Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi İzmir ilinde Bostanlı mahallesi 6371.sokakno:34 Bostanlı adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (101)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Kutlucan Hematoloji Randevusu

  2020 yılında annemin lenfoma tanısıyla tanışmak durumunda kaldım sevgili doktorumuzla, ilk günden bu güne kadar her kontrolümüze her tedavimize içimiz çok rahat gittik, çünkü aksi bir durum olsa bile Ali hoca halleder güveni vardı içimizde. Annemi sağlığına bizi de mutluluğa kavuşturdu. Her zaman güler yüzlülüğü sakinliği sayesinde annem rahat bi şekilde tedavisine gitti. Kendisine sevgilerimi burdan da iletmiş olmak istiyorum. İyiki yollarımız kesişti, iyiki varsınız doktorumuz

  V
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Kutlucan Hematoloji Randevusu

  Çok sağlıklı iken bir anda rengimin solması ve vucudumda mor lekelerin belirlemesi üzerine Kasım 2023 tarihinde İzmir Başkent Zübeyde Hanım Hastahnesi Hemotoloji doktoru Prof. Dr. Ali Kutlucan'a ulaştım. Hemen tahlil ve biyopsi yapılması sonucu D46.9-Myelodsplastik Sendrom (AML Lösemi) denen zorlu hastalığa yakalandığım tespit edildi. Ancak doktorum bana moral vererek tedavi edilebileceğimi uzun uzun anlatıp birlikte üstesinden gelinebileceğini söyledi. Kendisine çok güvendim ve 13 aylık tedavim esnasıda Dr. Ali Kutluca'nın isabetli tahlilleri ve uyguladığı tedavinin yanısıra bizleri ailece kucaklayan sıcak ilgisi ve sorularımıza usanmadan cevap verip moralimizi düzeltmesi bizleri hayata bağladı ve neticesinde zorlu tedavi sürecinin güzel sonuç vermesini sagladı.
  Sevgili Doktorum Ali Kutlucan kardeşim başta olmak üzere, ekibine ve Hastahanede çalışan tüm personelin sevecen ve sıcak ilgisine minnettarız. Hep var olun Dr.Ali Hocam.

  C
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Erkan Eşki Diğer

  Kulağımdaki apse sebebiyle başka bir doktor tarafından, Dr.Erhan Eşki'ye yönlendirildim. Kulağıma, sorunumu tamamen çözeceğini belirttikleri bir operasyon yapıldı. Yaklaşık 3 haftalık iyileşme sürecini geçirip, doktor beyin dediklerine uyarak iyi bir sonuç beklerken, maalesef tam tersi oldu. Sonuç; doktor beyin beni kendisine yönlendiren doktora, beni tekrar yönlendirmesiyle bitti. Şuanda operasyon öncesinde yaşadığım sıkıntılar devam etmekte ve bu operasyonun izi kulağımda kaldı. İyi günler!

  I
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Aslı Akın Aslan Diğer

  Kendisini internet arastirmasi sonucunda buldum,mükemmel bir doktor...Uzun süreli depresan ilaçlarından kurtulma amacıyla gitsem de bendeki süreç değiştiğinden ilaçlarımi değiştirdik ve tukenmis olduğumu, kalın duvarlarla hayatı kendime zorlastirdigimi öğrendim...Hayatı fazla ciddiye almisim... Tedavimiz devam ediyor..Kendisi samimi, oldukça ilgili, akademik dilden uzak, sade ve anlayacağınız dilden açıklamaları ve değişik bakış açılarıyla sizi size aynalayan bir doktor... Daha gidecek yolumuz var ve iyi ki yollarımız kesismis güzel doktorum

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Kutlucan Kanser Tedavisi

  Ali Beyi hayatım boyunca alçak gönüllülüğüyle hatırlayacağım. Annemin mide lenfoma tedavisinde sayesinde sona geldik. Annemi sadece tedavi etmediniz, yaklaşımınız ile hepimizin psikolojisini düzeltiniz . Size, sekreter hanıma, hemşire hanımlara sonsuz teşekkürler ederim.

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Kutlucan Hematoloji Randevusu

  Ali kutlucan annemin doktoru.. Anneme kemik iligi kanserı teşhisi konuldu durumu kötüydü ama doktorumuzun tedavisi hastasına verdıgı önem iyileştirme gayreti güler yüzü samimi yaklaşımı ile annemi iyileştirdi.. Ne kadar övsem azdır... İzmir başkent hastanesının ayrıca fiyatlarıda diger hastanelere göre daha uygun... Güleryüzlü perdonelinede hayran kaldık... Hiç tereddüt etmeden seçiminizi bu hastaneden yana kullanmanızı tavsiye ederim... Ali kutlucan doktorumuza sonsuz teşekkürler ederiz..

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Aslı Akın Aslan Diğer

  Aslı hocam ile kronik pankreatit rahatsızlığımın etkileri ve üstüne boşanma sürecimde yaşadığım yıpratıcı dönemde tanıştım. Kendisi harika bir doktor. Verdiği ilaçlar çok işe yaradı ve zamanla iyileştim. Geri dönüşleri mail aracılığıyla yaptı ve irtibatı hiç koparmadı. Hastalık sürecimi yakından takip etti ve ona göre randevular verdi.

  T
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Kutlucan Kanser Tedavisi

  O kadar iyi o kadar deneyimli ve tecrübeli insan ilişkileri çok kuvvetli olan hiçbir şeyi utanmadan çekinmeden rahatlıkla sorabildiğim konuşabildiğim çok ilgili ve çok güzel bir doktor. Kesinlikle gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz. Eşim 7 aydır lenfoma tedavisi görüyor doktorumuz sayesinde tedavimizin sonuna geldik. İyiki Ali Kutlucan hocamızla tanışmışız.

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Kutlucan Kanser Tedavisi

  2022 Aralık ayından beri lenfoma tedavisi görüyorum. Ali hocam tedavimi hiç bekletmeden biyopsi sonucu çıktığı gibi 2-3 gün içerisinde tedaviye başladık ve 4 ay sonra Pet sonucumda temiz çıktı 2 aylık tedavim kaldı. Ali hocam ilgisiyle her zaman bir doktordan daha fazlası olarak size yardımcı oluyor. İyi ki yolum Ali hocayla karşılaşmış. Tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Balcı Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık

  Başlarda çok fikrim olmadan yüzeysel internet araştırması ile evimiz yakın olduğu için tercih ettiğim, ancak hamilelik dönemimin ilk gününden itibaren hiç pişman olmadığım şahane doktorumuz. Doğum süreci uzun bir süreç, her zaman sorularınıza cevap bulabileceğiniz ve aradığınız her zaman ulaşabileceğiniz bir hekim bulmak çok değerli. Hamilelik sürecimi sakin ve sağlıklı geçirmeme vesile olan doktorumuza burdan da çok teşekkür etmek istedim. Ülkemizde böyle kıymetli hekimlerin azalmaması dileğiyle..

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Yalı Mahallesi 6471/5 Sokak No:7, Karşıyaka Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar