Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Bursa Hastanesi

F.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1

16110, Nilüfer,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Acıbadem Bursa Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Bursa Hastanesi Bursa ilinde F.s.m Bulvarı Sümer sokakno:1 Nilüfer adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Özkan Kanat

  Tıbbi Onkoloji, Prof. Dr.

  • K
   Konum: Acıbadem Bursa HastanesiHizmet: Tıbbi Onkoloji Randevusu

   Özkan hocamıza Mayıs 2017 de 4 ncü evrede tespit edilen rahimağzı kanseri ve metaztası nedeniyle kemoterapi tedavisi için gidiyorum.Muayenedeki ilgisi,gülen yüzü ve hastalığım hakkında verdiği bilgilerden dolayı çok memnunum.Hastalığımız moral ve güven isteyen bir hastalık o da Özkan hocamda var.Başarılarının devamını diliyorum.

  • N
   Konum: Acıbadem Bursa HastanesiHizmet: Kemoterapi

   Babam 3 yıldır Acıbademde kanser tedavisi görmekte.Özkan hocam buradam ayrılan hocamızın yerine geldi.Onunla yaptığımız görüşme sonrasında yolumuza onunla devam etmeye karar verdik.Sayın hocamın ilgisinden, güler yüzlü karşılamasından, moral verici konuşmalarından.en uygun tedavi yöntemi için çabasından , her daim gerekli açıkşamaları anlayacağımız şekilde izah etmesinden son derece memnunuz.Kendisine çok teşekkür ederiz.

  Tüm görüşlere (25) göz at


 • Gökay Eken

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • E
   Konum: Acıbadem Bursa HastanesiHizmet: Artroskopik Cerrahi

   Ev kazası düşme sonucu hastaneye gittik.Pazar günü kendisi acilde ilgilendi detaylı olarak ve röntgen sonucunu yorumlayarak kırık olduğunu ve acilen ertesi gün aproskopik cerrahi ile müdahale edilmesi gerektiğini belirtti.Ortopedi ve travmatoloji ekibi ile Cerrahi müdahalenin akabinde başarılı sonuç aldıklarını fakat kırık bacağa basmayarak ,kemiğin kaynama sürecinde iki ay temkinli olmakta fayda olduğunu belirtti.Süreç tamamlanınca,röntgen vs. tetkikler akabinde şuan fizik tedaviyle yürüme sürecine geçildi.Hekim olarak operasyon öncesi ve sonrasında mükemmel alakalı.Tıbbi bilgisi haricinde hastasıyla kurduğu iletişimle de son derece destek oldu.Teşekkür ederiz.Başarılarının devamını dileriz.

  • G

   Çok memnunuz biz Gökay Bey'den.Gökay Bey çok sempatik,işinde çok başarılı bir doktor bence her yönüyle.Annemin dizleri ve omzunda tüm kaslarda yırtık vardı.Dizlerinde protezi yok,onun için dizlerinin hep ağrıları var,diz kemikleri hep ses çıkarıyor.Omzuyla ilgili en son fizyoterapiste karar verildi, şu anda iyi durumda.Kişi olarak ilk önce kişiliği muazzam bir insan,çok iyi biri,çok dikkatle dinliyor insanı.

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Cem Tangay

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • S

   Aşil tendonum kopmuştu ve bu nedenle Cem Bey'e gittim. Aşil tendon rüptürü ve lipom eksizyonu ameliyatları yapıldı. Operasyonum çok iyi geçti. Sonraki süreçte de çok iyi takip etti. Cem Bey her şeyi açık bir şekilde anlatıyor ve kafanızda soru işareti bırakmıyor. 2008'de ameliyat olmuştum ve sonrasında da takibimi yaptı. Bu gün spor da yapabiliyorum ve iletişimimiz devam ediyor. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

  • A

   Cem Bey yıllardır doktorum. İlk gitme nedenim oğlum içindi ve kolu çıkmıştı. El bileğimde ağrı nedeni ile gittim Cem Bey'e, el bileğinde ganglion teşhisi koydu. Durumumla ilgili ve tedavilerle ilgili bilgi verdi. Başlangıçta ameliyata gerek duymadı ama ağrım şiddetlenince ameliyat olmak istedim. Gayet iyi bir süreçti. Doktorumun sıcak yaklaşımı ve rahtalatıcı tavırlarından çok memnun kaldım. Tedavim tamamlandı ve gayet iyiyim.

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Mehmet Meriç

  Gastroenteroloji, Uzm. Dr.

  • N

   Yıllardır yaşamakta olduğum gastroenterolojik rahatsızlıklarımı ve reflüye baglı gelişen ses kısıklığımı doğru tedavi yöntemiyle iyileştirerek yaşam kalitemi yükselten değerli doktoruma çok teşekkür eder herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


 • Mustafa Dönmez

  İç Hastalıkları, Dr.

  • N

   TÜRKİYENİN EN İYİ DOKTORU HATAT BOYU BAŞARILAR DİLİYORUM


 • Serhat İbrahim Erzurum

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm. Dr.

  • E

   şiddetle tavsiye ediyorum

  • E

   İlk bebeğimin doğumunu Serhat Bey yaptı ve izin gününde bile sıkıntım olduğunda evinden kalktı geldi. Bu kadar fedakar, ilgili, işinin ehli bir doktorla daha karşılaşmadım. Samimiyeti, güler yüzü, her şeyi sıkılmadan açıklaması.. Gereksiz bir test bile yaptırmadı. HEr muayenenemiz sohbet şeklinde inanılmaz keyifliydi. Normal doğum yaptım ve bu kadar rahat olabileceğini tahmin edemezdim.Bİr çocuğum daha olursa yine Serhat Bey'e gideceğim. İyi ki Amerika'dan dönmüş.


 • Nihat Sözer

  Radyasyon Onkolojisi, Uzm. Dr.

  • M

   PROSTAT KANSERİ HASTALIĞIM NEDENİYLE RADYOTERAPİ TEDAVİMİ İLGİ VE SEVGİYLE SAĞLIYAN ACIBADEM HASTANESİ DOKTORLARINDAN NİHAT SÖZERE HASTANE YÖNETİMİ ŞAHSNDA ŞÜKRANLARIMI ARZ EDERİM, MEHMET Şekip ESEN -GEMLİK

  • M

   PROSTAT KANSERİ NEDENİYLE,DR.NİHAT SÖZER BEY İLE TANIŞTM.DOKTORUMUN VERDİĞİ GÜVEN,GÖSTERDİĞİ İLGİ VE UYGULADIĞI TEDAVİDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.SAYGI VE SEVGİLERİMLE.


 • Murat Şamlı

  Üroloji, Doç. Dr.

  • S

   Analiz ,cerrahi operasyon öncesi bilgilendirme ve operasyon sonrası takip sürecindeki Kontrolları ile bana güven vererek moralimin yükselmesini sağlamıştır.


 • Mümin Karahasan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm. Dr.

  • M

   Çok iyi, beyefendi, kibar ve saygılı bir hekim. Başarılarının devamını diliyorum.


 • Ayhan Arınık

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Prof. Dr.

  • S

   Son derece aciklayisi , hastasini bilgisi konusunda rahatlatan, deneyimli, sevimli, tontin bir doktor. Hos sohbeti ile hastane psikilojosinden cikariyor insani. Zaten ozgecmisi be kadar deneuimli oldugu konusunda aydinlatiyor. Siddetle tavsiye edebilecegim bir doktor. Daha once bir suru endokrin uzmanina gittim ve malesef hep yanlis yonlendirilmisim. Kendisi ile yeni tanistim ve son derece memnun kaldim.

  • M

   13 yıllık tiroid hastasıyım,sayın ayhan arınık bu nedenle sürekli irtibat halinde olduğum doktorum, bu mesleğin kadim doktorlarından biri kendisine hocaların hocası diyebilirim.


İlgili aramalar