Okan Yaşar Akın, Kulak Burun Boğaz Yenimahalle

Op. Dr. Okan Yaşar Akın

Kaydet

Kulak burun boğaz

4 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Gayret Mahallesi İvedik Caddesi No:61, Yenimahalle
Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

4 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Diğer

İşitme sorunu yaşayan babamı, kulak-burun-boğaz bölümündeki Sn.Dr.Yaşar Okan Akın Bey'e muayene için götürdüm. Babam da , ben de kendisinin yaklaşımından, ilgisinden, bilgisinden, sohbetinden, insanlığından son derece memnun kaldık. Kendisini bu branşta bir doktor arayanlara şiddetle tavsiye ediyorum. Allah yolunu açık etsin. Tüm hastalara acil şifalar.


Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Diğer

Sayin Okan Hocama Oğlumun geniz eti ve ortakulak sıvı birikimi şikayetinde dolayı gittik.Her anne gibi evhamlı ,yavruma birşey olmanın korkusuyla birçok doktor araştırdım geniz eti ameliyatı olması gerekiyordu.Okan hocami internetten araştırarak buldum ve gidelim dedim.Okan Hocam Şahane bir doktor herşeyi detaylı çok sakin naif bir şekilde anlattı .o kadar kibar ve sakin ki o kadar güzel ilgilendi ki oğlumla çıkınca eşime hemen tamam işte aradığımız doktor bu .hemen gün alalım bir an evvel yaptıralım dedim.Ve kesinlikle doğru karar vermişim.okan hocam da kadrosu da mükemmel..Hiç tartışmasiz tek adres ....Ellerinize emeğinize sağlık hocam..Sizin gibi Doktorlar iyikiiii varlar hep de var olsunlar inşallah..


E
Konum: Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Diğer

Hocamız kızımın geniz eti,bademcik ve kulağa tüp takma ameliyatını yaptı.Ameliyat öncesi öğrenciye ders anlatır gibi tüm detayları bize anlattı.Güler yüzlü, hastasını takip eden, güven veren ,ebeveynleri detaylı bilgilendiren bir hekim.Bütün çevreme tavsiye ediyorum hocamızı. Çocuklarla iletişimi harika.İyiki tanımışız hocamızı.


D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Orta kulak iltahabı sebebiyle hocama gittim.

Okan hocamın bilgi hastanesinden hastasıydım.Alerji rinitim ve akabimde gelişen östaki borusu tıkanıklığım vardı.Her seferinde rahatsızlığı yaşadığımda tedirgin olurdum sağolsun hocam her seferinde yetişti.Okan hocayı Ortadoğu hastanesinde de görünce çok mutlu oldum çünkü ona çok güveniyorum.Kulak ağrısıyla başka bir hastaneye gittim. Orta kulak İlhitabı dendi.(hocamın randevuları doluydu) bir antibiyotikle yollandım.6 gün oldu huzursuzluğum devam ediyordu.Bugün Okan hocama gittim.Antibiyotiği değiştirdi bir soğuk algınlığı ilacı bir de burun spreyi verdi.Sabah kullanmama rağmen çok rahatladım.Çok güveniyorum hocama başarılarla dolu ömrü olsun dilerim.İyiki varsınız hocam.Saygılar.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar