Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Online Terapi


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Banka Havalesi

Online Terapi


Terapi Psikolojik Hizmetler ve Psikoterapi Merkezi
Mimar Sinan bulvarı, 2383. sokak no:1 kat:2 d:4 Efeler/Aydın, Türkiye, Efeler, Aydın


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Psikoterapi

Çift Terapisi


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online Terapi

Diğer Hizmetler


Mimar Sinan bulvarı, 2383. sokak no:1 kat:2 d:4 Efeler/Aydın, Türkiye, Aydın

Ücretler Hakkında

Terapi Psikolojik Hizmetler ve Psikoterapi MerkeziMimar Sinan bulvarı, 2383. sokak no:1 kat:2 d:4 Efeler/Aydın, Türkiye, Aydın

Ücretler Hakkında

Terapi Psikolojik Hizmetler ve Psikoterapi Merkezi

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzman Klinik Psikolog Neslinur Birlik, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek şeref listesinde mezun olmuş ardından Antalya Bili...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ, PSİKOLOJİ (LİSANS)
  • ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ, KLİNİK PSİKOLOJİ (YÜKSEK LİSANS)
  • ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ (YÜKSEK LİSANS)

Deneyimler

  • AYDIN TERAPİ PSİKOLOJİK HİZMETLER VE PSİKOTERAPİ MERKEZİ, KLİNİK PSİKOLOG
  • NESLİNUR BİRLİK TERAPİ MERKEZİ, KURUCU/PSİKOLOG
  • ÖZEL NEFES ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ, PSİKOLOG
Tümünü göster

Videolar

Diğer içerikler

Yayınlar (1)

16 hasta/danışan görüşü

Genel skor

A
Doğrulanmış
Konum: Online Terapi Online Terapi

Uzun yıllardır baş edemediğim fazla düşünme ve iş problemlerimin üstesinden gelmek için Neslinur Hanım’dan online terapi aldım. Online terapiden çok memnun kaldım. Farklı şehirde olmamıza rağmen yanımda olduğunu hissettim. İletişim anlamında çok iyiydi. Böyle bir adım atıp terapi aldığım için kendime ve bu yolda bana destek çıkan Psikolog Neslinur Birlik’e buradan “İyi ki varız” demek istiyorum.

D

Uzmanıma depresyon sebebiyle başvurdum. Karanlık bulutları aydınlığa çevirdi gerçekten bana çok iyi geldi seansları. Herkese tavsiye ederim.

H
Doğrulanmış
Konum: Klinik Psikolog Neslinur Birlik Terapi Merkezi Psikoterapi

4 seansta mükemmel bir ilerleme kaydettik. Kendisine teşekkür ediyorum

H

Öncelikle çok tedirgin görüşme sağlamıştım hiçbir psikolog görüşmesi yapmamıştım. Nasıl biri diye içimde kuşku oldu tabi ama şu anda çok iyi durumdayım. 4-5 ay oldu ilk başta bayağı kötü bir durumdaydım ama sağ olsun şu anda mantıklı düşünebiliyorum. Sesinde sakinleştirici etkisi var. Ben bayağı fayda gördüm. Normal hayatıma devam edebiliyorum. Neslinur Hanım gayet başarılı, çok iyi yaklaşan, iyi bir psikolog. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

S

Neslinur Hocamla çok güzel depresyon sonrasında harika danışmanlık süreci geçirdik. Kendisi gerek deprem anlamında gerekse diğer kaygılar anlamında bana çok destek oldu. Ayrıca elini hala üzerimden çekmedi desteğe devam ediyor. Bu konuda bana harika rehberlik, danışmanlık desteği sağladı. Gerçekten kendisine bu anlamda şükran borçluyum. Mart ayında danışmanlık hizmeti almaya başlamıştım ayda 1 olarak devam ediyorum. Kendisi sürekli takibimi sağladı. Gerçekten bu anlamda işini profesyonel yapan ve gerçekten bu sisteme laf olsun diye katılıp işini tamamlamak için yapan bir psikolog değil. İşinin gerçekten hakkını vererek yapıp müthiş destek oldu. Psikolojik olarak birçok şeyin düzelmesi anlamında kendisine borçluyum.

M
Doğrulanmış
Konum: Online Terapi Online Terapi

Nesli hanımla 10 seansı geçtik ve çok pozitif gelişmeler yaşadım, olaylara bakış açımı değiştirdi ne istediğim neyden hoşlandığımı bulmama yardımcı oldu olayları neden takıntı haline getirdiğim konusunda bana yardımcı oldu bana bi ayna tuttu , takıntılarımdan kurtulmama yardımcı olduğu gibi için kendinisine teşekkür ederim.

A

Tanıdığımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Panik atak bayılması için başvurdum. Memnun kaldım ve üstesinden gelebildim. Empati çok iyiydi, sıcakkanlı, cana yakın, sevimli bir uzman. Tavsiye ederim, çünkü çok iyiydi.

A

Neslinur Hanım’dan puanlama konusunda ilgimi çektiği için seans almak istedim. Neslinur Hanım’la olan seanslarımız gayet verimli geçti ve bana oldukça olumlu bir etkide bulundu. En beğendiğim özelliği ise işini bu denli özveriyle yapan bir psikolog olduğunu hissettirmesi oldu. Çevremden bana öneride bulunmam adına bir ulaşım sağlanırsa, kesinlikle önereceğim bir insan. Neslinur Hanım sayesinde daha iyi hissediyorum.

Doğrulanmış
Konum: Online Terapi Online Terapi

Harika bir deneyimdi çok ilgilendi kendisine teşekkür ediyorum, yardımcı olduğu için mutluyum müthişti

E
Doğrulanmış
Konum: Klinik Psikolog Neslinur Birlik Terapi Merkezi

Neslinur Hanım ile bugün ilk görüşmemiz oldu. Çok iyi, güler yüzlü ve sıcakkanlı davrandı. İletişim konusunda iyi olmadığım için dilim döndüğünce kendimi ifade etmeye çalıştım. Çıktığım zaman, kendimi eski bir dostumla konuşmuş gibi hafiflemiş hissettim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular