Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Bursa Hastanesi

F.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1

16110 , Nilüfer ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Acıbadem Bursa Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Bursa Hastanesi Bursa ilinde F.s.m Bulvarı Sümer sokakno:1 Nilüfer adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
79 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Acar Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Burun kemik eğriliği ve et yaktırma ameliyatımı gayet başarılı bir şekilde gerçekleştirdi, sonrasında da her soruma sabırla yardımcı oldu. 2 yıl oldu, çok memnunum, tavsiye ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Acar Burun Estetiği

  Merhaba , nefes alma problemim ve burnumun dış görünüşüyle ilgili problemlerim dolayısıyla Şenol beyle iletişime geçtim. Uzun yıllardır kaygılarım dolayısıyla erteledigim operasyonumu gerçekleştirdi. Hastahane sürecim ve evde iyileşme sürecim tahminimden çok daha ağrısız ve kolay geçti. Operasyondan çok kısa bir süre sonra normale döndü hayat benim için iyileşme sürecim beklediğimden kısa oldu. Bu sürecin üzerinden yaklaşık iki sene geçti ve nefes alamama sürecimden eser yok, ciddi anlamda uyku be hayat kalitem arttı ve burnumun dış görünüşü tam istediğim gibi doğal görünüyor. Burnun estetik mi sorularını almadığım için ayrıca mutluyum çünkü yapay bi görünüm kendime ve tarzıma yakıştırmadığım bir durumdu. Şenol bey ve ekibine çok teşekkürler ederim bütün beklentilerimi karşıladıkları için…


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Acar Randevu

  Mide,yemek borusu ve burun tıkanıklığı problemleri nedeniyle gittiğim doktorum Şenol beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Acar Geniz Eti Ameliyatı

  Oğlum 4yasinda geniz eti sorunu için gittiğimizde sıcak karşılaması ameliyat sürecinde bize yaklasimi ailemizden biri gibiydi.O yüzden ailemizin doktoru oldu ve bende bu yaz burun ameliyatı oldum ve sayesinde geceleri rahat uyuyorum kendisine herşey için teşekkürler


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Acar Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Kendi burun ameliyatım için ve öncesinde diğer rutin kontroller için gitmiştim ameliyat öncesi ve sonrasındaki kontroller ve geri dönüşler süperdi


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Acar Bademcik Ameliyatı

  20 yıldır muzdarip olduğum bademcik enfeksiyonum ve burun içi kırıklığım , nefes alamamam sebebiyle birçok kez doktora göründüm hep ameliyat olmam gerektiği söylendi ama Şenol hocama muayene olana kadar hiçbir doktora ameliyat olamamıştım. Süreci detaylı anlatışı ve aklımdaki her soruyu yanıtlamasıyla beni ameliyat öncesi çok rahatlattı ve sayesinde bir anesteziyle 2 ameliyatı olmaya karar verdim. Septum deviasyonu, burun etlerimin küçültülmesi ve bademciklerimin alındığı 2 ameliyatı aynı anda yaptı ve normalde zorlu geçmesi gereken bu süreci sayesinde minimum acıyla ve hiç yüzüm şişip morarmadan atlattım. Kendisini bayramda bile aklımızdaki soruyu sormak için aradığımızda ulaşabildik cevap alabildik. Ameliyat sürecinin hem öncesinde hem sonrasında çok ilgiliydi. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır 2 ameliyatımı da sayesinde diğer insanlara göre çok kolay atlattım ve hayat kalitemi arttırdım.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Acar Kulak Tüpü Takılması

  Şenol beye oğlumuzun kulak iltihabı problemi nedeni ile gittik. Kendisine operasyonel başarısı yüksek doktor araşyışımız sonrası tavsiye üzerine ulaştık. Ancak bize güven veren kendisinin etik çalışma anlayışı oldu. Önce çocuğu kendi takip etti ve ameliyat gerekliliğinden emin oldu. Sonrasında çok başarılı bir ameliyat ve takip süreci geçirdik. Çocuklarla iletişiminin çok iyi olması sonucu doktor korkusu olan oğlumuz, ameliyat öncesi ve sonrası hiç sıkıntı yaşamadı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Acar Diğer

  Kulaklarımı temizletmek için gitmiştim fakat Şenol Bey burnumda ki kemiği farketti ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat gününü ayarladık ve başarılı bir şekilde ameliyatım gerçekleşti. Normal muayene randevularında ve ameliyat sonrası kontroller için gittiğimizde bize her şeyi detayıyla açıklayan, güleryüzlü bir doktordur.
  Her şey için teşekkür ederiz.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Acar Kulak Burun Boğaz Randevusu

  BİR YIL ÖNCE BURUN AMELİYATIMI YAPAN VE YAŞAM KALİTEMİN ARTMASINA VESİLE OLAN DOKTORUM SN,ŞENOL ACAR BEY'E ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Acar Geniz Eti Ameliyatı

  Şenol Hocam,oğlumun geniz eti ameliyatını gerçekleştirdi.Ameliyat öncesi bizleri detaylı bir şekilde bilgilendirdi.Sorunsuz bir ameliyat süreci geçirmiş olmak bizleri rahatlattı.Her iki çocuğumuda düzenli bir şekilde kontrole Şenol Hocaya götürüyorum.Güler yüzlü ve işine saygılı.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar