Op. Dr.
Zeynep Akçöltekin
Kadın Hastalıkları Ve Doğum
·
Daha fazla
uzmanliklar hakkinda
Üsküdar 1 adres
Özgeçmiş
Başlıca İlgi Alanları
- Menstrüel bozukluklar
- Doğum
- Polikistik Over Sendromu (PKOS / PMOS)
- Riskli Gebelik
- Ağrılı Adet
- +5 a11y_sr_more_diseases
Görülen hasta/danışanlar
Konsültasyon türleri
Fotoğraflar ve videolar
Hizmetler
Başlıca Hizmetler
Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu
Bulgurlu Mahallesi Alemdağ Caddesi No:100, Üsküdar
Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
Diğer Hizmetler
Cinsel Terapi
Bulgurlu Mahallesi Alemdağ Caddesi No:100, Üsküdar
Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi
Bulgurlu Mahallesi Alemdağ Caddesi No:100, Üsküdar
Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
Esd (Sedimantasyon)
Bulgurlu Mahallesi Alemdağ Caddesi No:100, Üsküdar
Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
Hemaferez
Bulgurlu Mahallesi Alemdağ Caddesi No:100, Üsküdar
Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
Laserasyon Onarımı
Bulgurlu Mahallesi Alemdağ Caddesi No:100, Üsküdar
Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
Normal Randevu
Bulgurlu Mahallesi Alemdağ Caddesi No:100, Üsküdar
Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
Preoperatif Değerlendirme
Bulgurlu Mahallesi Alemdağ Caddesi No:100, Üsküdar
Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
Randevu
Bulgurlu Mahallesi Alemdağ Caddesi No:100, Üsküdar
Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
Robotik Cerrahi
Bulgurlu Mahallesi Alemdağ Caddesi No:100, Üsküdar
Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
Adres
Bulgurlu Mahallesi Alemdağ Caddesi No:100, Üsküdar 34696
Uygunluk
Ödeme yöntemleri
- Nakit
- Kredi kartı
Kabul edilen sigortalar
Sigortalar kabul edilir ancak kapsam konuma ve hizmete göre değişir, rezervasyon adımında onaylayın!
-
SGK
-
Allianz Sigorta
-
Ak Sigorta
-
Demir Hayat Sigorta A.Ş.
-
Eureko Sigorta
Görüşler
5 görüş
Hasta/danışanlar tarafından en çok bahsedilen
- Detaylı açıklamalar
-
S
sü...k
İlk gebeliğim ve kafamda çok fazla soru işareti vardı.Hepsini incelikle yanıtladı enerjisi ve tavrı çok hoştu kesinlikle tabsiye ederim
• Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi • Randevu •
-
S
sü...
Zeynep hoca çok tatlı dilli, hamilelik sürecimi başından itibaren kaygılarımı azaltacak şekilde güzel bir üslupla yönetiyor. Minnettarım kendisine
• Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi • Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu •
-
B
b.....
Guzel ilgileniyor. Her soruyu sorabilmek rahat hissettiriyor
• Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi • Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu •
-
M
mb...g
Zeynep hnm harika bir doktor önce gebelik sürecinde sonrasındada doğumda her şeyle çok ilgilendi iyi ki bizim doktorumuz kesinlikle tavsiye ederim
• Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi • Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu •
-
D
de...u
Zeynep hanım bizim şansımızdı. Tek üzüntüm kendisiyle 30. Haftada tanışmış olmak bu uzun sürecin tamamını kendisinin gözleminde geçirmek çok isterdim. Çok dikkatli ve işinde mükemmel. En ufak detayı dahi atlamaz. Kontrol randevumda ters giden durumu görüp 2 saat içinde doğuma alıp bebeğimin sağlığında önemli katlısı olmuştur. Onu çok seviyoruz Defne’nin bitanecik doktoru
• Medipol Çamlıca • Diğer •
Bu doktor/uzman mısınız?
Profili düzenle veya yönetSıkça Sorulan Sorular
-
Zeynep Akçöltekin isimli uzmanın ana uzmanlık alanları nelerdir?Zeynep Akçöltekin, Kadın Hastalıkları Ve Doğum. Size Zeynep Akçöltekin tarafından sunulan hizmetlerden bazılarını gösteriyoruz: Randevu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu, Normal Randevu, Esd (Sedimantasyon), Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Hemaferez, Preoperatif Değerlendirme, Laserasyon Onarımı, Cinsel Terapi, Robotik Cerrahi.
-
Zeynep Akçöltekin adresi nerede?Zeynep Akçöltekin şuradaki hasta / danışanları görüyor: -
- Bulgurlu Mahallesi Alemdağ Caddesi No:100 Üsküdar
-
Adresine gitmek zorunda kalmadan Zeynep Akçöltekin isimli uzmanla online görüşebilir miyim?Hayır, şu anda Zeynep Akçöltekin online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
-
Randevunun sonunda Zeynep Akçöltekin isimli uzmana ödeme nasıl yapılır?Zeynep Akçöltekin, şu ödeme yöntemlerini kabul eder: Nakit, Kredi kartı.
-
Zeynep Akçöltekin hangi dilleri konuşuyor?Zeynep Akçöltekin ile İngilizce dilinde konuşabilirsiniz.
-
Zeynep Akçöltekin isimli uzmandan nasıl randevu alabilirim?Zeynep Akçöltekin tarafından DoktorTakvimi'ne eklenen saatler gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Randevu almak için ek ücret ödemezsiniz ve ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
-
Hastalar / danışanlar Zeynep Akçöltekin hakkında ne düşünüyor?Toplam 5 hasta / danışan, Zeynep Akçöltekin hakkında dürüst ve gerçek bir görüş bırakarak ona ortalama 5 yıldız (5 üzerinden) verdi.
-
Zeynep Akçöltekin hangi sigortaları kabul ediyor?Zeynep Akçöltekin tarafından kabul edilen sigorta şirketlerinden bazıları şunlardır; Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta A.Ş., Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, Zurich Sigorta Sizinkini de içerip içermediğini görmek için kabul ettiği sigorta şirketlerinin tam listesini kontrol edin.
- Üsküdar bölgesinde Sompo Sigorta kabul eden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanları
- Üsküdar bölgesinde Axa Sigorta kabul eden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanları
- Üsküdar bölgesinde Zurich Sigorta kabul eden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanları
- Üsküdar bölgesinde Ray Sigorta kabul eden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanları
- Üsküdar bölgesinde HDI Sigorta kabul eden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanları