Tahmini yanıtlama süresi:

Özgeçmiş

Hakkımda

1985 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.İhtisasını 1993 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı.


Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

3 hasta yorumu

Genel skor

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Diğer

Süleyman beye iyi ki gitmişim yoksa sağır kalacağım kesindi. Çok güzel bir tedavi ve küçük bir operasyon ile kulağımı temizledi. Çok tecrübeli ve sabırlı bir doktor iyi ki tanımışız hocamı.

L
Doğrulanmış kullanıcı

Çift görme problemi dolayısıyla gözlerde Problem bulamadigi icin göz doktorum beni kbb yönlendirdi.sulayman yılmaz"a muayene oldum.burnumu muayene etti.koku almada zorluk var ameliyat gerekli dedi.halbuki öyle bir problemim yok !! Tomografiye yolladi.sonucu alip tekrar yanina gittim.sinuzit enfeksiyonu göz cukuruna gelmis dedi. Ameliyat gerekli başka türlü olmaz dedi.( ve ameliyatin cok zor oldugunu kör olmam tehlikesi olabilecegini soyledi ) bende bunun ilacla duzelip duzelmeyecegini sordum, fakat bana "basta duzelme gorebilirsin ama bu demek degilki ameliyat dan kurtulma olur " BEN ARASTIRMACI VE KESINLIKLE ILK DR UN BANA AMELIYAT DEDIGI AN INANMAYACAK BIR KISILIK OLDUGUM ICIN başka bir kbb uzmanına tomografi mi gösterdim.cift görme sebebine tamamen sinuzit olamaz dedi.ve kesinlikle ameliyat gerekli DEGIL dedi.sulayman yildizin verdigi ilaclari degistirdi !!!!!!! ilaclar bittikten sonra benim bunun ana nedenini bulmam icin noroloji yolladi..sukurki suan cift gorme sorunum kalmadi.norolojiye gittim,kanim iyi cikti.haftaya beyin mr cekilecek....demek istedigim sulayman yilmazin benimle bu sekilde olumsuz yargiya varmasi beni cok uzmustur ve panige girmeme sebep olmustur!!! ve ben diger doktora muayeneye gidene Kadar cok stres yasadim !!!!!

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

E

mükemmel bir doktor burun amelıyatımı yaptı ne bır morarma n bır sıslık oldu..ellerine sağlık ameliyattan sorakı süreçte de cok ılgılıydı..çok teşekkürler tavsıye ederım

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1985 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.İhtisasını 1993 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı.


Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar