Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
3

Genel skor
4 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • O

  Hayatımda böyle bi doktor görmedim görmek istemiyorum. Eşim ikinci bebegimize gebe 1 yaşına girmek üzere olan bir bebegimiz var. Esimi hic dikkate almadigi gibi bir de size kürtaj tavsiye ederim diyen bir doktor. Biz şok olduk. Kesinlikle gitmeyin.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • S

  Tokat ilinde alanında en iyi hekimdir.Gebelik başlangıcım ve doğum dahil kendisi takip etmiştir.Gereksiz muayene yapmaz,gereksiz test istemez,biraz az konuşur ama çok bilgilidir.Sürekli gittiğinizde daha iyi tanıdığınızda mukemmelliğini anlarsınız.Cesaret verir,korkularınızı azaltır.43 ,44 yaşında hastalarına nur topu gibi evlatlarına vesile olmuştur.Ben de sayesinde evladımı kucağıma aldım.3 yıldır farklı şehirdeyim doğru düzgün bir kadın doğum hekimi hala bulamadım.Kendisine ilgisinden ve takibinden dolayı çok teşekkür ederim.Kesinlikle güvenle tavsiye ederim.

 • Eşim muayene olmak için 03.05.2012 perşembe günü saat 13.30 da internet üzerinden randevu aldı randevu saati geçtiği halde sıra 30dk sonra geldi muayene esnasında eşim şikayetlerini belirtirken eşimi kaideye almayarak sorduğu sorulara kızarcasına cevap veren hekime hayatında başarılar dilerim ben istediğim hekimi şeçmekte özgür olduğumu biliyordum lakin bu düşünçemin yanlış olduğunu gösteren uzm dr SÜLEYMAN BARIN a teşekkür ederim.Özel hastane durumumu zorladıgı için eşimin tedavisine devlet hastanesinde çok methini duyduğumuz bir doktorla devam ettirmek istedik ama Süleyman Barın eşimi muayene etme tenezzülünde bile bulunmadı.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • Süleyman hocama eşime üniversite hastanesinin koymuş olduğu kistik higroma teşhisiyle alakalı muayene olduk.ben muayene olmadan önce internette detaylı bilgi almıştım üniversite hastanesinin test yapmadan alalade şekilde teşhis koyması eşimi psikolojikman yıktı ve biz başka bir hastanın durumundan öğrendikki aynı rahatsızlığa üniversite hastanesinin koymuş olduğu teşhise samsun 19 mayıs üni.hastanesi o teşhisi koymuyor süleyman hocamın koymuş olduğu teşhis bizi tatmin etmeyebilir ama ben doğrusunu yaptığını anladım çünkü test yapmadan hele hele bebek mevzu bahis olunca annenin psikolojisi yıkılınca hayatının sonuna kadar tamir olmayacak durumlar ortaya çıkabiliyor diğer doktorlara buradan seslenmek istiyorum tam test yapmadan yarım yamalak teşhislerde birazda kendilerini hastanın yerine koyup öyle yapsınlar.hocam çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Bu doktor musunuz?

168

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın