Ömer Afşin Özmen, Kulak Burun Boğaz Nilüfer

Doç. Dr. Ömer Afşin Özmen

Kulak burun boğaz

5 görüş

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
L
Konum: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Diğer

Doktor avşin beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum başarılı bir ameliyat bağazım daki tümör ü aldı şu an kendimi çok iyi hissediyorum gerçekten Güler yüzlü bir doktor çok memnun kaldım


I
Konum: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç kulak (Otoskleroz)kireçlenmesi

Kulağımda işitme kaybı vardı.birçok dr a gittim ve yapılan testlerden sonra kulağımda kireçlenme olduğu saptandı.genetikmiş.(otoskleroz)tedavi şekli ameliyat dediler.uzun araştırmalarım sonunda afşin bey'e gittim.hiçbir dr dan almadığım elektriği kendisinden aldım.çok güven veren bir dr. Afşin bey 'e ameliyat olmaya karar verdim.ameliyata girerken kafamda en ufak bir soru işareti olmadan güle oynaya girdim.iyi ki de olmuşum.işinin ehli.bursa da kesinlikle 1 numara.hiç tereddüt etmeyin ve afşin bey'e ameliyat olun.


Y
Konum: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Baş ve Boyun Cerrahisi

Doç. Dr. Ömer Afşin Özmen kulak burun boğaz uzmanı doktoruna bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Açıkçası 2016 yılından beri boynumda farkettiğim bir kist için gitmediğim doktor kalmamıitı. Son olarak ömer afşin hocam ile yolumuz kesişti. inanilmaz büyüyen bir brankial kist vardı boynumda. Evde 5 aylık emzirdiğim bir bebeğim var ve inanılmaz ameliyattan korkuyordum. Başka hastanelerde gittğim doktorlar bu kistin şah damarına çok yakın hatta yapışık olabileceğini riskli
Bir ameliat olduğunu söylediler ve operasyona yanaşmadılar. Sağolsun ömer hocamı iyiki tanımışım hem ailemi hem beni psikolojik olarak çok rahatlattı. İnanılmaz güven veren ve müthiş sakinliği ile sizi tüm heyacanınızı dindiriyor. 4,5 saat süren riskli ameliyatımı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. ameliyat ve sonrası ilgisi için kendisine minnettarım. Bebeğimin emiyor oluşu ve hala bana muhtaç olması sebebiyle ameliyatımı çok büyük bir özenle yaptığı için çok ama çok teşekkürlerimi sunuyor, herkese kbb uzmanı olarak Doç.Dr. ömer afşin özmen beyi öneriyorum. Sağolsun hep varolsun..


G

Doç. Dr.Ö.Afsin Özmen herseyden önce insan olarak istisna birisi,alcak gönüllü on numara birsi
doktor olarak da zaten branşının belkide en iyisi hastasıyla ilgilenen,adam gibi adam
Allah razı olsun insaAllah
21 ocak 2015 de ameliyat oldum kontrollerim devam ediyor.insana hastalığını unutturuyor
G.CAVUSOGLU


Z

Doc.ö.Afşin bey hem insanlığıyla hem de uzmanlıgıyla on numara.Babamın ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi ve çok kısa bir sürede sağlıgına kavuştu.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.Başarılarının artarak devamını diliyor saygılar sunuyoruz.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet