Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Emrah Mahallesi General Tevfik Sağlam Caddesi, Keçiören
Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Tunus Cad.No:83/6 Kavaklıdere, Ankara
Namık Kemal Duru Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta yorumu

Genel skor

E

y'rm' yildirdoktorlu[unun a;amalarini bildiğim bir doktor,mesleğini kariyerini haklı başarılarla doludur iki çocuğum onun kontrolünde sağlıklı dünyaya geldiler.Miyom ameliyatı ve tüp bebek için önerdiğim dostlarım çok çok memnun kaldılar bende onların dualarından payımı alıyorum.

N

Tüp bebek konusunda gerçekten bir numara. İnsani yönünü söylemeye gerek yok çünki gerçekten olağan üstü bir insan. Bu konuda tam bir araştırmacı ve Bilim adamı. Herkese yardımcı olabilmek için elinden gelen tüm gayreti gösteriyor. Eşimle on üç sene tüp bebek üzerine gitmediğimiz hastane ve Doktor kalmadı. En son Kemal Hocama tavsiye üzerine gittik ve uyguladığı tedavi neticesinde çok şükür bir kızımız oldu. Şu an on iki yaşında. Allah olmayanlara da versin inşallah. Böyle bir şikayeti olan tüm arkadaşlarıma öncelikle tavsiye ediyorum.

A

Cok iyi insan,iyi bir doktor.Ben cok memnun kaldim.Bizimle yakindan ilgilendi.İçim rahat bir şekilde evime döndüm.Teşekkür ederim!

Doğrulanmış kullanıcı

çok iyi bir doktor

Ü

gerçekten muhteşem tecrübeli ve mütevazi bir doktor 5 yı evliliğimizde dr kemal beye gittik ve ilk denememizde tüp bebek yoluyla eşim hamile kaldı şu anda 4. ayındayız allah kemal hocamızdan razı olsun tüm çocuk hasreti çekenlere tavsiye ederim

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar