Adres

Karaman Mahallesi 43. Sokak, Adapazarı
Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
G
Konum: başka bir yer

Doktor Şükrü beye sonsuz dileklerimizi sunmak isteriz.Eşimi varis ameliyatı yapmıştır.İnsanların böyle doktorlara ihtiyacı vardır.Hastalarınızla böyle ilgilendiğiniz için size çok teşekkür ederim.


M

Şükrü Bey'e gecikmiş teşekkürlerimi sunuyorum ve hastalığım süresince sergilediği mesleki ve insanı yaklaşımı hiçbir zaman unutamayacagimi iletmek istiyorum. Gercekten bu güzide doktorlarımızla insan yeniden hayata ümitle bağlanıyor.


Ş

Önce insan sonra hekim ALLAH muaffak etsin başarısı daim olsun böyle hekimlere yurdumun ihtiyacı var çakallara değil dr. babamın oğluda değil işinin erbabı ve en önemlisi insanca yaklaşıyor hastasına saygılarımla


Z

Doktor bey sayeniZde annem Sevim Aydın sağlıgına kavustu ilginize çok teşekkür ederim.Sayenizde hastalığını öğrendi ve gün geçtikce iyileşiyor size ailem, annem adına minnetarım.Allah sizleri basımızdan eksik etmesin..


Z

Merhaba, Dr.şükrü beye karasu devlet hastanesinden sevk edilerel geldik İlk müdahele ve devamını çok iyi takip ederek hastamızı kısa sürede rahatlattı.5 gün gibi kısa sürede taburcu olma durumuna getirdi.Tüm hekimlerden ricam bilinçli hasta yakınları ile daha içten ve samimi olmaları gelişmeleri daha net aktarmaları. şükrü beye teşekkür ediyorum şükranlarımı sunuyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet