Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Emrah Mahallesi General Tevfik Sağlam Caddesi

06010 , Keçiören ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Ass. Dr. Harun Yasin Tüzün Diğer

  Sol el çapraz tendon transfer ameliyatı oldum müthiş ilgi alaka Güler yüzlü mütevazi sonuç olarak sol el baş parmağım ve yüzük parmağım sorunluydu Hocam sayesinde şükür iyi elim sadece odem ve tendon kanallarında kalınlaşma oluşmaya başladı

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Eyyüp Emre Bahtiyar Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Hocamıza humerus şatfı kırığından ameliyat oldum. Koluma plak koyuldu. Sürecin en başından sonuna kadar, hastalarıyla bizzat ilgilenen, kontrollerini yapan bir doktor. Şu an tedavi sürecim olumlu bir şekilde ilerliyor. İlk 2 gece ağrılarım oldu. Zamanla ağrılar azaldı. Hocamıza teşekkür ediyorum. Meslek hayatında başarılar diliyorum.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Cem Barçın Diğer

  Annemin 27 yıl önce mitral kapakçığı değiştirilmişti ve kalp piline bağımlıydı. Aort kapakçığında da en üst noktada kaçak vardı ve değiştirilmesi gerekiyordu. Annem İstanbul da yaşamasına rağmen gittiğimiz tüm doktorlar kapalı ameliyatla değişmesi gerektiğini fakat bu durumdaki hasta için çok zor ve tehlikeli olduğu belirterek yapmaktan çekindiler. Kendim Ankara da yaşadığım için araştırmalarım sonucu Prof.Dr.Cem Barçın hocamla tanıştım ve kendisine annemi getirdim. Cem hocam 01.06.2022 tarihinde annemin Aort kapakçığını çok başarılı bir şekilde TAVİ yöntemiyle değiştirdi ve 24 saat içinde annem taburcu oldu. Şuanda kontrollerinde sağlığı da kapakçığı da çok iyi durumda. Annem yeniden doğmuş gibi oldu.Bence Türkiye de bu alanda gözünüz kapalı güvenebileceğiniz en iyi , en başarılı doktor. İyi ki tanımışız annemin hayatını kurtardı.Cem Barçın hocamızı Allah başımızdan eksik etmesin iyi ki var.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Nesrin Öcal Diğer

  Nesrin hocam harika bir insan. Bu kadar prensipli, özverili ve bilimsel bir doktor daha görmedim. Hastasına çok titiz. Babamın akciğerinde sertleşme var dediler. Hocamı tavsiye ettiler. Çorum'dan kalktık, geldik. Çok kısa sürede tanısını koydu. Tedavi başladı. Takibe aldı. Keşke hocamı daha önce bulsaydık. Çok oyalanmışız. Nesrin hocama çok teşekkür ederiz. Başarıları bol olsun canım hocamın.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Kubilay Karabacak Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

  Kubilay Bey mesleğinin hakkını veren çok iyi bir doktok. Çok gurur duyduk keşke bütün doktorlarımız Kubilay Bey ve ekibi gibi anlayışlı ilgili güler yüzlü sabırlı ve çok bilgili donanımlı olsa. Annemle çok iyi ilgilendiler kapalı kalp ameliyatı yaptılar ve çok başarılıydılar. Sabırlı hep bizi bilgilendirdiler. Allah razı olsun gerçekten hep duaşarımızdalar ve Rabbim ne muratları varsa kabul etsin.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ender Sir Diğer

  merhabalar ben yillardir migren agrisi cekiyorum.gitmedigim doktor kalmadi ama bi çozum bulamadim .tavsiye üzeri ender hocaya gittim. hayatim boyunca tanidigim en güler yüzlü en samimi doktor.asla umursamamazlik yapmadi cok guzel sekilde karsiladi yıllardir cektigim migren agrisini 4 seansta bitirdi. umarim ender hoca gibi hocalarimiz dahada artar.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Nazif Zeybek Diğer

  21.12.2022 de Nazif Zeybek hocamız safra kesesi ameliyatımızı yaptı, ameliyat sonrası yakından ilgilendi.
  Ülkemizde böyle değerli bir cerrah olması büyük şans.
  Rabbim önünü hep Açık etsin
  Tekrardan teşekkür ederiz hocam ellerinize sağlık.

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. N. Çağlar Temiz Omurga Cerrahisi

  Annemin 1 yıldır devam eden bel ve bacak ağrıları 3 ay önce yolda yürürken düşmesi sonucu daha da artıp dayanılmaz hale gelmişti. Bu nedenle tavsiye üzerine Doç. Dr. Nail Çağlar TEMİZ hocayla randevulaştık. Fizik muayene ve MR tetkikinde annemin omurgasında 4 seviyede kanal darlığı, fıtıklaşma ve bel kayması tespit edilmesi üzerine ameliyat kararı alındı. Doktorumuzun ameliyat öncesi değerlendirmesi ve ameliyatın sonuçları, riskleri ve ameliyattan görülecek fayda konusunda aydınlatıcı bilgilendirmesi sonucunda annem 2 ay önce ameliyat oldu. Ameliyat öncesinde 10 mt yürütemediğim annem şu an tek başına ağrısız bir şekilde yürüyüşe çıkabiliyor. Hocanın ameliyat sonrası hastanede yatış sürecinde ve sonrasında hastasını takip etmesi güzeldi. Kontrole gittiğimizde kendisi hasta olmasına rağmen randevumuzu iptal etmeyerek annemin kontrol tetkiklerini yaptırması ve değerlendirmesi özverili bir davranıştı. Hocam sizi yetiştiren anne ve babanızdan ve sizden Allah razı olsun. Sağlıklı, uzun ömrünüz olsun ki önce Allah'ın, sonra sizin sayenizde hastalarınız şifa bulsun :)

  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mustafa Öztürk Sezeryan Doğum

  2019 da tüm rakiplerimi PLT dusuklugum için yakından takip edip her konuda ultrasonda sonsuz bilgilendirmesi her soruma sabırla cevap verip sağlıkla oğlumu kucağıma veren doktorumdur.suan 2. Gebeliğim kendisine takipliyim inşallah aynı şekilde doğum sürecini tamamlayacağız .

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Nazif Zeybek Diğer

  Nazif hocama 16.11.2022 tarihinde safra kesesi ameliyati oldum kendisinden ilgi, vealakasindan, cok memnunuz. Ameliyat sonrasinda bile ilgisini hic eksik etmedi bizden Allah sizden razi olsun Nazif hocam siz ve sizin gibi degerli doktorlarimiz eksik olmayin

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar