Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Acıbadem Bursa Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Bursa Hastanesi Bursa ilinde F.s.m Bulvarı Sümer sokakno:1 Nilüfer adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (120)

Genel skor

  P
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. İsmail Yavuz Aktuğ Diğer

  4 yaşında kızımın geniz eti operasyonu sürecinde tanıştık. Çok nazik çok detaycı bu süreçte bize sürekli destek verdi. Sabırla her sorumuza cevap verdi ve bilgilendirdi. Kontrollerde çok dikkatli ve ilgiliydi. Çok memnun kaldık kendisine teşekkürü borç biliriz.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Özkan Kanat Tıbbi Onkoloji Randevusu

  Babama akciğer kanseri teşhisi kondu ve beyne metastaz yapmıştı. 22 Nisan 2020' de babam ameliyat oldu. Beyindeki tümör ve ödem için cyberknife uygulaması yapıldı. Özkan Hocamız ile bu aşamadan sonra tanıştık ve uyguladığı ilaç tedavisi ile çok şükür hastalığı atlattık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Özkan Kanat Kemoterapi

  Babamın hastalığında kendisini tanıdık ve bize hep moral verdi çok başarılı ve kıymetli birisi bizim için çünkü babamı iyileştirdi. Çok teşekkür ederiz kendisine başarılarının devamını dileriz.

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Demet Alagöz Şamlı Diğer

  İletişimi çok kuvvetli bilgili anaç bir doktor. Çocuğumun aylık rutin kontrolleleri için gidiyoruz Bence gözü kulağı da çok dikkatli. Minicik bir üfürümü bile kalbinde duydu kızımın. Çocuk kardiyolojisi doktoru hatta helal olsun iyi kulağı varmış demişti Demet hanım İçin. Telefonunu veriyor en önemlisi ulaşım kolay kendisine. Bilgisine, tecrübesine güvenim tam. Cocuğa yaklaşımı tutuşu doktor hasta gibi değil de teyze yiğen anne çocuk gibi en azından bana hissettirdiği hatta vakti varsa üstünü bile giydirip çıkartabilir çocuğun öyle rahat bir kadın

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Turgut Diğer

  Burdaki tüm yorumlara katiliyorum. Oglumun 6 yildir ve yenidogan kizimizin da doktoru. Her zaman memnun kaldik. Cocuklarla olan diyalogu ve ailelerle olan iletisimi çok güzel.

  P
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ayşegül İltaç Akkurt Diğer

  Çok kısa sürede toparlandığım sorunsuz geçen bir sezaryen doğum ile bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım sayesinde.
  Geçmişte tekrarlayan düşükler yaşadığımda ve kronik rahatsızlıklarım sebebiyle zor geçen hamileliğim boyunca gerek bilgi donanımı gerekse o güzel kalbi ve insanlığı ile hep yanımda oldu. Mesleki tecrübesi ve profesyonelliği ile yaşayabileceğim tüm sorunları erkenden fark edip önüne geçti. Onun yanında kendinizi çok rahat hissediyor ve aklınızdaki soru işaretlerinin hepsine yanıt bulabiliyorsunuz. Sizi her zaman büyük bir samimiyetle dinleyip yardımcı oluyor. Kendinizi hiç düşünmeden ona emanet edebilirsiniz.

  R
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Cem Tangay Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Yaşadığım bir düşme sonucu hem bacağımı kırıp hem de çapraz bağ ve menisküslerimde hasara sebebiyet vermiştim üstelik dizimde içten kanamam vardı ve alçıya almak mümkün değildi. Bunları yaşarken 16 yaşındaydım ve süreç boyunca hiçbir korku yaşamadım her zaman benimde anlayacağım dilden açıklama yaptı canım doktorum. Kendisine olan güvenim tam olduğu için 2 ayrı ameliyatımda da (çapraz bağ,menisküs) kendisini tercih ettim ve fizik tedavi sürecimi de yine aynı hastanede doktorumun gözetimi altında gerçekleştirdim. Aradan seneler geçmesine rağmen beni hastanede her hangi bir birimin önünde dahi gördüğünde durup nasıl olduğumu bir aksilik olup olmadığını sorar. Eğer bir doktor arayışı içerisinde iseniz gözünüz kapalı tercih etmenizi tavsiye ederim. Ne zaman bir sorun yaşasam her zaman kendimi kapısında bulabileceğim güvendiğim tek doktordur Cem Hocam.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Tamer Turan Diğer

  Annemin bütün kalp damarları çok yüksek oranda tıkalıydı. Çoğu doktor olumsuz sözler söylese de Tamer Hocamız bypass ameliyatını çok güzel bir şekilde gerçekleştirdi. 2 güne varmadan annem ayaklandı şu an çok iyi durumda. Kendisine her gün şükrediyoruz. Her konuda işinde iyi olan ve her koşulda güvenebileceğiniz bir doktor. Kendisine tekrardan her şey için teşekkür ediyoruz.

  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Saim Sağ Diğer

  25 Ağustos 2022 günü gittiğim Dr. Saim bey By pass dan başka çözümü yok denilen iki damarımdaki ciddi tıkanıklığı açarak stent taktı. Harika bir hekim her yönüyle. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Turgay Baz.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Saim Sağ Diğer

  Kardiyoloji doktoru arıyorsanız Saim Sağ diyorum. İşinde 1 numara. Sadece anjiyo ve kardiyoloji değil Hasta-Doktor ilişkisi, hastayı anlama konusunda da mükemmel. Babamın ve annemin 4-5 yıldır doktoru. Şimdiye kadar Babamın %100 tıkalı 2 damarı,%90-80-70 tıkalı damarlarını açtı toplamda 7stent taktı(diğer doktorlar by pass tan başka çare yok diye zorunlu kılmasına rağmen başarıyla tüm damarları açtı), annemde ise %99 tıkalı damarı açtı. Mükemmel bir doktor. Not: Babamda nakilli böbrek var ve anjiyoda damarları açmak için fazla sıvı verilmesi böbreği kaybetmesine neden olur. Kendisine her şey için çok teşekkür ediyoruz, Allah başımızdan eksik etmesin

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

F.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1, Nilüfer 16110 Google Haritalar'da göster
SGK, Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, ... Garanti Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Hür Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Şeker Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, TEB Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, IMKB, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, Diğer (İade), Sompo Sigorta facility_profile_premium_all_insurances
İlgili aramalar