Psk. Selin Ateşer

Kaydet

Psikoloji

14 görüş

Kaydet


Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Psikoloji Randevusu

Beier Cümle Tamamlama Testi

Benton Çizgi Yönünü Belirleme Testi +5 daha fazla

Bilişsel Davranışçı Terapi

Deneyimsel Oyun Terapisi

Ebeveyn Danışmanlığı

Tümünü göster


Özgeçmiş

Hakkımda

İlk ve orta öğretim yıllarımı doğum yerim olan Osmaniye de tamamladım. 2011 yılında DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ BÖLÜMÜN...

Daha fazla


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Osmaniye

Diğer Hizmetler


OsmaniyeOsmaniyeOsmaniyeOsmaniyeOsmaniyeOsmaniyeOsmaniye

14 hasta/danışan görüşü

Genel skor

A
Doğrulanmış
Konum: İş stresi

İlk görüşmem kendimi ifade etmem konusunda iyi geçti 2. Görüşmemde beklentim ilk görüşmemdeki sorunlara kesin çözümcül öneriler almayı bekledim ancak genel olarak ilk görüşmenin özeti oldu.birçok konuyu hatırlatmaya gerek duydum. Görüşme sonunda tek bir öneride bulundu. Bir kaç seansta problemlerimin halledeceğim zannediyordum ancak bir sürece bağlı ilerleteceğini gördüm.

R

İnternetten araştırarak çocuğum için gittim Selin Hanım'a. Seanslarımız şu an bitti, 3 ay kadar seans almıştık. Oldukça bilgilendirici, seanslar sonrasında beni arıyor ve yönlendirmelerde bulunuyor. Sürekli çocuğumun durumunu kontrol altında tutuyordu. Hala iletişim halindeyiz, zaten bir sorun olursa her zaman için arayabilirsiniz demişti. Oyun terapisi ile seans aldık. Çocuğumdaki değişimi çevremizdekiler bile farketti. Olumlu sonuçlar aldık.

E

Kızım için araştırarak gitmiştik kendisine. Kızım kendisini çok seviyor, severek gidiyor seanslarına. Hala devam ediyoruz. İlk etapta her hafta gidiyorduk, artık iki haftada bir gidiyoruz. Sakinliği ve telaşlandırmadan, korkutmadan yaklaşımından çok memnun kaldım. Seansları oldukça başarılı. Güzel sonuçlar aldık, almaya da devam ediyoruz.

H

Farklı bir doktorun yönlendirimi ile gittik Selin Hanım'a. Oğlumun korkuları üzerine başvurmuştuk. Karanlık korkusu vardı, bunun yanı sıra gündüz vakti bile internette, televizyonda izlediği şeylerden bile etkileniyordu. Şu anki uygulamalardan oldukça memnun kaldık. Oğlum da kendisini oldukça seviyor, güzel bir iletişim kurdular. Normalde doktorlardan çekinir, gitmek istemezdi. Selin Hanım'da bunu yaşamadık.

H

İnternetten araştırarak gitmiştim Selin Hanım'a. Çok iyi empati kuruyor ve danışanını çok iyi anlıyor. Sempatik ve güleryüzlü birisi. Bana önerdiklerini uyguladım, stresim azaldı hatta hiç kalmadı diyebilirim. Tek seansta sonuçlandı tedavimiz. Çok memnun kaldım kendisinden.

E

Araştırarak gittik Selin Hanım'a, çocuğum için hizmet alıyoruz. Seanslarımız devam ediyor, yaklaşık 2.5 aydır danışanıyız. Çocuğuma yaklaşımından çok memnun kaldım. Ses tonu olsun, kurduğu cümleler olsun benim de örnek aldığım şeyler oldu. Çok memnun kaldık, çocuğumda da olumlu yönde değişimleri de gözlemliyoruz.

G

Selin Hanım ile 4 haftalık beraberliğimiz oldu. Ama o 4 hafta da güzeldi. Kızıma da bana da yararlı oldu. Güleryüzü ve samimiyeti güzeldi. 6 yaşında kızım da çok severek gitti. Her hafta gitmek istiyordu.Ben de çok memnun kaldım.Çok güzel sonuçlar aldık .Kızımda da değişiklikler fark edilebilir derecedeydi. Ben bile değiştim. Benim arkadaşım da öğretmen, bir iki veli için tavsiye edecek Selin Hanım'ı. Soran kişilere de tavsiye ederim. Çok iyi bir insan. Hem danışman olarak hem de çocukların dilinden anlaması güzeldi. Ben çok memnundum.

H

Selin Hanım'ı internet üzerinde yapılan yorumlardan dolayı tercih ettim.Ve hiç pişman olmadım. Ben de birkaç kişiye tavsiye ettim kendisini. Çok memnun kaldım. Kaliteli ve bilgili biri. Kızımın kendisine olan güveninin geri gelmesini sağladı. Şimdi okula giderken ağlamıyor.Olumlu bir sonuç elde ettik. Güleryüzlü ve ikna ederek konuşması,kızımı olumsuz bir vaka gibi göstermeyip kızım açısından motive edici şeyler söyledi. Psikolojik olarak ben de etkilendim. Benim de toparlanmama yardımcı oldu.Kendisine selamlarımı iletiyorum.

F

Selin Hanım'a bir tavsiye üzerine gittim. Çok memnun kaldım. Hala da devam ediyoruz. Çok sakin, çok anlayışlı, yol gösteriyor, doğru teşhisler veriyor. İletişimi çok güzel. Ben çok güzel sonuçlar aldım. Oğlumu götürüyorum. Oğlum da çok sevdi, çok bağlandı.Gayet memnunuz kendisinden.Selin Hanım'ı önerdiğim kişiler de oldu.Herkese de tavsiye ederim.Çok anlayışlı biri. Selin Hanım çok başarılı bir psikolog. Başarılarının devamını diliyorum.

R

Selin Hanım ile birlikte çalışırken çok güzel yol kat ettik. Oğlum 7 yaşlarındaydı, uzun bir dönem gitti. Biz bitirdik diye üzülürken, bir yandan iyileşmemize seviniyorduk. Çok güzel katkıları oldu.Oğlumu çok sevdi. Oğlum da aynı şekilde. Oyun terapisi ile ilgili bilgi sahibi değildim.Selin Hanım'dan bilgi alıyordum. Evde oynadığı oyunlardan, nelerden neler çıkartmam gerektiğiyle ilgili bilgi veriyordu bana. Oğlumun kullandığı cümlelerden hepsini soruyordum.Selin Hanım'da tek tek açıklıyordu bana.Sadece oğlum değil ailecek yaşam kalitemizde değişme oldu. Güzel yönlendirdi bizi.Herkese tavsiye ederim kendisini.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

İlk ve orta öğretim yıllarımı doğum yerim olan Osmaniye de tamamladım. 2011 yılında DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ BÖLÜMÜN...

Daha fazla


Diğer içerikler

Makaleler (11)

Röportaj

Sıkça Sorulan Sorular