Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Cumhuriyet Mahallesi 2255. Sokak No:3, Gebze
Kocaeli Özel Anadolu Sağlık Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

1975 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 2000 yılında GATA Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2001-2003 yıllarında ...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Beyin Hastalıkları
  • Hidrosefali
  • Bel fıtığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

12 hasta yorumu

Genel skor

Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kocaeli Özel Anadolu Sağlık Merkezi Diğer

Yaklaşık 7 aydır süren ızdırap ötesi L5S1 fıtık
ve kanal darlğı ağrılarıma çok başarılı bir operasyonla vaad ettiklerinin çok ötesinde mükemmel sonuçla son veren doktoruma ve ekibine sonsuz teşekkürler. İyiki varsınız.

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kocaeli Özel Anadolu Sağlık Merkezi Diğer

Selçuk beye bel fıtığı ameliyatı oldum,ikinci kez tekrarlayan fıtığım oldugu icin riskli olmasına rağmen çok rahat bir operasyon geçirdim,hasta psikolojisine önem veren ve hastayı rahatlatan bir doktor. Ilgi ve alakası için başta hekimimize ve diğer çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Silivri Hastanesi

Merhabalar; babaannemin yaklaşık 10yıldır aralıklı bel ağrısı problemi vardı, gitmediğimiz doktor kalmadı, en son geçen ay Selçuk beyle görüştük, belinde kayma, fıtık, kireçleme, olduğunu ayrıca 8 adet vida takılacağını zor bir ameliyat olacağını söyledi, stresli bekleyiş ardından ameliyat başarılı geçti ve babaannem git gide daha iyi olmaya başladı , hayatımda Selçuk bey gibi merhametli, candan, samimi, bir insan tanımadım.. Kendisine minnettarız, herşey için çok ama çok teşekkürler, içimdeki sevgiyi yazılara dökmem imkansız iyi ki varsınız...

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Silivri Hastanesi

Annemin beli tutulmuştu. Daha önce de olduğu gibi kas gevşetici ilaç krem kullanarak geçeceğini düşünmüştük. Ama bu sefer öyle olmadı. Şikayetleri daha da artmıştı. Yatakta rahat yatamıyor dönemiyordu. Adım atarken bacağı çektiği için çok ağrısı oluyor acısından ayağa dikilemiyor, belini doğrultamıyor iki büklüm yürümeye çalışıyordu.

Çekilen Mr sonucu anneme bel fıtığı teşhisi kondu. Hatta fıtık patlamış diyerek hemen ameliyat olması gerektiği söylendi

Daha önce bel fıtığı ameliyatı olup olumsuz netice alan tanıdıklarımız olduğundan Annem kesinlikle ameliyat olmak istemiyordu.
Bu nedenle biz ameliyatsız tedavi yöntemlerine yöneldik. Birçoğunu da denedik. Ama olumlu bir netice alamadık. Annemin şikayetleri artarak devam ediyordu.

Bu zaman zarfında yakın bir arkadaşımın aynı şikayetlerden muzdarip iş arkadaşı bel fıtığı ameliyatı olmuş ve sonuçtan çok memnun kalmış. Ameliyat Medicalpark Silivri de Doktor
Selçuk Göçmen tarafından yapılmıştı.

Arkadaşım bize de Doktor Selçuk Göçmen'i tavsiye etmişti.

Biz de Dr Selçuk Beye gittik. Mr ları inceleyerek bize detaylı bilgi verip annemin acilen ameliyat olması gerektiğini söyledi.

Ameliyat olmayı asla kabul etmeyen annem Dr Selçuk Beyin güven verici sözlerinden etkilendi ki o an hiç düşünmeden ameliyatı kabul etti.

İyi ki de kabul etti. İki saatlık bir operasyon sonrası bütün şikayetlerinden kurtuldu. Ameliyatın ertesi günü doktorumuzun gözetiminde ayağa kalkıp dik bir şekilde adım atarak yürümeye başladı. Çok şükür. Gün geçtikçe daha da iyi oldu maşaAllah.

Şimdi annem :

"Ben 74 yaşındayım. Bugüne kadar çok doktora gittim çok doktor gördüm. Ama Selçuk Doktor gibisine rastlamadım. Kendisi güleryüzlü,mütevazi, sevecen,merhametli ve çok ilgili bir doktor.

Rabbime şükür ki Doktor Selçuk Göçmen ile tanışmamızı nasip etti
Allah yolunu bahtını açık etsin. Sağlıklı mutlu uzun bir ömür versin inşaAllah.
Ondan ve onu yetiştiren anne babadan Allah razı olsun "

diyerek dua ediyor.

1,5 yıldır süren bu acı ve ızdıraptan annemin kurtulmasına vesile olduğunuz için size çok teşekkür ediyorum.

Bizim için çok zor ve önemli olan bu ameliyat sürecinde hastanede hep yanımızdaydınız. Çıktıktan sonra da irtibatınızı kesmeyip bize her konuda yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyor iyi günler diliyorum.

Doğrulanmış kullanıcı

yıldır çektiğim anlam veremediğim fakat pisikolojik senin bu ağrıların dendiği doktorlar gördüm benim bildiğim pisikolojik ağrı bütün vucuda yayılır nasıl olurda sadece tek kolda olur anlamadım hatta sağ kolunda menisküs var diyen doktoru bile tanıdım 6 yıldır çektiğim bu anlamsız ağrı 31.05 2017 tarihinde doktorumuz Selçuk hocam tarafından gerçekleşen yaklaşık 5 saat süren başarılı bir ameliyatla son buldu Allah razı olsun hocam ben sizin hakkınızı nasıl öderim bilmiyorum bir gece kesin atın kolumu diye sabahı sabah ettim ertesi gün hocamın yanında iki büklüm buldum kendimi sağolsun o kadar iyi anlattığı durumumun aciliyetini 1 gecede karar verdim Allahima çok şükür sağ kolumu artık kullanabiliyorum ağrım yok karincalasmalar uyuşmalar yok parmaklarımi hissedebiliyorum daha çok yeni belki ama bütün ağrılarım bıçak gibi kesildi Selçuk hocam Allah razı olsun hakkinizi helal esin lutfen bizlerin sizin gibi degerli doktorlarimiza ihtiyacimiz var beni bu dertten kurtardın Allahim size bu meslekte en üst dereceye çıkmayı nasip etsin tekrar tesekkur ederim hocam. Deniz Sevim

Doğrulanmış kullanıcı

Neslihan Bacanlı 16.03.2017
Yaklaşık iki yıl önce geçirdiğim küçük bir kaza sonucu tesadüfen nur topu gibi boyun fıtığın var dendi bana.evet ağrılarım vardı ama sürekli spor yaptığımdan dolayı boynumun bu kadar kötü olduğunu hissetmemiştim.Ta ki bir MR çektirene kadar...O zamanlar Bandırmada yaşıyordum.Bandırma,Gönen,Balıkesir ve Bursa da gitmediğim beyin cerrahi uzmanı kalmadı.Mr ımı gören her hekim biran önce ameliyat olman gerekiyor dedi..çok araştırdım ama yinede güvenemedim.Eşimin Denizlili olması sebebiyle Denizlideki beyin cerrahlarını araştırdım,bir hemşire arkadaşımın tavsiyesi üzerine de Selçuk Beye geldim.hastaya olan ilk yaklaşımı,güleryüzü,tek tek hastalığımla ilgili herşeyi ameliyat olursam ne olur,olmazsam başıma neler gelebileceğini açıkca bana anlatması ona güvenmemi sağladı.O kadar hekimin içinden beni ameliyat edenin onun olmasını istedim.İyiki de istemişim.şuan ameliyat olalı yaklaşık iki ay kadar oldu artık boynum ağrımıyor.ne kadr strese de girsem boynum kasılmıyor..Allahıma çok şükür onu karşıma çıkardığı için.yalnız şunu söylemeden de geçemiycem. O kadr hastasına düşkün ki hastasının sağlığı herşeyin üstünde.Bunun için gerekirse ikiden fazla ziyaretçiyi kovar..Bir nevi ziyaretçi savardır kendileri;))..hele bide kontrolüne gitme....Yandın valla arar fırçalar...Nerdesin ? diye..;)) bu devirde senin gibi doktor bulmak pekde mümkün değil sanırım..herşey çok teşekkürler bnm becerikli,güleryüzlü,cerrahisi mükemmel, accık da huysuz doktorum....herkese de şiddetle tavsiye ederim sizin gibi güvenilir ve branşında iddalı doktoru..;))

Doğrulanmış kullanıcı

okan güzin 27-12-2016
Selçuk beyin hastası olan annem.,Allah ondan razı olsun,Yapmış olduğu teşhis ve tedavi sürecinde hastalarıyla okadar güzel ilgileniyor ki.hep güler yüzlü .mesleğini severek yaptığını çok rahat anlıyorsunuz.annemin sıkıntısı daha önce ameliyat olduğu belinde 3 yıl sonra mikrop birikmiş sırtının her yerine yayılmış. inanılmaz ağrıları vardı.her gün odasına o kadar sık gidip kontrol edıyorduki anlatamam belindeki mikrop okadar çok fazlaydıkı tedavinin 3-5 ay sürebilen hatta1 yıl süren vakalar olduğunu biliyorduk.biz 25 günde tedavi sürecimiz bitti.kontrollerimiz olacak.iiki tanımışım sizi. sizin gibi güvenilir saygılı başarılı bir doktorla tanıştığım için çok mutluyum artık inşallah hasta olmayız ama sizin branşınızla ilğili bir rahatsızlığım olursa bende ve çevremde sizden başka bir yere gitmem hocamın branşıyla ilgili her konuda şiddetle tavsiye ederim bizi mutlu ve sağlıklı yaptın siz ,aileniz hastalarınız mutlu ve sağlıklı olsun.

B
Doğrulanmış kullanıcı

15 yıldır çektiğim ağrıların sonunda bitmesini sağlayan Selçuk hocamdan allah razı olsun.13 yaşındayken ortaya çıkan hastalığımın belirtileri olan sol ayağımda incelme, ayağımın sürekli kırılması, bel ağrılarım ve en sonunda dayanılmaz hale gelen ayağımın sekmesi ve şiddetinin artması sonucunda birçok uzmanlar başvurmama rağmen bir sonuç alamadım. Artık iyileşemeyeceğime inandığım ümidimi yitirdiğim zamanda bir yakınımın sayesinde Selçuk hocamla tanıştık ve bana ameliyat edebileceğini söyledi ilk düşündüğüm şey dayanılmaz ağrılarımdan kurtulacağim düşüncesinin sevinciydi. Ortalama 8 saat süren operasyon 3 saatlik yoğun bakımda kontrolü ve 6 gün hastanede tedavimin ardından sağlığıma kavuştum. O nedenli güler yüzü, anlayışı, insana olan yakınlığıyla,düzenli kontrolleriyle beni iyileştiren Selçuk Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. O kadar hastane gezdim şehir içi veya şehir dışı o kadar hekime muayene oldum sizin gibisi karşıma çıkmadı. Şimdi ayağa kalkıp, kendi işimi kendim görebiliyorsam önce Allaha sonra size sonsuz teşekkürler hocam. O güler yüzünüz hep gülsün inşallah. Sizin gibi hekimlerin her zaman yakınımızda olması bize güven verir iyiki tanımışım sizi. Braşında çok başarılı, güvenilir, iyi niyetli, anlayışlı olan hocamı herkese anlatıyorum ve benim gibi artık ağrılarından yılmış olan yakınım da soran arayan herkese gözü kapalı tavsiye edebiliyorum.İşinde çok başarılı MÜKEMMEL birisisiniz. Allah yardımcımız ve yanımızda olsun inşallah. SEVGİLER.... Aysel Göksu 25.11.2015

C
Doğrulanmış kullanıcı

Eşimin 2015 Haziran ayından bu yana dayanılmaz bel fıtığı ağrıları vardı, biz bu durumu eşimin bel fıtığı olması sebebiyle normal göruyor,ilaçlarla geçiştiriyorduk, ancak Aydından gelerek Denizlide eğitim için bulunduğumuz günlerde eşimin ağrıları dayanılmaz derecelere ulaştı ve ayağa kalkamayacak duruma geldi, Bu sebeple acil olarak Denizli Cerrahi Hastanesi'nde görevli Doç. Dr. Selçuk Bey'e geldik, kendisinin çok yoğun ilgi ve alakayla karşılaştık, Eşimin muayene ve mr sonuçlarına göre bizi hemen cepten arayarak bilgilendirdi, eşimin bel fıtığının patladığını ve acil ameliyata alınması gerektiğini söyledi, Onun bilgi ve tecrübesine güvenerek ameliyatı kabul ettik, ameliyat esnasında olsun veya sonrasında olsun bize karşı çok candan ve samimi davrandı, eşimin ameliyatıda sorunsuz bir şekilde tamamlandı, çok şükür o ağrılarından eser kalmadı, yeniden dünyaya gelmiş gibi oldu eşim, şuan iyileşme sürecinde bulunmakta olup ilgi ve alakasını Doktorumuz her konuda üzerimizden eksik etmedi, Allah Şelçuk Bey gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin,sayılarını artırsın,kendisine müteşekkir ve minnettarız, Alllah Razı Olsun. Çağrı - Zehra SEFEROĞLU.

G
Doğrulanmış kullanıcı

HARİKA bir doktor dediğim nadir insanlardan birisi. Kesinlikle bu mesleği hakkıyla yapan her hastayla ayrı bir özveriyle ilgilenen güler yüzlü sıcakkanlı düşünceli ve her şeyden önce VİCDANLI ve MERHAMETLİ insan. Babam uzun zamandır bel ve boyun ağrısı çekiyordu. MR sonucunda babamın ameliyatına karar verildi.( felç kalma riski büyüktü..) Kendimde sağlık çalışanım olduğum için yaptığım araştırmalar sonucunda böyle tehlikeli bir ameliyatı yapamayacağını yaptığı ameliyat sonucunda çıkan sonucun mesleki hayatına yansımasından korkan hekimlerle karşılaştım. Netice de doğru yolu buldum ve soluğu Selçuk abinin yanında aldım. Ameliyatın tehlikeli olduğundan uzunca bahsettikten sonra yine de böyle bir riskin altına girmeyi göze aldı. Bu duruma aslında şaşırdım ve çok ta takdir ettim. Sonuçta Selçuk abi İstanbul'dan yeni gelen kalan kariyerine burada devam eden Denizli için yeni bir Dr. du. Ki böyle bir riski almasını da beklemiyordum açıkçası. Ameliyat günü geldiğinde içimizde tek bir soru işareti dahi yoktu. Çok güveniyorduk. Zor geçen ameliyattan sonra babam tabii ki de eskisinden daha da iyi çıktı. Şu an sanırım 10 yaş daha gençleşti hatta bunun sırrını merak ediyoruz:).Sağlıkta güven çok önemlidir. Özellikle de ameliyat konularında insanlar kendilerini kolay kolay teslim etmek istemezler. Fakat Selçuk abinin çıkardığı mükemmel sonuçlardan sonra insan tereddüt bile etmeye çekinir.Sonuç olarak yaptığı işin hakkını veren özverili akıllı çalışkan dürüst ve mükemmel bir Dr... Emeği de Hakkı da büyüktür. Kendisine ve onu tanımama vesile olan insana sonsuz teşekkürler...Başarılarının devamını dilerim. Gülşah ESGİN

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1975 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 2000 yılında GATA Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2001-2003 yıllarında ...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Beyin Hastalıkları
  • Hidrosefali
  • Bel fıtığı
Tümünü göster

İlgili aramalar