Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Bursa Hastanesi

F.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1

16110 , Nilüfer ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Acıbadem Bursa Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Bursa Hastanesi Bursa ilinde F.s.m Bulvarı Sümer sokakno:1 Nilüfer adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Hikmet Aktaş Karaciğer Nakli (Transplantasyonu)

  24 Kasım 2020 babama karaciğerimi verdim ameliyat olumlu geçti babamda bende iyiyim şükürler olsun karaciğer nakli için düşünmeden başvurabilirsiniz hocam ve ekibine teşekkür ederim


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mahmut Özyılmaz Meme Küçültme

  Mahmut bey muazzam bir doktor. Bir kere egosuz,doğal,samimi,gerçekçi,elleri sihirli. Karın germe ve meme küçültme ameliyatı oldum 1 Hafta önce şuan rutin hayatıma döndüm. Sonuç çok mutlu edici (ödemlerim olmasına rağmen). Başka doktor araştırmadan tercih ettim, ilk görüşmede güven verdi ve iyiki yaptırmışım. Çok teşekkürler, başarılarınız daim olsun.


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Özkan Kanat Kanser Tanı ve Tarama

  babama akciger kanseri3.evre dediler onkoloji hastanesinde gittigimiz doktorlar bize yapılabilecek bir şeyin kalmadığını kemoterapi ile vücut direnci düşer hastanın 8 ay ömrü kaldı asla ameliyat olamaz dediler ama özkan hocamın adını ve başarılarını o kadar duyduk ki bizi bilgisi ile o kadar güzel aydınlattı başarabilecegimizi asla ümitsizliğe kapılmayın dedi her şey den önce babama çok iyi motivasyon ve enerji verdi 3 kür kemoterapiden sonra ameliyat durumuna geldi başardık ameliyatımız çok başarılı geçti özkan hocamın başarısını burada yazarak anlatamam ama tetkikleri çok iyi ve detaylı inceleyen çok iyi bir dinleyici az ve öz konuşan hastalık sürecinde en iyi yol arkadaşlığı yapan işinde çok başarılı bir prof. kendisine ailecek çok şey borçluyuz iyi ki varsınız hocam size çok ama çok teşekkür ederiz...


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Özkan Kanat Tıbbi Onkoloji Randevusu

  Annemin 2006 yılından itibaren yaklaşık 3 defa farklı kanser hastalıklarına yakalandı. En son 2020 de Bursa da gittiğim bir çok doktor annemin çok geç kaldığını, kemoterapi bile cevap vereceğine şaibeli yaklaştı. Çok şükürki Allah karşımıza böyle bir insan çıkardı. 2020 de akciğerine sıçramış over ca kanserini yendik. Şimdide lenfoma ile savaşıyoruz. Aynı abi, baba, amca ne derseniz onu diyebilirsiniz. Allah ondan razı olsun. O kadar ilgiliki sanki kendi annesi gibi ilgilenen bir insan ben görmedim. Rabbim sayısını arttırsın. Böyle bir insan bu kadar işinin ehli ve ne yaptığını bilen. Vakit zaman demeden ilgilenen böyle bir insan yok. Biz ailecek ona çok şey borçluyuz. Nolur böyle insanlara sahip çıkalım.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Abdullah Zorluoğlu Diğer

  Karaciğerimde fnh adınında ceviz büyüklüğünde bir kitle vardı 10 doktora gittim hepsi çok riskli dedi ameliyat yapmayı kabul etmedi bekledikçe kansere dönme ihtimali var iken Abdullah hocaya gittik bu ameliyatı ben yaparım dedi güçlü ekibiyle birlikte çok başarılı bir ameliyat geçirdik ameliyat sonrasında her sabah kontrole geldi ilgisi başarısı verdiği güven ile birlikte çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim .


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Osman Özdabakoğlu Diğer

  Kozan ailesi olarak Osman hocaya minnettarız. 29.03.2022 tarihinde babamızın stent operasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirerek ve en önemlisi erken teşhis koyarak babamızı sağlığına kavuşturdu. Artık ailemizin tek kalp doktoru Osman hocadır. Ona tekrar çok teşekkür ediyoruz. Alanında üstün başarılar ve daha güzel bir kariyer temenni ederiz. Kalp doktoru araştıranların hiç tereddüt etmeden gideceği yer Osman hocadır.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Acar Geniz Eti Ameliyatı

  5 yasindaki kızımın burun tıkanıklığı, gece horlaması ve bir turlu geçmeyen iltihapli burun akıntısı sebebiyle Şenol Beye müracaat ettik. Muayene sonucunda kizimizin cok büyük bir geniz eti ve bunun yanında kulaklarinda yüzde 20 işitme kaybı olduğunu öğrendik. Kulaklarının az duyduğunu farketmemistik cok şaşırdık. Doktor bey geniz etinin alınması gerektiğini belirtti. Fakat ilk önce birkaç ilaçla bir aylık bir tedavi süreci başlattı. Sürecin sonunda kulaklarindaki işitme kaybı düzeldi fakat geniz eti hala büyüktü. Bu yüzden kızımızın geniz etini aldırmaya karar verdik. Operasyon öncesi de sonrası da sorunsuz gecti. Kızımız Operasyon geçirdiğini bile anlamadı. Bu yüzden de çok yipranmadi. Çocuk psikolojisine de çok önem veren bize yardımcı olan kizimiza kendi çocukları gibi yaklaşan hastane çalışanlarına da çok teşekkür ederiz. Ameliyat sonrası kızımız cok hızlı bir şekilde toparlandi. Simdi burnundan iyi nefes alıyor geceleri çok rahat uyuyor hiç horlamadan. Geçmeyen burun akıntısı da mucizevi şekilde kesildi. Doktor beye ne kadar teşekkür etsek azdır. Elinize emeğinize sağlık.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Acar Burun Estetik Cerrahisi

  Bu yorumu uzun tutmak istiyorum çünkü tüm sorulara cevap olacağını düşünüyorum:) Geçirmiş olduğum burun ameliyatım sonrasında hem çok daha sağlıklı hem de çok çok estetik bir buruna sahip oldum. Bu sürece dahil olmadan önce çok kapsamlı bir araştırma içerisine girdim. Kullanılan teknikler, ameliyat öncesi ve sonrası gibi birçok makale okudum video izledim ve birçok doktor ile görüştüm. Piezo ile estetik olmanın avantajlarını anlatmak benim haddime değil ancak Şenol Bey ile ayrıntılı görüştüğünüzde size daha az şişlik ve morluk olacağını iyileşme sürecinin hızını ve daha nicesini anlatacaktır ameliyat sonrası süreç kişiden kişiye değişeceği için çok yorum yapmak istemiyorum ama bende hızlı bir iyileşme süreci olduğunu paylaşmak isterim. Gelelim en can alıcı kısıma, özellikle estetik olmak isteyenleriniz varsa burun şeklinizin nasıl olacağını düşünüyorsunuz eminim.. Ben Şenol Bey'e istediğim burunu anlatırken çok doğru yerde olduğumu anladım. Ortak dil!! Benimle ortak dili buldu anlattığıma saygı gösterdi ve fikirlerini anlayacağım dille ifade etti. Sonuç: Tam istediğim burun! Mükemmel bir iletişimi var ve çokta iyi bir dinleyici kendisi, istediğiniz soruyu sorabiliyor tam da istediğiniz cevabı alıyorsunuz ve sizin de söz sahibi olmanız gereken bu estetik sürecinde düşüncelerinize o kadar değer veriyor ki bunu tüm benliğinizle hissediyorsunuz.. Ameliyat sonrası öncesi şuan bile ne zaman soru sorsam hep cevap verdi, veriyor ve biliyorum verecekte. Kendimi hiç yalnız hissetmedim, "ee nolcak şimdi" diye ufacık bir belirsizliğe düşmedim. Bu vesile ile kendisine teşekkür etmek isterim, bu güzel deneyimi bana yaşattığınız için, güzel burnum ve ağrısız süreçlerim için, bana olan sabrınız için ve haddim olmasa da en iyi doktor olduğunuz için teşekkür ederim. İyi ki varsınız Şenol Bey...


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Acar Geniz Eti Ameliyatı

  Değerli doktorumuz , tesadüf eseri karşılaşsak da bu kadar iyi doktorlarımız olduğunu bilmek güzel. Kızımın geniz eti ameliyatımcok ıyı gectı ilgi alaka çözüm odağı detaylı muayene ıcın çok teşekkür ederiz. Allah kimseyi hasta etmesşn ama değerli doktorlarımız olmadan sağlığımıza da kavuşamıyoruz


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Saim Sağ Diğer

  15 yıl önce babamın kalp krizi geçirmesiyle tanıştığımız Saim Bey ailemizin doktoru oldu. Mesleki tecrübesi ve yeteneğinin yanında hastaya yaklaşımı, rahatlatması, bilgilendirme şekli muhteşem. Hem başarılı hem de pozitif bir kardiyolog arıyorsanız mutlaka Saim Bey’e gitmelisiniz..


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar