Uzm. Dr.

Şayegan Güven Filiz verifiedCreated with Sketch.

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • S
  Konum: Şayegan Güven Filiz MuayenehanesiHizmet: Orta kulak iltihabj

  Doktor hanımın iletişimi cok güzel. Açıklayıcı bir dil kullanarak konuştu bizimle. Cok memnun kaldik.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • 1982 yılında İstanbul'da doğdum.1999 yılında Üsküdar Fen Lisesi'ni bitirdikten sonra; hayallerimi gerçekleştirebilmek için Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 'nde hekim olma yolunda bir eğitim aldım. 2005 yılında tıp doktoru olarak mezun oldum ve 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanlık eğitimine başladım. 2012 yılında uzmanlık eğitimimi tamamladım ve mecburi hizmet için 2016 yılına kadar Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 'nde görev yaptım. Bir süre İstanbul Özel Erdem Hastanesi'nde çalıştım. Şu anda Afyonkarahisar'da kendi muayenehanemde çocuklarımı ve ailelerini kabul ediyorum. Çocuk hekimliği gibi kutsal ve özverili bir branşı; ailemden ve çocuklarımdan aldığım güç ve anne olmamın kazandırdığı empati yeteneğiyle sürdürüyorum.

  Hastalıklar

  daha fazla

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • S
   Konum: Şayegan Güven Filiz MuayenehanesiHizmet: Orta kulak iltihabj

   Doktor hanımın iletişimi cok güzel. Açıklayıcı bir dil kullanarak konuştu bizimle. Cok memnun kaldik.

  • E
   Konum: Şayegan Güven Filiz MuayenehanesiHizmet: Çocuk Hastalıkları

   Çok sevecen güleryüzlü sakin duruşu ve yumuşak ses tonu ile kızımı üzmeden muayene etti. Çok pozitif ve donanımlı bir hekim. İyi ki kesişti yolumuz diyorum. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

  • R
   Konum: başka bir yerHizmet: tiroit

   Şayegan hanım ile 2012 yılında Karabük'te tanıştık , benim tiroit hastalığıma tanı koydu ve yıllarca tedavimde yanımda oldu. Hastalığımın en zor dönemlerinden şimdiki halime gelene kadar en büyük destekçimdi, doktorumdu , yardımcımdı. Sadece benim değil kardeşimin , kuzenlerimin de doktorluğunu yaptı. Şayegan hanım siz bilginiz ve tedavinizle , hastalara olan yaklaşımınız ve tedavi süreçlerindeki duruşunuzla , muh-te-şem bir doktorsunuz!
   Rüveyda boz.

  • M

   Şayegan hanım size kalpten teşekkür ediyoruz oğlum Kayra sizin sayenizde artık doktordan korkmuyor hayatta hep başarılı olmanızı dilerim saygılarımla...

  • Ü

   ben geçici olarak karabükte bulunduğum dönemde oğlumun (yusuf emin dişli)ve kızımın(zümra naz dişli)doktoruydu Şayegan Hanım.şu an kocaelideyim ve doktorumuz orada kaldığı için çok üzgünüm. uyguladığı doğru tedavileriyle,sevecenliğiyle cana yakınlığıyla,ilgisiyle ve alanındaki uzmanlığıyla bulunmaz bir doktor.kendisine teşekkür ediyorum herşey için ve başarılarının devamını diliyorum.oğlum yine hasta oldu onun burda olmasını çok isterdim..

  • E

   doktorumuzdançok memnunum sağolsun kızımla cok güzel ilgileniyo onun bu ilgisinden dolayı kendisine cok tesekkür ediyorum iyikide onu tercih etmişim.verdigi bilgiler ve kızıma uyguladığı ilaç tedavisiyle kızım eskisinden daha iyi bi şekilde ve hızla düzeldi tekrar tekrar cok tesekkür ediyorum.