Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

8 hasta yorumu

Genel skor

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi Diğer

Sevda Hanim benim cocukluktan genclige, genclikten yetiskinligime yaklasik 20 senedir takibimi gerceklestiren, harika bir doktor. Isini oyle titizlikle ve ozenle yapiyor ki sadece muayene olmuyor, ustune bir de boyle sevecen ve caliskan bir insanla karsilastiginiz icin ilham doluyorsunuz. Yillar once kalbimle ilgili bir sorunu cok onceden teshis edip onlemleri aldirmisti. Insani makine gibi gormeyip butunsel yaklasan, karsisindaki insani ciddiye alan, doktor kelimesinin hakkini veren boyle bir insanla karsilastigim icin kendimi sansli hissediyorum. Yolunuz ona dustuyse si de sanslisinizdir, saygiyi ve gulucugu eksik etmeyin.

T
Doğrulanmış kullanıcı

Değerli Dr. Sevda OSMANOĞLU 1999 yılının son aylarından beri eşim,ve ailemin diğer fertleri ile birlikte tanıdığımız , ziyaret ettiğimiz hastasına neredeyse hastasından yakın bir tıp insanı..BAŞKENT Hastanesi ne yazık ki bu ara Karşıyaka'da faal değil..Bu yanlışlıktan kısa sürede dönüleceğini, başta Dr. OSMANOĞLU olmak üzere bu yararlı kuruluşun tekrar İzmir'e hizmete devam edeceğini kalpten arzuluyoruz..Sevda Hanımefendi, sizi çok seviyor,sayıyor ve arıyoruz..Bize gösterdiğiniz yakın ilgi ve dostluk için teşekkürlerimizi lütfen kabul ediniz..AYHAN&TARHAN KOLDAŞ

Doğrulanmış kullanıcı

sevda hanım mükemmel ötesi bir hekim ve mükemmel ötesi bir insan. kendimi çok şanslı hissediyorum yaşadığımız bu hayatta gerçekten hekimlik alanında her konuda bu kadar başarılı olmasının yanında hastalarının bir detayını unutmayan ve kimsenin önemsemediği konuları bile detayı ile önemseyip pek çok hekimin gözardı ettiği rahatsızlıkları teşhis edip bunların tedavisinde çok başarılı bir doktor. üç kuşak anne anneanne ve ben olmak uzere ailemizin doktoru...bizim için çok değerlisiniz... dün başkent hastanesinin kapatılmasından öturu göremedim çok üzüldüm iletişim bilgilerinizi de vermediler ama ben sizi bırakmayacagım nereye giderseniz gidin sizi takipteyim.... iyi ki varsınız Allah herşeyi gönlünüze göre versin inşallah...sizin gibi mükemmel bir hekimi de başımızdan eksik etmesin. amin. sizi çok seviyoruz...

C

Sevda Hanım, kendisini hastalarına adamış bir hekim. Benim tedavi ve kontrollerimde her zaman en ince detayla ilgilenir. Geçen sene yataklı tedavim sırasında, ayrı binada olamamıza rağmen günde üç kez gelip kontrol ediyordu ve aldığım gıda ile bile bizzat ilgileniyordu. O benim kanatsız meleğim. Allah onu ailesine ve hastalarına bağışlasın.

S

Mükemmel bir insan, mükemmel bir doktor. Benim için onu tanımak büyük şans. Babamın ciğerindeki minicik bir lekenin takibini çok önceden sağladı ve bugün onun sayesinde erken teşhisle kanser ameliyatı olabildi. Eşimi normal bir kontrolde kalp doktoruna yönlendirerek normalde asla bilemeyeceğimiz kalp sorunlarını fark etmemizi sağladı. Hep onun sayesinde önlemler aldık biz. Ailecek minnettarız kendisine. Koruyucu meleğimiz gibi. Babam 30 sene tiryakilikten sonra onun bir sözüyle sigarayı bıraktı. İyi ki varsınız sevda hanım. Gerçekten kendisi ailemizin doktoru.

H

Dr Sevda Hanım, sadece mesleğine olan aşkı ve branşındaki bilgi ve deneyim hakimiyeti ile değil, hasta ve hasta yakınlarına olan güleryüzlü ve zarif tavrı ile de gönülleri fethediyor. Bu kadar mı kendisini insanlığa adar bir insan... Allah bu güzel insana uzun ömürler versin. Hep gülsün güzel yüzü.

N

Sevda Hanım,alanında son derece ilgili ve bilgili,en ufak detayı dahi gözardı etmeyip değerlendiren,hastasına içinde bulunduğu durumu anlaşılır bir dille izah eden,daima güleryüzlü, samimi ve mütevazi.Teşhis ve tedavisine son derece güvendiğim ve inandığım bir doktor.Keşke,bu düşüncelerimi diğer,birçok doktor için de söyleyebilseydim...Kendisinin varlığı benim için bir şans..teşekkürler.

H

Sevda Hanım mükemmel ve bilgili bir doktor.Beş ay boyunca sebebi bulunamayan,onlarca paket antibiyotik kullanmama neden olan öksürüğümü teşhis ederek süratle iyileşmemi sağladı.Hastasıyla bir yakınıymış gibi ilgilenerek muayene ediyor.Teşhis ve tedavisi çok isabetli.Hastalığınızla ilgili ayrıntılı bilgi vermesi de sizi önemsediğini hissettiriyor.Ayrıca benim tavsiyemle kendisine giden arkadaşlarım da tedavisinden çok memnun kaldıklarını anlattılar.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar