Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi

Yalı Mahallesi 6471/5 Sokak No:7

Karşıyaka ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi İzmir ilinde Bostanlı mahallesi 6371.sokakno:34 Bostanlı adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Vakıf Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bora Limnili Diğer

  Annemin vücut enfeksiyonu nedeniyle el baş parmağında dolama meydana gelmişti. İzmir'deki tüm acil servisleri dolastiğımızda ortapedi uzmanı görmesi gerekir dedi. Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne güvenimiz çok olduğu için Hemen Bora Bey'den randevu talep ettik. Hastasına karşı çok asil ve kibar bir yaklaşımı var . Doğru tanı ve tedavi yöntemleri ile hızlı sonuç ve iyileştirme yöntemleri ile çok iyi bir hekim olduğunu anlıyorsunuz. Annem gibi titiz ve pinpirikli bir hastayı bile sakinliği ve uzmanlığı ile memnun birabilen bir hekim. Ayrıca hastalarını evden 2 er gün arayarak hal ve durumunu takip etmesi ayrıca taktire şayan bir durum. Kendisine teşekkür ederiz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sevda Osmanoğlu Diğer

  Sevda Hanim benim cocukluktan genclige, genclikten yetiskinligime yaklasik 20 senedir takibimi gerceklestiren, harika bir doktor. Isini oyle titizlikle ve ozenle yapiyor ki sadece muayene olmuyor, ustune bir de boyle sevecen ve caliskan bir insanla karsilastiginiz icin ilham doluyorsunuz. Yillar once kalbimle ilgili bir sorunu cok onceden teshis edip onlemleri aldirmisti. Insani makine gibi gormeyip butunsel yaklasan, karsisindaki insani ciddiye alan, doktor kelimesinin hakkini veren boyle bir insanla karsilastigim icin kendimi sansli hissediyorum. Yolunuz ona dustuyse si de sanslisinizdir, saygiyi ve gulucugu eksik etmeyin.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Balcı Pelvik Muayene

  Polip alınması için gitmiştim doktor bey işinde son derece profesyonel , dikkatli ve titiz gerek hekimlik becerileri gerek açıklayıcı ve nazik tutumları olsun çok başarılı bir doktor. Muayene odasından çıkarken aklınızda hiçbir soru kalmıyor işine tamamen hakim bir doktor. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak İzmir de tavsiye edeceğim doktor.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Tuğba Han Yılmaz Laparoskopik Cerrahi

  Verdigi guvenve güler yüzü ile endişelerimden kurtulup 24.03.2022 tarihinde Laparoskopik Adrenalektomi ameliyatımı başarıyla yapan Dr Tuğba Han Öner doktoruma sonsuz teşekkürlerimle.
  Mükemmel bir bilim insanı...


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aslı Akın Aslan Diğer

  Aslı doktorumla içimde ki kaygı korkularla baş edebilmek için doktor arayışına girdiğim de yollarımız kesişti. İyl ki karşılaşmışız eşim ile birlikte gider, sohbet edilir sorunlarımız dikkatle dinlenilir ona göre ilaç verip takip eder olumsuzluk anında bir mail ile duruma müdahale eder hemen farklı çözüme gider bunu bilmem kaç doktor yapabilir kendimi şanslı hissediyorum zor anımda varlığını hissettirdiği için iyi ki varsınız herşey için teşekkür ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Belkan Uzun Diğer

  Gerçekten hastasına ilgili saygılı halden anlayan çok beyefendi bir kişilik. Oğlumun okulda düşmesi kafasını çarpması ve sonrasında kusması şikayeti ile gittik tüm tetkikleri yaptı ekstra görüşler aldı gerekli tedaviyi uyguladı süreci çok kaliteli yönettiğini kesinlikle söyleyebilirim. Teşekkürler


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Hakan Boya Diğer

  Annemin iki dizindeki ileri derecede şikayetleri üzerine Hakan hocamıza ulaştık. Bir çok kez prof. dr. muayene tecrübemizin aksine mütevazi yaklaşımı, konuya hakimiyeti ile bizi tatmin etti. Muayene sonrasında protez takılması için randevumuzu aldık. Hasteneye girdiğimiz andan itibaren ilgisinden çok memnun kaldık. İyi geçen bir ameliyat sonrası bir haftada hastenede kaldık. İlk kontrolümüze bu gün (30 Kasım 2021) olduk. Her an her dakika yanımızda olduğunu söylemesi içindeki iyi niyeti yeterince dışarı vurdu. Biz çok memnun kaldık. Allah onunda sağlığını bozmasın.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Birsen Şahin Satılmış Diğer

  Bugün kendisine muayene oldum. Randevu saatimde alındım. Daha önceki tetkiklerimi de çok detayli inceledi ve şu an mevcut rahatsızlığım için ayrıntılı açıklama yaparak beni çok rahatlattı. Kaygılı olmama rağmen empati seviyesi ve sakinliği muhteşem bir doktor. Cok teşekkür ediyorum.


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ali Kutlucan Hematoloji Randevusu

  Doktorumuza Annemin yüksek enfeksiyon ve düşük kan değerlerimiz ve diğer bulgularımızla başvurduk.Hemen ilgilenerek hastaneye yatışı ve tedavi süreci başladı.Teşhişimizin konulma sürecine kadar hocamız her türlü ilgisini göstererek yanımızda gerekirse izin gününde hastaneye gelerek hastasıyla ilgilendi.Şu anda tedavimiz çok iyi gitmektedir.Kendisine çok teşekkür ederiz.Her türlü ilgisini ve içten desteğini göstermektedir.Şanslı olduğumuzu düşünüyorum.Tavsiyemiz ve Saygımız sonsuzdur kendisine..


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Belkan Uzun Diğer

  84 yaşındaki annemi nabiz düşük lüğü nedeniyle götürdük.Belkan beyin yaptıgi muayene ve tetkikler sonrasinda hizli teşhisi ve yol göstermesi ile bize çok yardimci oldu. Bilgisi iletisimi ilgi ve alakasi ile çok mükemmel bir doktor. Her şey icin çok teşekkür ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar