Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 4 adet beyin ve sinir... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Alaeddin Keykubad Kampüsü 42075

Selçuklu ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet endodonti uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 4 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 6 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 7 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortodonti uzmanı, 7 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 3 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 4 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Konya ilinde Alaeddin Keykubad Kampüsü 42075 Selçuklu adresinde bulunmaktadır. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3322415000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Zekeriya Tosun Diğer

  Ben goz kapagi operasyonu oldum 3 yıl.oldu hala çok belirgin dikiş izleri var ve göz kapaklarım eşit deil aynaya bakıp bakıp üzülüyorum hergun şaşı görünüyorum

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Özcan Kılıç Diğer

  Annem (Satı Eke) mesane kanseri. İlaç tedavisi alıyoruz. Bu süreçte bize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı müteşekkiriz. Özcan Hoca hastalarını kendi yakını gibi görüyor.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Setenay Arzu Yılmaz Diğer

  2009 da ilk çocuğumu tavsiye üzerine kendisinde yaptım.Normal doğumdu.Doğum öncesi takip muayenelerinde tavsiye yada uyarısı olmadı ,doğum esnasında yanındaki ebeyle öğle yemeğinde ne yiyeceğini konuşuyor bir taraftan da böyle ıkınırsam bu iri bebeği doğuramayacağımı söylüyordu Nasıl ıkınmam gerektiği ile ilgili birşey bilmiyordum doktor hanım da bana söylemedi malesef ayrıca dikişim ile ilgili sorun da yaşadım 40 gün oturamadım,Doğum sonrası kontrol randevusunda Bunun nedeninin çok dikişim olmasındanmı kaynaklandığını sordum dikişi saymadığını teğel gibi dikip geçtiğini belirtti ,malesef memnun kalmadım sonraki doğumumda da tercih etmedim doktor hanımı .

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Tamer Sekmenli Diğer

  ilk oğlumuzun da sünnetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren hocamıza ikinci oğlumuzu da sünnet ettirdik.ilgisi alakası ve becerisiyle bizi memnun etti.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Tamer Sekmenli Diğer

  7 aylık çocuğumu sünnet etti ilgili alakalı ve sempatik biri doktor ayrıca ilgisi de fazlaydı teşekkürler


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Serdar Yormaz Randevu

  Safra kesesi kaynaklı ağrı nedeniyle doktor beyden randevu aldık. Gayet güzel bir yaklaşımla bizi bilgilendirdi ve ilaç tedavisine başladık. Gayet kibar ve anlayışlı, sorulan tüm sorularımıza içtenlikle cevap verdi.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. İlhan Ece Obezite Cerrahisi

  Tüp mide için hocamızla görüştüm ve 6 gün önce ameliyat oldum. 4. Günümde evimdeydim. Böylesine büyük bir ameliyattan sonra kendimi bu kadar iyi hissetmek çok güzel. Doktorumun İlhan Ece olduğunu duyan herkes hakkında iyi birşey söylemeden geçmedi. Herşey için teşekkürler hocam iyi ki varsınız elinize emeğinize sağlık.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Burcu Yormaz Randevu

  Covid sonrası göğüs daralma şikayeti ile gittim Sayın Burcu Yormaz hocam gerçekten çok saygıdeğer kıymetli bir hekim. Sabırlı bir şekilde her sorunuzu cevaplıyor, izah ediyor. Yeterince vakit ayırıyor. Teşhis ve tetkikleri çok yerinde. Ben çok memnun kaldım. Meslek ve sosyal hayatında başarılar diliyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Serdar Yormaz Obezite Cerrahisi

  Obezite ameliyatı ile tanıştığım doktor beyden çok memnun kaldım,deyim yerindeyse hastanede ameliyat sonrası bebek gibi baktılar bana teşekkür ederim.Alaninda çok deneyimli inancında bir okadar insana yüksek refah vermektedir...Bence gözü kapalı kendinizi teslim edebilirsiniz...Herşey için hocama çok teşekkür ediyorum ...


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Banu Turgut Öztürk Diğer

  Banu Hocam selamlar Öncelikle teşekkür ederim annemin İki gözünü de katarak ameliyat yaptınız ve ikisine de mercek taktınız şu an gözleri çok iyi görüyor Allah sizden razı olsun Herkese sizi tavsiye ediyorum başarılar Allah'a emanet olun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar