Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Cumhuriyet Cd. Çevre Yolu Üzeri, Gemlik
Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

11 hasta yorumu

Genel skor

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Diğer

Serdal beye ne kadar teşekkür etsem yeterli olmaz kendisi sakin ve tecrübeli bir hekim olması hasebiyle bana son derece güven verdi ilgi alakası ise mükemmeldi hekimliginin hakkını veren degerli bir insan sezeryan dogumumu basarılı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi allah ondan razı olsun..


Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Diğer

Cok iyidir... Tavsiye ederim sizde memnun kalacaksınız... İkizlerimin takibinde her an yanımda oldu bana sonsuz güven vermişti...


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Serdal Ayhan mükkemel bir doktor. Doğumu onunla yaptım hemde vajinal doğum sürdü sadece 4 saat. Çok memnunum. Doktor bey işini çok iyi biliyor. Her keze tavsiye ediyorum.


Doğrulanmış kullanıcı

Hamileliğimin 5.ayından itibaren tavsiye üzerine kontrollerime Serdal Bey e gitmeye başladım ve sezeryenimi de o yaptı.Hasta doktor diyaloğu açısından Son derece ilgili ve çok yoğun olmasına rağmen sabırla tüm sorularınızı yanıtlıyor. Aynı zamanda çok başarılı bir operatör, ilk sezeryenim sonrasında yaşadığım problemlerin hiç birini yaşamadım.. Şiddetle tavsiye ederim..


Doğrulanmış kullanıcı

Izmir de gittiğim birçok özel hastanedeki kadın doğum doktorundan çok daha iyi bir doktor Serdar bey çok anlayışlı ve tüm sorularıma sabırla ve nazikçe açıklayıcı sekide cevap veriyor. Kendisi çok sakin ve nazik bir doktor devlet hastanesine üstelik bir ilçenin devlet hastanesinde böyle nitelikli böyle insancıl bir doktorun olması gurur verici kendişine teşekkür ederim..


E
Doğrulanmış kullanıcı

15 haftalık hamileyim ve serdal beyden cok memnunum Allah onun gibi doktorları başımızdan eksik etmesin


M

bende cok memnun kaldım ikinci kez hamleyim ve yine serdal beye gidiyorum konturolle cok gulr yüzlü iyi bi doktor cok teşekkür ederim hersey için


F

39 yaşında ilk doğumumu yaptıran serdal ayhan beyefendiye çok ama çok teşekkür ederim. Mükemmel bir doktordur, hastasına sahip çıkan her zaman her koşulda yanında olan, işini çok iyi bilen bir hekimdir.2.çocuğumu yapmak istiyorum ancak hekimim baska şehire gittiği içiin korkuyorum, keşke bursa sizin gibi bir değeri kaybetmesiydi, yeni yerinizde başarıler dilerim.


R
Doğrulanmış kullanıcı

40 haftalık gebeydim ve kontrollere 9 ay boyunca baişka bir doktora gidiyordum fakat doktorum beni uğraşmamak için sezeryana almak isteyince başka doktor aradım fakat beni serdal beyden başka kimse kabul etmedi o anda okadar çaresizdimki allah ondan razı olsun bana 2,5 saatte normal doğum yaptırdı ve ilgi alakasıyla bütün moralimi düzeltti kendisine sonsuz teşekkürler bitanesiniz


C
Doğrulanmış kullanıcı

Diğer drlara haksızlık etmek istemem ama bana göre en iyisi Serdal AYHAN.Listede adını nedense göremedim,ne kadar zamandır sayfanızı güncellemediğinizide çok merak ettim doğrusu.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar