Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Acıbadem Bursa Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Bursa Hastanesi Bursa ilinde F.s.m Bulvarı Sümer sokakno:1 Nilüfer adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (131)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yusuf İzzet Güngörmüş Diğer

  Yusuf Bey tanıdığım en iyi göz doktoru. Bilgisi, deneyimi ama her şeyden önemlisi babacan ve sakin tavırları ile hastaya güven veren bir hekim. Üveit rahatsızlığımın takip ve tedavisini yıllardır kendisi ile sürdürüyoruz. Oğlumun da rutin göz takibini kendisi yapıyor. Böyle doktorlar iyi ki varlar.

  C
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zuhal Başkan Diğer

  Annem meme c.a.di.Kalp hastası diye kemo vermeyip hormon tedv.başlattı.Hep bizi konustrmayan dinlemeyen bir tavrı vardı doktorun.Bilgilerimizi hatırlamıyor bize sorup karistiriyordu.3 ayda bir sadece kan tahlili isteyip iyi diyordu.Sonra ogrendik karaciger kemik metast olmus annem yürüyemez oldu doktr tam aciklama yapmadan normalmis gibi konustu.başka hastanelere sorunca durumun ciddiyetini öğrendik anneme ömür bictiler. Zuhal baskan Annemden 8 ay boyunca ne MR ne ultrason hic bisey istemedi 8 ayda her yere yayılmış.çektirdiği MR sonucunu okumamis kemik met olduğunu biz söyledik.bize sormadan 1 buçuk yıl kullandığımız işe yaramayan hormon ilacınin muadilini başlattı anneme. Snra bska dktora gectik.Ama sirf bu yeni ilaca başlamışız diye doktorumuz 6 ay akilli ilaca baslayamadi.Bana Zuhal baskan sonucu öğrendiğimde ağladığım için sen de annenin küçük bir kopyasisin panik ataksin dedi. Annene kemo versem eks olurdu diyen Zuhal baskn metastz Olunca gelin kemo verelim dedi

  Ç
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Murat Saylık Diğer

  Merhabalar,
  Sol diz ön çapraz bağ kopması sonrası Doç. Dr. Murat Saylık hocam tarafından ameliyatım başarı ile gerçekleşti. İlk ameliyatım olmasına rağmen tanıştığımız andan itibaren ekibi ile verdiği güven ile bu süreci en iyi şekilde atlattım. Şuanda ameliyat olalı daha 2 ay olmamışken dizim gayet iyi durumda ve normal şekilde günlük hayatıma devam edebiliyorum. Ameliyat sonrası fizik tedavi sürecinide takip ederek sürecin olumlu gitmesinde katkıda bulunuyor ve motivasyonumu arttırıyor. Gönül rahatlığıyla Murat Hocayı ve ekibini herkese tavsiye ediyorum.

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Murat Saylık Diğer

  Annem kalça kemiğini kırdığı için acilen ameliyata alındı. Doktorumuz çok güler yüzlü, açıklayıcı ve ilgiliydi. Çok tecrübeli bir doktor, insan kendini gerçekten güvende hissediyor, ameliyat tam söylediği sürede başladı ve bitti. Ameliyat sonrası annemin ağrıları yok denecek kadar azdı. Doktorumuzdan, asistanından inanılmaz memnun kaldık. Asistanı da eve geçiş sürecinde çok yardımcı oldu. Ameliyat sonrası süreci de çok rahat atlatıyoruz. Herkese tavsiye ederim.

  C
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Murat Saylık Randevu

  Merhaba;


  Omuzumdakı dayanılmaz sancılar yüzünden uykularımın bölünmeye başlaması ,omuz haraketleriminın kısıtlı olması sebebi ile tavsiye ve araştırmalarımın sonucunda Doç.Dr. Murat Saylık ‘ beye muayene olmaya karar verdim .

  Doç.Dr. Murat Saylık doktorumuz tarafından Sol omuzum' da kas yırtılması teşhisi konulmuş olup 29/01/2024 Tarihinde Murat Hocanın bilgisini ve tecrübesini naif samimiyetinin verdiği güven motivasyonumu arttırması sonucunda ameliyat kararı aldım ,

  Akabinde ise Doktorumuzun yapmış olduğu Ameliyat sonrası her şeyin planlandığı gibi olduğunu bundan sonra ne olması gerektiğni tarafıma net anlaşılabilir şekılde bilgisini vermiştir

  Ağrı sebebiyle uykusuz gecelerim sona ermiş olup yaşam kalitemi bir anda değişmesine vesile olan Doç.Dr. Murat Saylık Hocamdan Allah razı olsun , aynı sağlık problemini yaşayan herkese ivedi tavsiye ederim

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Serdar Değer Diğer

  Kurban bayramında babam Kalp krizi geçirdi ve Serdar Bey'le tanıştık. Acil anjiyo ve stent takıldı.Resmi tatilde bizi çok büyük bir sıkıntıdan kurtardı. Çok samimi, açıklayıcı ve rahatlatıcı tavrıyla memnun kaldığımız bir doktorla tanışmış olduk. Ayrıca Bursa Acıbadem hastanesindeki tüm yönetici ,Başhekim ve hemşire arkadaşlar azami şekilde ilgili ve alakalı oldular. Sağlığımıza tekrar kavuşmamıza vesile olduğunuz minnettarız..

  B
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ersoy Hazneci Diğer

  Ersoy Bey’e vücudumda aniden çıkan kızarıklık şikayeti ile gittim Zona olduğumu ve beni bekleyen süreçleri detaylıca anlattı, anlattıkları aynen gerçekleşti 1 gün içinde ve keşke dediği gün hastaneye yatsaydım 1 gün geç yatarak hastanede 1 haftalık tedavi süreci geçirdim.Bu arada çok iyi ilgilenmesi,beni sürekli bilgilendirmesi, sadece kendi bıranlı değil sorun yaşadığım diğer branş hekimleri ile de süreci izlemesi ,sabırlı ve hoşgörülü davranış şekli, bana sonsuz güven verdi. Şov ve reklam yapmayı sevmeyen aşırı mütevazi kişiliği ile bence çok özel bir hekim Branşında çok iyi bir hekim olduğunu çevremden çok sık duyduğum için kendisine gitmiştim. İyi ki gitmişim ve tanımışım kendisini…1 haftada sağlığıma kavuştum taburcu olup eve döndükten sonra da tamamen şikayetlerim geçene kadar iletişim içinde olması da sorumluluk sahibi bir hekim olduğunun göstergesi, iyi ki sizin gibi hekimlerimiz var, tereddütsüz tavsiye ediyorum.

  C
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Özkan Kanat Randevu

  Sakin,rahatlatıcı ve ciddi bir mizacı var.Annemin sonuçlarını dikkatli bir şekilde inceledi.Annem panik bir karakter sakin tavrıyla anneme moral verdi.Biyopsi için kendisi araştırıp yönlendirdi bu özelliği çok hoşumuza gitti.Özkan bey le devam edeceğiz.İnşallah tedavimiz başarıyla sonuçlanır.

  N
  Doğrulanmış
  Dyt. Semra Pehlivan Diğer

  Semra Hanım, işini layıkıyla yapan ve danışanları ile çok iyi empati kurabilen mükemmel bir insan. Oğlumla birlikte devam ediyoruz ve şu an tam da istediğimiz görünüme, sağlıklı bir şekilde kavuştuk sayesinde. Şiddetle tavsiye ediyorum . Çok teşekkürler .

  E
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ersoy Hazneci Diğer

  Benim dizimin arkasında küçük bir yanık izi vardı
  Kendisi oraya bir işlem uyguladı ve boyle geçeceğini söyledi. Yanık izi daha da buyudu. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

F.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1, Nilüfer 16110 Google Haritalar'da göster
SGK, Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, ... Garanti BBVA Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Hür Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Şeker Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, TEB Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, IMKB, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • Acıbadem Bursa Hastanesi, Nilüfer şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Acıbadem Bursa Hastanesi, Nilüfer şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: İç Hastalıkları Uzmanı, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Kardiyolog, Genel Cerrah, Göz Doktoru, Onkolog, Fizik Tedavi Uzmanı, Kalp Ve Damar Cerrahı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Dermatolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Acil Tıp Doktoru, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Nörolog, Radyasyon Onkoloğu, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Ağız Ve Diş Sağlığı, Pratisyen Hekim, Algoloji Doktoru, Gastroenterolog, Çocuk Gastroloji Hepatoloji Ve Beslenme Uzman, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Patolog, Psikolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Embriyolog Ve Histoloji Doktoru, Spor Hekimi, Ürolog, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Aile Hekimi, El Cerrahı, Psikiyatrist.
 • Acıbadem Bursa Hastanesi, toplam 332 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Astigmatik Keratotomi, Blefaroplasti, Blefarospazm Tedavisi, Botulinum Toksini Enjeksiyonu, Botulinum Toksini Tip A, Botulinum Toksini Tip B, Erg(Elektroretinografi), Fakik Göz İçi Lens, Fotorefraktif Keratektomi (Prk), Glokom Ameliyatı.
 • Hayır, şu anda Acıbadem Bursa Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Acıbadem Bursa Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Acıbadem Bursa Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Acıbadem Bursa Hastanesi adresi F.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1 Nilüfer şeklindedir.
İlgili aramalar