Adres

Tepekum Mahallesi Beyhekim Sokak No:18, Adapazarı
Özel Beyhekim Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Üroloji Randevusu


Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Böbrek Taşı
  • Prostat Büyümesi
  • Prostat Kanseri
Tümünü göster

Hizmetler

Üroloji Randevusu


Tepekum Mahallesi Beyhekim Sokak No:18, Adapazarı

Özel Beyhekim Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Esenler Özel Avicenna Hospital Böbrek Taşı Cerrahisi

bızım sorunumun bobrek tasıydı üreterde sıkısmıstı ve böbrege zarar verıyordu tuncay bey ıle ılk muayneden sonra kapalı amelıyata karar verdı esımın cok korkuları vardı ama ısınde o kadar ıyı bır doktorkı bızı butun soru ısaretlerınden uzmanlıgı ıle rahatlattı amelıyatı oldu ve cok başarılı gectı cok sukur kendısıne cok cok teşekkür ederiz ...


M
Konum: Esenler Özel Avicenna Hospital Üretra darlığı ameliyatı

Ameliyattan korkan biriyim, hocamız hasta psikolojisinden çok iyi anlamaktadır. Korkumu kendisine ifade ettikten sonra benimle çok ilgilendi, çok güzel ve açıklayıcı uzun bir konuşma yaptı. Hemen ardından da ameliyat oldum kendisinden. Çok memnunum kendisinden.


S

Oğlumun sünnet oprerasyonu için tercih ettik.Tavsiye üzerine araştırmalarım sonucunda gitmeye karar verdik.Hem sünnet operasyonu çok başarılı geçti.Bunun yanı sıra ilgi ve alakasından,,soru sormadan bize bilgi vermesinden memnun kaldım.Sünnet dikişlerinin alınacağını,pansuman olacağını ve sargı bezinin olacağını biliyorduk normalde.Nebi pansuman nebi sargı bezi nede bir ilaç ve dikiş alma gibi herhangi birşey olmadı.Yaklaşık bir haftada iyileşti.Yapışıklığından dolayı.Memnunuz kendilerinden.Sünnet operasyonu yaptırmak isteyen herkese tavsiye ederim.Sünnet yapmadan önce çocuğun gelişimini öncelikle ön planda tutuyor.Hemen sünnet yapalım demiyor.Uygun bir zamanı bekliyor.


Y

Eşimin böbrek taşı vardı ve bunun üzerine araştırarak tercih ettik.Hizmetlerinden,yakınlığından,efendiliğinden memnun kaldık.Nokta atışları ile teşhis ve tedavi sürelerimiz olumlu geçti..Teşekkürler .


Y

Bir tavsiye üzerine Tuncay Bey'e gitmiştim e sonrasında idrar yolları ameliyatı olmuştum.Bunun için tercih ettimBaşarılı bir doktor çok memnunum.


H

Tuncay Bey herşeyi çok açık ve net bir şeklide anlattı.Ameliyat çok başarılı geçti.Nefrektomi ameliyatı oldum.Kontrollerim devam etmekte.Bilgili ve söylediği herşey dediği gibi çıkıyor.Nokta atışı yapıyor.Kendilerinden çok memnunum.Allah razı olsun.Tedavi sürecimiz ve sonrasından çok memnunuz.


F

Doktorumuz Tuncay Bey'den çok memnun kaldık.Babam 83 yaşında ilk muayene olmaya gittik.Muayene esnasında Tuncay Bey'den babam elektrik aldı .Hastalarına ve hasta yakınlarına karşı sıcak ve samimi davranarak ailece bizim güvenimizi kazandı.Babam için prostat ameliyatı olmasını gerektiğini söyledi ve bizde bir kaç kere muayenesine gittik sonrasında ameliyata karar verildi ve en son Tuncay Bey'e babamın ameliyatını gerçekleştirdi.Her şekilde maddi ve manevi olarak destek oldu. Babam çok rahat bir şekilde ameliyatı atlattı.Yıllık olarak rütin kontrollerimiz devam etmekte.İhtiyaç duyduğumuz zaman tekrardan gelebilirsiniz,soru sorabilirsiniz şeklinde açık kapı bıraktı.Çok memnunuz.Bir sıkıntımız yok çok şükür.


F

Elinin iyi olduğunu ve başarılı olduğundan dolayı tavsiye üzerine tercih ettim.Beni konu hakkında gayet güzel bilgilendirdi.Operasyonun başında ve sonunda olabilecek herşeyi anlattı.Urs böbrek kanalından bir taşın lazerle kırılıp alınması operasyonunu geçirdim.Daha sonra stent takıldı ve bir süre sonra stent alındı.Ameliyattan rahat bir şekilde çıktım.Ameliyat sonrasında bir komplikasyon olmadı.Tedaviden ve süreçten,doktorumun sakin yapısından memnun kaldım.Konuşmaları beni rahatlattı memnun oldum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Böbrek Taşı
  • Prostat Büyümesi
  • Prostat Kanseri
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (1)

İlgili aramalar