Adres

Alaeddin Keykubad Kampüsü 42075, Selçuklu
Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
15 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kalp Kapakçığı Değişimi byybas

Sayın Mustafa BÜYÜKATEŞ Hocama ve ekibine sonsuz teşekkürler çok değerli bir insan kendisi babam Ali Kucukcankurtaranin ameliyatını yaptı ameliyat çok başarılı geçti Sayın Mustafa hocam ve ekibi sayesinde babam cok zor bir ameliyat sonrasında şu an iyileşme sürecinde Şükürler olsun Mustafa hocama başarılar dilerim Allah razi olsun


Konum: Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bypas ameliyatı için

Mustafa bey mükemmel bir doktor. Kayınpederim Ziya Çağıranı riski yüksek olan bypas ameliyatı yaptı. Ameliyat çok başarılı geçti. Kayınpederim şuan çok iyi durumda kendisine ilgi ve alakası için teşekkür ederiz. Ameliyat ekibine de ayrıca teşekkür ederiz. İyiki Selçuklu tıpa gitmişiz


B
Konum: başka bir yer Kalp Kapakçığı Değişimi

Saygıdeğer Mustafa BÜYÜKATEŞ hocamıza ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Selçuk üniversitesi kalp damar cerrahisinde yapılan ameliyatımda emeği geçen en üst kademeden en alt kademeye kadar hepsine minnettarız. Mustafa BÜYÜKATEŞ hocamıza kişiliği ve yakın ilgi ve alakasından dolayı şükranlarımızı sunar , bütün ekibine ve şahsına meslek hayatında başarılar dileriz.


Ş

Saygıdeğer Mustafa Hocamıza sonsuz teşekkürlerimi sunar Ondan binlerce kez allah razı olsun temennilerımı yuce mevlaya arz ederim..su an nefes alıyosak önce mevleya sonra mustafa hocaya borcluyum! kendisi ekibi o kadar cok ilgili o kadar cok mutavazı ve bı o kadar hastasıyla ciddi anlamda uğrasan ve basarı ıle tedavı eden bir ekıple bızlerı hayat dondurmenın mutlulugunu yasattı


M

kişiliğide doktorluğuda mükemmel bir insan ,büyükşehirlerde vakit kaybetmek niye ? Zonguldak için büyük bir kazanım olduğunu düşünüyorum


M

kişiliğiyle ,bilgisiyle çok takdir ettiğimiz bir kişi.Zonguldak içinde bir velinimet diyebilirim.Tanıları çok güvenilir.Ankara'da ya da İstanbul'da hastaya konulan tanıyla aynı tanıyı koyuyor. O zaman uzaklara gitmeye ne gerek var.


G

ağabeyimin ameliyatını başarı ile gerçekleştiren ,mütevazi kişiliği ile sevgi ve saygımızı kazanan değerli doktor Mustafa Büyükateş ve ekibine sonsuz teşekkürler.


O

Allah onun kalbine gönlüne göre versin.Annemiz önce allahın izniyle sonra doktorumuzun başarılı operasyonu sayesinde sağlığına kavuştu.Meslek hayatinda BAŞARILAR diliyorum.


M

Sayın doktorumuz değerli hoca Mustafa BÜYÜKATEŞ,dedem Muzaffer Yokaribas önce Allah'ın sonra sizin sayenizde hayati tehlikesi cok yüksek olan bir kalp ameliyatını başarıyla geçirmiştir.hastamıza ve bize olan yakın ilgi ve alakaniz için size nekadar teşekkür etsek az gelir hersey için Allah sizden razı olsun.


A

Kalp ve damar cerrahisinde yeteneği ve kişiliği ile tereddütsüz olarak örnek gösterebileceğim nadir bir kişiliktir. Hastalarıyla olan görüşmelerimin tamamında hiçbir olumsuzluğa rastlamadığım gibi kendisinden övgüyle bahsedilmesi hakkındaki kanaatimi pekştirmiştir. Zonguldak için büyük bir kazanımdır.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet