Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Eskişehir
Doktor Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm.Dr. Sevda Mutlu Bozkurt, Eskişehir Özel Sakarya Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.


İlgi alanları

  • Vaskülit
  • Emboli
  • Akciğerde Kitle
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

4 hasta yorumu

Genel skor

Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Göğüs Hastalıkları Randevusu

Bugün uzun süren bir öksürük nedeniyle Sevda hocama göründüm. Yaklaşımıyla, tedavisiyle, verdiği bilgilerle çok iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum. Çok anlayışlı ve güleryüzlü bir doktor. Memnuniyetimi buradan paylaşmak istedim teşekkürler Sevda hocam .

A

Sayın doktoruma göğüs rahatsızlıklarından gitdim solunum testi ve filim çektirdi. ilk öncelikle sigarayı bırakmam konusunda ikna etdi. genç azimli işinin ehli bir doktorum aldığım ve halen kullanmakta olduğum ilaçlarla bronşlarım temizlenior çok tşk eder görevinde başarılar dilerim saygılar hocam :)

C

SEVDA HANIM ALANINDA SON DERECE BAŞARILI BİR UZMAN DOKTORDUR.BEN ASTIM KOAH HASTASIYIM 1,5 YILDIR HASTASIYIM .AYNI ŞEKİL EŞİMDE ASTIM HASTASIDIR.UYGULADIGI TEDAVİ YÖNTEMİNDEN SON DERECE AİLECEK MEMNUNUZ.KENDİLERİNE TEŞEKKÜRLERİMİ BİR BOR BİLİRİM.....

B

benim babam 20 yıldır astım bronşit hastasıdır.fakat kaç doktora götürdüm ise sağlıklı bi sonuç alamadım .fakat sevda hanımla tanıştıktan sonra ilaçlarını değiştir di sürekli irtibat sağladı yani ilaçları kullansın şu gün kontrole gelin gibi tavsiyeleri oldu. birde sevda hanımda gözlemlediğim en büyük özellik işinin ehli olması ve nokta atşı yani kesin tanı anlamında kendini geliştirmiş olduğunu gördüm buda onun işinde ne kadar başarılı olduğunun göstergesi bence. burdan sevda hanıma babama göstermiş olduğu yakın ilgi alakadan dolayı kendine tşk eder başarılarının devamını dilerim. saygılarımla. bahri kısaoğlu.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm.Dr. Sevda Mutlu Bozkurt, Eskişehir Özel Sakarya Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.


İlgi alanları

  • Vaskülit
  • Emboli
  • Akciğerde Kitle
Tümünü göster

İlgili aramalar