Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

F.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1, Nilüfer
Acıbadem Bursa Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Histerosalpingografi (HSG)

Rahim Filmi


Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Gebelik
  • Doğum
  • Kısırlık

Hizmetler


F.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1, Nilüfer

Acıbadem Bursa HastanesiF.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1, Nilüfer

Acıbadem Bursa Hastanesi

17 hasta yorumu

Genel skor

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Bursa Hastanesi Diğer

Memnun kalmadım. iki tüp bebek denemem de olumsuz oldu.Önce Allahtan tabıkı de ama fazla ilgilenılmediğini düşünüyorum sonuc için ilk denemede arandım ikincisinde aranmadım bıle okadar..

Prof. Dr. Şahin Zeteroğlu

olumlu, olumsuz tüm sonuç alan hastalara geri dönüş yapmaya çalışıyoruz. Bir sorun da olmuş olabilir pekala. Veya o sırada telefona ulaşılamamış veya cevap vermemiş olabilir. Ancak her türlü, seve seve değerlendirme yapmak isteriz.

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Bursa Hastanesi Diğer

Biz Almanya dan bu sene özellikle Şahin hoca icin geldik.Almanya da 3 kez tüp bebek tedavisinde başarısız sonuc aldik. Sahin hoca bize tedavi sürecini bize ayrıntılı bir şekilde anlatti.
Ekibiyle baştan sona sanki aileden biriymisiz gibi ilgilendiler.Transferden sonra ne yapmamiz gerektigini anlatip 2 haftalik zorlu bekleme sürecinde sürekli aradilar. İlk denememizde sonucumuz pozitif geldi.simdi Kızımızi sabırsızlıkla bekliyoruz. Hersey icin ekibinize ve Size teşekkür ederiz. İyi ki varsınız hocam.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Bursa Hastanesi Diğer

Daha önce başka özel hastanelerde tüp bebek denememize rağmen hem doktor hastane ilgisizliğinden hemde işlem başarısızlığından memnun değildik fakat şahin beyle tanıştıktan sonra ilgisiyle güvenimizi kazanmıştı ve tedaviye başladık gerçekten hem doktor hem hastane tüm çalışanları çok ilgili ve sayelerinde oğlumuzu kucağımıza aldık gerçekten çok tavsiye ederim

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Bursa Hastanesi Diğer

En umutsuz ve en mutsuz zamanlarımızdan birinde babamın araştırmasıyla bulduk Şahin Bey'i. Dengeli translokasyonum vardı ve PGT ile tüp bebek gerekiyordu. Şahin Bey bize uzun uzun, hiç kısa kesmeden tüm süreçleri anlattı ve işlemlere başladık. Onun sayesinde şu anda bebeğimiz kucağımızda. Herkese öneriyorum iyi ki tanıdım.

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Bursa Hastanesi Diğer

Şahin Bey'le yolumuz 2014 kesişti iyi kide onu tanımışım önce Allah sonra onun sayesinde 2015 te kızımı kucağıma aldım.İletişimi çok iyi doktor şiddetle tavsiye ediyorum.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Bursa Hastanesi

Bizde Tüp bebek tedavisine kerar verdik Azerb.Baku istanbul yalova bursa bir bir doktorlar gezdik ama Şahin bey kadar ilgili işinin uzmani ve bizim için en önemlisi insani deyerleri yüksek bizimle bi zat kendisinin ilgilenmesiyle kalbimize girdi))ve kerar verdik Gökte Allah yerde Şahin doktorum iinşallah çocuk hasretimize zon verecek

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Bursa Hastanesi Tup bebek

Şahin hocam her yönden mükemmel bir kişi gülen yüzü ve sabrına diyecek söz yok.Mesleğini severek yapan biri. (Biz ikizlerimizi onun ve ekibi sayesinde gördük ).Rabbim kısmet ederse sevgililer gününde bebeklerimiz doğacak. Hocamı çocuk isteyen bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Bursa Hastanesi Tüp Bebek

Başka bir merkezde 2 olumsuz tüp bebek denememden sonra Şahin Hocaya gitme kararı aldım ve iyiki gitmişim ilk denememizde hamileyim.Allah ondan ve ekibinden razı olsun. Benim için Bursanın en iyi doktoru pozitif enerjisi,ilgisi ,işine duyduğu saygı Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın,benim kesinlikle tavsiyem, Şahin Hoca Bursada bir numara!

A

6 senenin sonunda once yaradan Allah a sonra sizin sayenizde nurtopu gibi erkek bir evlat sahibi olduk cok mutluyuz.6 sene icersinde butun caareleri arasakta bir sonuc alamamistik taki sizi taniyana kadar Allah sizden ve ekibinizden razi olsun.Oglumuz simsi 11 aylik ve ilk adimlarini atmaya basladi.

B

şahin hocam allah sizden ve ekibinizden razı olsun sizlerin sayesinde kızım oldu:):) çoooook mutluyum. arkadaşlar kimsenin dedigine bakmayın şahin hoca diyorum. 2 sene dir çocugum olmadı. şahin hoca sayesinde çocugum olduu mutluyuzzz . Acıbadem şahin zeter oglu diyorum. herkese tavsiye ederim. olumlu sonuç alıcak sınız. çooooookk mutluyuzzzzz:):):):):)

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Gebelik
  • Doğum
  • Kısırlık

İlgili aramalar