Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Ankara, Ankara
Doktor muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

6 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Acil kalp damar tıkanıklığı

14 Mayıs 2015 günü acil olarak en yakın 100. Yıl Hastanesine ambulans ile götürüldüm. Damarım 99% tıkanık ve aklım başında can veriyordum. Allah’ın takdiri iki tane uzman kardiyolog varmış, biri başka randevulu hastayla ilgileniyor, diğerinde benim canimi kurtarmaya çalışıyordu anjio yapmaya çalışıyordu, ancak bir türlü damarıma stenti ulaştıramadı. Bu arada ben yalvarıyorum sancılar içinde, doktor bey beni kurtar, benim bir yaşlı annem evde, bir genç oğlum var, bana ihtiyacları var diye... Artık kendimi olumle baş başa kalmıştım ki birden Veli hocam, canımı kurtaran doktorum geldi, inanamadım, hemen sakince stenti yerleştirdi, benim bütün ayrılarım birden kesildi. Allah razı olsun sizden, Rabbim uzun saflıkla ve mutlu ömür nasip etsin size.

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doktor muayenehanesi

Değerli Hocam sayın Veli Vefalı ya büyük bir teşekkür borçluyum. Annemi Bypass ameliyatından kurtardı ve kimsenin yapamadığı anjiyo işlemini başarı ile gerçekleştirdi. Kısaca yaşadığımız tecrübeleri başkalarının başına gelmesin diye aktarmak istiyorum. Büyük bir vakıf hastahanesinde Prof.Dr. ünvanlı bir Droktor anneme anjiyo yaptı ve 60dk işlem sonunda hem damarı açamadı hemde damara hasar vererek bypass yolunuda kapattı. Bize bu hastahanede Bypass dışında bir yol yok denildi. Ancak biz 73 yaşındaki Annemizi bu ağır ameliyata sokmadan önce bir kaç doktorun da yorumunu almak istedik. Yedi hocaya gittik hepsi damarın zarar gördüğünü bypass dan başka çare kalmadığını söyledi. En son veli hocaya ulaştık. Yüksek öz güvenli, tatlı dilli ve pozitif enerji yüklü bir insan ile karşılaştık. Annemin CD baktı ve sen merak etme Allahın izni ile bu damarı açaraız dedi ve Sonuç ta kimsenin anjiyo yapmaya yanaşmadığı damara anjiyo yaptı ve tam 15 dakika içinde 2 stent ve bir balon yaparak işlemi başarı ile tamamladı. Eğer veli hocayı tanımasaydık Annem şimdi bypass olmuş belki de yaşamıyor olabilirdi. İyi ki varsın Veli Hocam Allah sana uzun ömür versin. Sen bu ülkenin insanlarına lazımsın.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer

Veli hoca dalında 1 numara başka bir özel hastanede babama bay pas yapılacaktı buradan bu hastayı getirmeyin kaybedersiniz dediler Hamit dikyologlu arkadaşım sayesinde Veli hoca yı bulduk ve anjiyo ile kurtulduk kısaca para için değil sağlık için uğraşan bir ekip Veli hoca ve ekibi

R

dr.veli vefalı beye babamın kalbinde bulunan damarın tıkanması sebebi ile bir çok kez başvuruda bulunduk. dr.veli beyin uygulamış olduğu bütün işlemlerden memnun kaldık.bundan sonra ki aşamada da sürekli başvurmak istiyorum.ayrıca asistanı tuba hanımda dr. veli bey kadar muhteşem bi insan ikisine de çok teşekkür ediyorum.

H

Veli vefalı beyi yaradan kalp doktoru olarak yaratmış.Tamamen kabiliyet.12 yıldır hastasıyım ama normal sağlıklı insanlardan daha sağlıklı hale getirdi beni .Halkımız için bulunmadık nimet allah ona sağlık versin ki oda insanlarımıza deva dağıtsın.

F
Doğrulanmış kullanıcı

sayın dr. veli vefalı bu yaşamda tanıdığım en bilgili, en gözü tok, en başarılı ve en mükemmel doktor. her acil durumumda izmirde yaşamama rağmen kendisine ulaşabildim, annemi sağlığına kavuşturdu, kendisine ve asistanı tuğba hanıma çok çokk teşekkürler, izmirden hatice hanım ve kızı

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar