Adres

Terapifit Sağlıklı Yaşam Merkezi
Gülpınar mah Atatürk Bulvarı No:2 122/D Köyceğiz, Köyceğiz , Muğla

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

Randevu

Klinik Pilates


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Gülpınar mah Atatürk Bulvarı No:2 122/D Köyceğiz, Muğla

Terapifit Sağlıklı Yaşam MerkeziGülpınar mah Atatürk Bulvarı No:2 122/D Köyceğiz, Muğla

Terapifit Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diğer Hizmetler


Gülpınar mah Atatürk Bulvarı No:2 122/D Köyceğiz, Muğla

Terapifit Sağlıklı Yaşam Merkezi

Özgeçmiş

Hakkımda

Fzt. Sezgin Yıldırım 1991 yılında Köyceğiz Muğla'da doğdu. Haliç Üniversitesinde Yüksek Lisansına devam etmektedir.
Fethiyespor kulübü fizyote...

Daha fazla

8 hasta/danışan görüşü

Genel skor

G
Doğrulanmış
Konum: Terapifit Sağlıklı Yaşam Merkezi Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

Brachial plexus kaynaklı omuz ve sırt ağrılarım sebebiyle terapifit sağlık merkezinde terapiye başladım. Paralel olarak gerçeklelen klinik pilates ve fizyoterapi seansları sayesinde ağrılarımda önemli ölçüde azalma gerçekleşti, aynı zamanda sırt ve kol kaslarım güçlendi ve hareket kabiliyetimde artış oldu. Mesleki deneyim, hasta ile iletişimleri, alanlarındaki yetkinlik ve özverili çalışma tarzları sebebiyle terapifit ailesinden fazlasıyla memnun kaldım. Her şey için teşekkürler.

I
Doğrulanmış
Konum: Terapifit Sağlıklı Yaşam Merkezi Klinik Pilates

uzun süredir olan sırt ve omuz ağrılarımdan dolayı pilates yapmam gerektiğini doktorumdan duymuştum. yakın bir kız arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. bu ikinci kez katılışım,ve şu an çok memnunum. henüz daha her şeyin başında olarak ilgileri,kişiye özel uyguladıkları yöntemlerle kendinizi değerli hissettiriyorlar. zamanla daha da iyi olacağının kanaatindeyim.

M
Doğrulanmış
Konum: Terapifit Sağlıklı Yaşam Merkezi Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

Biz tedaviye babamın boyun fıtığı için gittik çok güzel ilgilendiler çok sevecen tutumuyla bizden biri gibiydi.yaşlıyla yaşlı gençle genç olabilen biri sezgin bey.tedavi sürecindede çok yardımcı oldu babama.işinde donanımlı tüm bilgiye sahip birisi her konuda rahatlatıyor.gerek bilgisiyle gerek uyguladığı tedavilerle çok memnun kaldık.biz gidemediğimizde bizzat evimize gelip yardımcı oldu bize.

N
Doğrulanmış
Konum: Terapifit Sağlıklı Yaşam Merkezi Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

bromiyalji rahatsızlığımdan dolayı beni geceleri hiç uyutmayan,ilaçların bile etki etmediği boyun ve sırt ağrılarımdan Sezgin Beyin manuel terapileri sayesinde rahatladım. Hastaya yaklaşımı, mesleğine verdiği önem gercekten çok mükemmel. Teşekkürler Sezgin Bey

E
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Evde Fizyoterapi

Mesleki deneyimi, hasta ilişkileri tek kelimeyle muhteşem olan bir uzman. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Iyi ki onun uzman tedavisinden yararlanmışım. Kendisine Saygılarımla teşekkür ediyorum.

A
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Felç

2017 de mesane kanserı olan eşim felç geçirdi (sol tarafı) 13 gün hasrahanede yattık %90 engelli raporuyla taburcu olduk. Çaresizdik, Allah karşımıza Sezgin beyı yani oglumuzu çikardi. Oglumuz diyorum gercekten oglumuz oldu.En onemlisi esime yaptiramadigimiz hareketleri Sezgin Bey derse yapiyor aralarinda cok ozel bir diyolog kuruldu Evimize geliyor. 3 ay sonra kontrole gıttıgımızde doktorlarımız şaşırdılar çünkü çok başarılı bir yol almıştık hala fizik tedavi alıyoruz haftada 3 gün çünkü eşim yolunu bekliyor. Kendısıne teşekkür ediyorum ve bizim gibi bu hali yaşayan herkesin böyle güzel yürekli ve işinin ehli Sezgin oglumuzundan faydalanabilmesi duasıyla.İyi olacak Hastanın DR ayagına gelir .Çok dogru bir söz, biz yaşadık . Buradan kendisine teşekkürü bir borç bildim. Bütün hastalarımıza şifa diliyorum.

A

Kuruma gittim ben, sonra Sezgin hocayla çalışmaya başladım. İyi ki onunla çalışmaya başlamışım, artık ne ayak ağrım var ne bel ağrım var, ağrım falan kalmadı. Sezgin hoca 10 numara bir insan kişilik bakımından da öyle. Transferleri kendisi yapıyor. Ben gittiğimde ceketimi ayakkabımı hep kendisi giydirir, yanımda o yüzden adam götürmeme gerek olmuyor, bana yardımcı oluyor. Ben akülü araba kullanıyorum yolda kaldım bi kere Sezgin hocayı aradım geldi beni aldı fizik tedaviye götürdü sonra arabaya koydu beni gönderdi. Çoğu insan onun yaptığını yapmaz. 10 insandan ikisi yapar yani biri de bize denk geldi. Yani Sezgin hoca nereye biz oraya diyebilirim.

E

Araştırma üzerine gittim. İnsani yaklaşımı, mesleki bilgisi son derece üst düzeyde. İnsanlara hitap tarzı gibi nedenlerle kendisi ile uzun sürece çalıştım. Benim babam kalça kırığı ameliyatı oldu, yaptığım araştırmalar neticesinde görüştük, istisnasız her gün geldi, gerekli tedavileri uyguladı. Babam yürüyemiyordu onu yürüttü, babam aynı zamanda alzheimer hastası, bu konu hakkında da ciddi bir yardım aldım kendisinden. Babama karşı nasıl davranılması gerektiği konusunda ciddi bir şekilde bilgiye sahip. Kendisinin başarılarından dolayı uzun bir süre çalıştık.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular