Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Akarca Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı No:212, Fethiye
Muğla Fethiye Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

7 hasta yorumu

Genel skor

F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Bu Dr. Uğur Çakmak beye ikinci gidişim ve bidaha birşey olsa hiç düşünmeden bidaha giderim. Göz kapaklarımı bide burnumu yaptı busefer. Çok güzel olmasından zıyade hiç mi morarma ağrı olmaz ne bir ağrım oldu bi kere olsun bile hap atmadım ne de gözümde burnumda morarlıklar oldu, bu da doktorun elli hafif ve nazik olmasından kaynaklanıyor. Herkese tafsiyem Dr . Uğur Çakmak. Bu ara mütevazi ve tatlı dilili oda extrası.

İch bin zum zweiten Mal beim Herrn Dr. Ugur Çakmak und wenn was wieder sein sollte würde ich unüberlegt wieder ihn aufsuchen. Diesmal hat er meine Schlupflieder entfernt und meine Nase operiert. Abgesehen davon das es so schön geworden ist hatte ich gar keine Schmerzen ich habe nicht einmal eine Schmerzmittel einnehmen müssen und außerdem hatte ich weder Anschwellungen noch blaue Flecken, und das hängt davon ab das der Herr Doktor sehr feinfühlig ist also wenn was ist kann ich nur Dr. Uğur Çakmak empfehlen. Und er ist so nett und menschlich.

Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Yıllardır düşünüp ama bir türlü cesaret edemediğim burun ameliyatım için; Eylül 2020'de tanıştığım muhteşem Doktorum Uğur Çakmak. iyi ki yollarımız kesişmiş. Giriş gelişme ve sonuç harika oldu. İlgi,bilgi,sabır ve içtenliğiniz için 10 numara 100 yıldız :)

Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Muğla Fethiye Devlet Hastanesi Diğer

Dr Uğur Çakmak için kısa bir yazı asla yeterli olmaz. Uzun yıllar İstanbulda yaşayıp fethiyeye yerleşince en büyük kaygım iyi bir estetik cerrahı bulup bulamayacağımdı. Şimdi ise bir daha nereye gidersem gideyim uğur beye geleceğim. Kendisinde meme estetiği , göz kapağı düşüklüğü , dudak dolgusu ve kerelerce botoks uygulaması oldum. En büyük operasyondan en küçüğüne kadar sorunsuz mutlu geçti hepsi. Güleryüzlü hastasıyla ilgili bir doktor , iyi ki varsın dr.Uğur, iyi ki seni tanıdım

Op. Dr. Uğur Çakmak

Güzel yorumlarınız ve bana olan inancınız dan ötürü çok teşekkür ederim

K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Uğur Çakmak Hocayı anlatmak için kelime bulamıyorum.
Bir çok Dr. araştırdım ta ki Uğur Hocayı görene kadar gördükten sonra işte bu dedim .İnsanı bilgilendirmesi, burun rahatsızlığım hakkında detaylı bilgi vermesi içimdeki bütün korkuları yok etti.
Ameliyat olduktan sonra beni gören arkadaşlarım bu senmisin dediklerinde, hocama minnettarlığım dahada arttı.
Hocam size çok teşekkür ederim.
Güler yüzünüz için bıkmadan herşeyi anlattığınız için insana bir Dr. değilde arkadaş gibi yaklaştığınız için çok teşekkür ederim.
Allahın sevgili kuluymuşum diyorum çünkü karşıma sizin gibi muhteşem bir
Doktor çıkardı. Hep böyle kalın hocam sempatik ve güler yüzlü. İyi ki sizi tanımışım. Teşekkürler.
Kemal (Komutan)

Op. Dr. Uğur Çakmak

Komutanım ben sizlere bana güvendiğiniz için teşekkür ederim

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Uğur beye uzun yıllardır botoks için gidiyordum ve çok memnundum.Geçenlerde tiplasti ve gözkapağı ameliyatı için doktoruma başvurdum ve ameliyat oldum son derece konforlu ve sıfır morluk ile süreci hızla tamamladım.Ardından oğluma Rinoplasti ameliyatı da oldurdum o da aynı şekil atlattı ve ikimize de harika yorumlar aldık etrafımızdan.Bu vesileyle Doktoruma burda birkez daha teşekkür ediyorum . O sihirli ellerinle daha nice insanları mutlu edecektir bundan çok eminim

Op. Dr. Uğur Çakmak

Güveniniz ve memnuniyetiniz için teşekkür ederim

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Muğla Fethiye Devlet Hastanesi Burun Estetiği ve göz kapağı

İki operasyon birden geçirdim. Ancak ne ağrım ne şişliğim nede morarmam oldu. 5 gün sonra göz kapaklarındaki bantları alınca hayalimin üstünde güzel olduğunu gördüm. Burnumdaki sıkıntı gittiği gibi şekil olarak da çok güzel oldu. Bu tamamen Dr uğur beyin tecrübesi ve elinin hafifliği. Dr. Uğur beye güvenerek yola çıktım hiç yanılmadım. Hastaya olan ilgisi. İşini takip etmesi hastayı rahatlatıp. Güvenini kazanması bu yapılan işlemlerin başarısını sağlıyor. Fethiye için bir nimettir uğur bey iyiki karar verdim ve tanımışım çok mutluyum . Artık yaşlanmak yok çünkü Dr. Uğur Çakmak var

D
Doğrulanmış kullanıcı

Sempatik, disiplinli, işini çok iyi bilen, hastaya bir arkadaş bir dost tavrıyla yaklaşan, genç, dinamik, her haliyle bilgisini hasta üzerinde hissettiren kişiliğe sahip mükemmel bir insan. Sevgili Uğur Çakmak seni tanıdığım için çok mutluyum. Ayrıca bana uyguladığın operasyon içinde teşekkür ediyorum. Dalyan'da da görüşmek dileğiyle..

Op. Dr. Uğur Çakmak

Tşk ederim

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş