Adresler

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • kalça kemiğinden ameliyat olmam gerekiyor. fakat hocam önce ilaç tedavisi başlayalım dedi ağrılarımdan uyuyamıyordum lakin verdiği ilaçlar ilk günden etkisini gösterdi ve ağrılarım bıçak gibi kesildi allah senden razı olsun hocam muğlamız için bir nimetsin allah seni başımızdan eksik etmesin seni seviyoruz hocam..saygılar.

 • Arap zavar iki kalçamdan çok rahatsızdım kemik erimesi vardı ağrım sızılarım hiç bitmedi taa NEVRES hocamı tanıyana kadar bir yıl arayla iki kalçamdanda amaliyat oldum protez takındım şimdi ne ağrım ne sızım var Allah hocamdan ve ekibin razı olsun çok teşekkür ederim

 • hocam bir tanedir biz hastası olarak ilgi ve alakasını hiç bir zaman unutamayız sizin hakkınızı ödeyemeyiz hocam gitmeniz bizi biraz üzdü ama biz muğladada sizi buluruz hakkınızı helal edin sizden allah razı olsun bizlerde sizi herzaman Boluya bekleriz.Saygılarımızla ( Tunahan çelen-dayısı Ümit bilgin )

 • Annem diz kapağında oluşan menüsküs ve kıkırdak yıpranmalarından dolayı yıllarca sıkıntılar çekti ve 2 kez ameliyat geçirdi ancak bir rahatlama sağlayamadık. Nevres hocanın uyguladığı tedavi sonucu sıkıntılarımızda ciddi azalmalar oldu. Tedavi, sağlık ... bir kenara tüm doktorlar ve tıp öğrencileri hocadan; hastaya, insana nasıl davranılır onu öğrensinler.Bu kadar başarılı iken de mütevazi ve kibar bir doktor olunabilinirmiş.

 • Teknolojinin gelişmesiyle spordan, dolayısıyla da kas ve kemik sağlığından yzaklaştım. Omurgamla ilgili ciddi sorunlar yaşadım. Kızım sporcu, o da spor sakatlanmaları yaşıyor. Anndmin diz problemlerini de eklerseniz Nevres Hoca için ciddi hastalarız:) Hiç sekmeyen tespitleri, yanılmayan tedavileri ve bıkmayan tavrıyla muhteşem bir doktordur. Kendisini Muğla Üniversitesine kaptırmışız. Biz onu Muğla'da da buluruz. Teşekkürler hocam, sanırım gelen hasta sayısını görünce Muğla'da yeni oteller falan açarlar!

 • Nevres hocam bitanedir. İşinin uzmanı,babacan,güler yüzlü. Aklınıza hiç soru işareti bulundurmadan ameliyat olabilirsiniz:) rabbim hayırlı uzun ömür versin.

 • İsmini branşında iyidir diye duyunca gittik muayeneolup film çekiminden sonraki yorumları verdiği ilaçlar ayrıca hekim hasta diyoloğu süper her dalda böyle hekimlerle karşılaşmak ümidiyle.

 • Ankara'da diz hastalıklarını en iyi tedavi eden doktor araştırmamda Dr. Nevresin en iyisi olduğunu öğrendim. Tanrı onu korusun elleri dert görmesin, tanrı onu bizlere bağışlasın.

 • Allah Dr.Nevres ten razı olsun. Konumunda uzman ve aynı zamanda dr. hasta ilişkileri hastasına yaptığı tedavi ve moral yönünden Mükemmel Hastaları ile bire bir ilgisi teşhisi 10 numara

 • Kendisiyle bir tevafuk eseri tanıştık yaklaşık 5 ay önce sol dizimden ön çapraz bağ ameliyatı gerçekleştirdi şuanda dizim çok iyi durumda ve hocamın aylık gözetimindeyim fizik tedavi aşamasındanda söylediği herşeyi yapmaya çalışıyorum Allahın izniyle o da bende çok iyi olacağına inanıyoruz çok karakterli bi insan ve kaliteli bir hekim

 • Sol dizimde kıkırdak aşınması nedeniyle 4-5 yıldır aşırı ağrılarla ve ağrı kesicilerle yaşamaktaydım. Bu durum aktif bir insan olduğum için yaşam kailtemi oldukca olumsuz etkiliyordu. Gittiğim bütün ortapedi hekimleri dizime protez gerektiğini belirttiler. Hekim bir arkadaşımızın tavsiyesi ile son derece kibar, vicdanlı,mutavazı ve bilgili bir insan olan Hocamla tanişma şansını yakaladım. 23 Mart 2012 de Nevres Hocam sol dizime çok başarılı bir unikondiler protez (yarım protez)ameliyatı uyguladı. Ameliyat sonrasında Hocamın tavsiye ettiği egzersiz programını da eksiksiz uygulayarak şu anda normal yaşam standartıma kavuştum. Değerli bir hekim ve mükemmel bir insan olan Hocama ailece minnet ve şükran duygularımızı sunuyoruz. Hocam size binlerce teşekkürler.

 • 2009 SENESİNİN MAYIS AYIYDI HOCAMLA TANIŞTIĞIMIZDA ANNEMİN KALÇA KEMİĞİ DİSK DÜZLEŞMESİNDEN SOL BACAĞI KISALIYORDU NEVRES HOCAYI BULDUK AMELİYATA KARAR VERDİ VE ÇOK BAŞARILI GEÇMİŞTİ ÇOK KISA SÜREDE ANNEM ESKİ SAĞLIĞINA KAVUŞTU ALLAH RAZI OLSUN ONDAN ....

 • 2004 de ciddi trafik kazası sonucunda her iki ayağım param parça oldu ilk bizi Ankara numune hasatanesıne kaldırdılar bizi orda kabul etmediler ondan sonra ankara hastanesıne bizi kaldırdılar Allah Nevres Hürriyet AYDOĞAN razı olsun keilecek durumdaki ayağımı 2 senelik tedaviden sonra tekrar eski hayatıma gerı döndum sevgili Nevres hocaya çok çok teşekur ederım

 • eşim uzun zamandır diz ağtı proplemi çekiyordu hastanadea kilinik muyanene oldu sonuçları hoçama göstermek için bekledık hastaya yaklaşimi ve tavırları çok iyi babacan amaliyat amaçi ile gitmiştık amaliyata karar verddi protez takildı şimdi çok memnun genel durumu iyi hocamdan çok memnun olduk allah razi olsun.

Bu doktor musunuz?

145

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın