gözden kaçırabileceğiniz detayları asla kaçırmaz.Sekiz yaşındaki oğlumuz kışın çok sık hastalandığı için yanlış konulmuş alerjik astım teşhisleriyle kışları hastanelerde ve ilaç tedavileriyle geçerdi,Özgür hocamızla tanıştıktan sonra oğlumuzun geniz eti sorunu olduğunu teşhis etti ve sayesinde küçük bir ameliyatla oğlumuz sağlığına kavuştu. Bu kadar iyi bir hekim ve bu kadar iyi bir insan olduğu için kendisine içten teşekkürlerimi borç bilirim.Herkese şiddetle tavsiye ederim değerli hocamı.


  Z
  Doktor: Op. Dr. Yaprak Asma Doğum Kontrol

  İlk defa gittim ve cok memnun oldum .. 6 aylik hamileyim.ve simdiye kadar ilk defa icim rahat kafam daki sorular cevaplanmis.olarak döndüm .. Kesinlikle tavsiye ederim ben cok begendim ins dogumu da yapicam


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Musa Boztepe

  Sayın Musa Boztepe'ye 2015'te tavsiye üzerine gittik.Eşim boyun fıtığı ameliyatı oldu.Beş gün öncede bacağındaki ve belindeki şiddetli ağrılarla hastaneye gittik.Belindeki fıtık patlamış tetkikler sonrası iki gün sonra ameliyat kararı alındı.Çok şükür ameliyat bölgesi dışındaki bütün ağrı şikayetleri yok oldu.Doktorumuza,ekibine,hemşire ve diğer tüm çalışanlarına çok çok teşekkür ederiz.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Musa Boztepe

  1 aydır sol kolumdan çok şiddetli ağrılar çekiyordum. Gitmediğim doktor,hastahane kalmadı. Elimde tüm MR ve tahlillerim olmasına rağmen gerekli ilgi alakayı göremedim. Musa beye tavsiye üzerine gittim, daha fiziksel muayenemde ne sıkıntım olduğunu söyledi bana ve acil ameliyat olmam gerektiğini belirtti.Pazartesi günü ameliyat oldum (18.12.2018) Ameliyat sonrası ne ağrı ne bir şey, allaha çok şükür. Kendisinden allah razı olsun, ilgisi, alakası, hastalarına yaklaşımı on numara beş yıldız bir doktor. Herkese tavsiye ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar