Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Fzt Zeynep İstek
Mersin


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Banka Havalesi

Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

Randevu

Ameliyatsız Kalça Ağrısı Tedavisi +33 daha fazla

Ameliyatsız Kalça Kireçlenmesi Tedavisi

Ameliyatsız Menisküs Yırtığı Tedavisi

Ameliyatsız Sırt Ağrısı Tedavisi

Tümünü göster

Online Danışmanlık


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Banka Havalesi

Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

Randevu

Online Danışmanlık


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Fzt Zeynep İstek


Online DanışmanlıkFzt Zeynep İstek


Online Danışmanlık

Diğer Hizmetler


Fzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstek


Online DanışmanlıkFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstekFzt Zeynep İstek

Özgeçmiş

Hakkımda

2021 yılında dokuz Eylül üniversitenden mezun oldum.
Fizik tedavi ve rehabilitasyon tıp merkezi, özel eğitim, ortopedi merkezi gibi alanlarda ç...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Dokuz Eylül üniversitesi fizyoterapi ve rehabilitasyon

Deneyimler

  • Fizyomed fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi
  • Yedigün tıp merkezi
  • Atlas özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi

Fotoğraflar

6 hasta/danışan görüşü

Genel skor

C
Doğrulanmış
Konum: Fzt Zeynep İstek Randevu

Bel fıtığı, bel kayması ve eklem ağrıları olan annem için çalışmıştık. Çok kibar çok bilgili birisi. Kafamızda hiç soru işareti bırakmadan ilk başta bize süreci ve nasıl ilerleyeceğini, hastalığı, nelere dikkat etmemiz gerektiğini hem bana hem de anneme detaylıca anlattı. İşini layıkıyla yapıyor. Başkaları gibi bitireyim de gideyim demiyor. Hastayla ilgileniyor ev için egzersiz de verdi. Annemin ağrıları dindi. Yataktan zor kalkardı şimdi çok rahatladı. Dizi ev eklem ağrıları dindi. Kasları kuvvetlendi. Zeynep hanım. İyi ki yollarımız kesişmiş.

S
Doğrulanmış
Konum: Fzt Zeynep İstek Felç

Ananem felç olmuştu. Bizim için kötü giden bu dönem Zeynep hanımla tanıştığımızdan sonra değişti. Hemen müdahale etti Zeynep hocam bir an önce yürütmeye başladı. Allah razı olsun ondan.

A
Doğrulanmış
Konum: Fzt Zeynep İstek Evde Fizyoterapi

Dedem yataktan kalkmakta ve yürümekte çok zorlanıyordu beraber çalışmaya başladık şimdi rahatlıkla yürüyor merdiven bile çıkabiliyor.

E
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Ananemin geçmeyen diz ağrıları için zeynep hanımla tanıştık şuan daha rahat yürüyor ve artık eskisi kadar ağrıları yok kendisi hem güler yüzlü hemde ilgili biz memnun kaldık

A

Zeynep Hanım'la terapi merkezinde tanıştık. Eşimin beynine pıhtı atmıştı Yaklaşık 10 Ay önce. bu sebeple başvurduk. Eşim 1.ci ayda ayağa kalktı. Bizde emeği çok. İşini iyi yapan bir terapist. Beğendiğim yönü, İşini iyi yapması. Prensipli çalışması. Herkese rahatlıkla tavsiye ederim.

F

Sağ el bileğim 2 yerden kırılıp platin takıldı. 2.kırığım kendi sürecinde iyileşmesi için alçıya alındı. Alçı çıktıktan sonra bileğim ve parmaklarım çok kötü bir haldeydi. Fizyoterapi için Zeynep hanıma başvurdum. Zeynep hanım işinin uzmanı ve büyük bir özveriyle çalışıyor. Zeynep hanım sayesinde şimdi her işimi yapabiliyorum. Tavsiye ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular