Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Korutürk Mahallesi Funda sokak 27/29 Daire 1, Balçova, İzmir
Dr. Sema İlhan Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Nakit, Kredi kartı

Halk Sağlığı Randevusu

Randevu

Homeopati +2 daha fazla

Ağrı Terapisi

Koruyucu Sağlık HizmetiÖzgeçmiş

Hakkımda

Dr. Sema İlhan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde Halk Sağlığ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Anemi
  • Egzama
  • Uyku Problemleri
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Korutürk Mahallesi Funda sokak 27/29 Daire 1, İzmir

Dr. Sema İlhan MuayenehanesiKorutürk Mahallesi Funda sokak 27/29 Daire 1, İzmir

Dr. Sema İlhan MuayenehanesiKorutürk Mahallesi Funda sokak 27/29 Daire 1, İzmir

Dr. Sema İlhan Muayenehanesi

Diğer Hizmetler


Korutürk Mahallesi Funda sokak 27/29 Daire 1, İzmir

Dr. Sema İlhan MuayenehanesiKorutürk Mahallesi Funda sokak 27/29 Daire 1, İzmir

Dr. Sema İlhan Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
20 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dr. Sema İlhan Muayenehanesi Diğer

Dr.Sema İlhan katıldığım grup çalışmalarında ve bireysel seanslarımızda konulara hakimiyeti, bilgisi, danışanıyla olan ilişkisi, danışanın kendisini rahatlıkla ifade edebilmesi için alan açması, sağlıklı ilerleyen bir süreç oluşturması , etik kurallara dikkat etmesi nedenleriyle tercih ettiğim ve önerdiğim bir hekim.


S

Hayatımda çok yakınlarım ile ilgili bir türlü bitmek bilmeyen terslikler, sıkıntılar, içinden çıkılması mümkün olmayan sorunlarla içiçe yaşadığım bir dönemde Dr Sema İlhan ile tanışarak çalışmalara başladık. Kapalı grup halinde yapılan bu çalışmalar sırasında özellikle aile dizimleri ile ortaya çıkan, yaşamımdaki tıkanıklıklar gün ışığına çıkmış oldu. Farkındalık çalışmaları yaşama bakış açımızı değiştirdi. Pek çok şey öğrendik yaşama dair ve atalarımıza kadar uzanan bir yolculuğa çıktık hep birlikte..Artık yaşamın akışına tamamen bırakmaya hazırım kendimi. Geçmişten bu güne uzanan sorunları hissedebiliyorum.Anı yaşamayı öğrendim.Çok yakınım bile olsa herkesin kendi yaşam mücadelesinde ve ruhsal olgunluğa erişmesinde kendinden sorumlu olduğunu biliyorum. Kendimi ve çevremi özgür bırakabiliyorum.Dr Sema İlhan ile birlikte yürüdüğümüz bu yolculuk için kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Yaşamıma dokunduğu için minnettarım.


Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dr. Sema İlhan Muayenehanesi

Sema Hanım pek çok farklı alandaki uzmanlığını (titizlikle sentezleyen ve hasta/danışanın ihtiyacını çok iyi yakalayan bir hekim ve terapist. Bireysel ve grup çalışmalarında kendisinden destek aldım. Ve pek çok yakınımı yönlendirdim. Ağrı, depresyon, öfke yönetimi, ilişki problemleri için (ben ve yakınlarımın detsek aldığı konular) başka yerde vakit kaybetmeden doğrudan başvurabileceğiniz bir uzman olarak önerebilirim. Kendisine titiz çalışmaları ve özenli yaklaşımı için tekrar teşekkürler


A

Ayak ve bel ağrılarım için gitmiştim Sema Hanım'a ve şikayetlerim oldukça azaldı. Homeopati tedavisi aldım kendisinden. Gittiğim başka bir doktor önermişti kendisini. Çok hanım, çok şeker ve ilgiliydi benimle. Oldukça memnun kaldım.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dr. Sema İlhan Muayenehanesi Aile dizimi kapalı grup çalışması

Sema hocam ile kapalı grup çalışmamızda,10 ay süre ile 6 kişilik kapalı grup çalışmasına katıldım.Bu süre zarfında farkındalığıım arttı.Kendim,aile geçmişim ve atalarıma dair çeşitli bilgiler ışığında şifalandım,geliştim.İyi ki yollarımız kesişmiş,iyi ki hocam hayatıma dokundu.Sevgiyle..


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dr. Sema İlhan Muayenehanesi egzama

Sema Hanımla tanışmak ve onun danışanı olmak hayatım da yaptığım iyikilerimden biri. İki yıl önce egzama şikayetim sebebiyle başvurduğum sonrasında tüm sağlık sorunlarım ve psikolojim için güvendiğim bir rehber oldu kendisi. Verilen 20 kilo, iyileşen egzama, bel ve boyun fıtıklarım için yaptığı bowen terapisi ile geçen ağrılarım ve daha sayamadığım çok kıymetli katkıları. Ülkemizde hastaya bütüncül yaklaşan uygulamayı kendisiyle anladığım ve önerdiği tüm sağlıklı tedavi yöntemleriyle benim için çok kıymetli bir sağlık neferi.İyi ki Sema Hanımla yollarım kesişti.


A

Sema Hanım'la ben geçen yıl Nisan ayında tanıştım. Bel ağrılarım vardı, her güne ağrılarla uyanıyordum. Temmuz ayına kadar terapi aldım, onun da verdiği egzersizlerle artık ağrılarımdan kurtuldum ve hayat dolu, enerjik biri oldum yeniden. Eşimin de sırt ağrıları vardı, en ufak bir rüzgarda tutuluyor ve başına vuruyordu ağrılar. Çocuklarımı da götürüyorum akut problemi yaşadıklarında. Kimyasal ilaçlar kullanmadan, homeopati ile tüm sorunlarımızı çözüyor. Her zaman ulaşabiliyorum kendisine ve destek alabiliyorum. Bir arkadaşım önermişti, bilgi almak için aradım ve direkt kendisi açmıştı, bu çok hoşuma gitti ve çok mütevazi gelmişti.


H

Ben hem homeopati hem de aile dizilimine katılıyorum.Her iki çalışmasından çok memnumum.Sema Hanım'ın özellikle kendisini geliştirmesi çok hoşuma gidiyor.Ben de bir eğitimciyim. Kitap önerileri yaptığım çalışmaları tamamlayıp, önerdiği kitaplar özellikle homeopatisinden çok memnunum.Vücudumun kendisini şifalandırmasını sağlıyor,bu konuda verdiği düzenlemelerle bana destek oluyor .Bir bütün olarak hem psikolojikmen hem de fiziksel olarak kişiyi alması çok güzel .Hastasını bir bütün olarak ele alıp o şekilde yaklaşıyor.Kişisel olarak iletişimini çok seviyorum,çok dengeli,bizimle sıcak bir iletişim kuruyor.Ben mutluyum kendisiyle birlikte olmaktan.Ben Nazilli'den İzmir'e 2 yıldır Sema Hanım için gidiyorum ve çok memnunum, geldiğim nokta güzel,aldığım yol olumlu.

Dr. Sema İlhan

Nazik geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim. Homeopati ve sistemik yaklaşım sizin talebiniz, ısrarırınız ve iyileşmenizin sorumluluğunu üstlenmeniz ile daha iyi yardımcı oluyor. size eşlik etmek te mutluluk verici... sevgiler


B

Sema Hanım'la birlikte 2 yıl ilerledik.Kendi yaşadığım ailevi problemlerim için, hatta annemi kaybettim.Bu süreçte bana destek olması adına gittim. Oldukça iyi geri bildirimler aldık,iyi ilerledik.Sema Hanım insanlara faydalı ve yararlı olmaya odaklı bir kadın.Aldığı eğitimlerle kendisini çok geliştiriyor,bu bana da çok yansıdı 2 yıl boyunca.Bilgileri güncel, onun sayesinde başka insanlarla da tanıştım. Bu da önemli bir etken oldu benim için.Şu anda ihtiyacı olan farklı insanlara da tavsiye ediyorum.

Dr. Sema İlhan

Olumlu izlenimler edinmiş olmanıza sevindim ve geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim. sevgiler


N

Kendisiyle aile dizilimi çalışmasına katıldım.Bana çok iyi geldi,çok şifalandığımı hissediyorum.Atalarımızdan aldığımız bazı yüklerle doğuyoruz ve onu bu yaşantımıza yüklüyor ve sorunlar yaşıyoruz, hep süre gelen sorunları yaşıyoruz.Ben çok şifalandığımı hissediyorum her çalışmasından.Benim şeker rahatsızlığım vardı ve fazla yemek yiyordum.Sema Hanım'ın desteği, ailevi çalışmalarından sonra bu bitti ve düzene girdim. Aralıklarla gidiyorum, ziyaret ediyorum.

Dr. Sema İlhan

Iyi haberler ile devam eden sürecinize dair geri bildiriminiz için çok teşekkür ediyorum.. iyileşme sizlerin talepleri ile başlıyor ve aslında kolay bir süreç değil. Bırakmadığınız ve ısrarınızı sürdürdüğünüz sürece çok yönlü iyileşiyorsunuz ... size bu yolculukta eşil etmek keyif verici... sevgiyle


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Sema İlhan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde Halk Sağlığ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Anemi
  • Egzama
  • Uyku Problemleri
Tümünü göster

Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar